Jump to content

4.0 - utisci, flame, nerdrage, hailovanje i ostalo


Lurdusami

Recommended Posts

Kako smarate sa kukanjem.

Ajde da ste poceli da igrate wow pre manje od dve godine pa da razumem, nikad niste igrali wow izmedju dve ekspanzije.

Isto ovako je bilo i pred tbc i pred wotlk, nista novo, igrica atm i netreba da bude balansirana zato sto ste svi sada u lvling fazi (samo sto nemozete jos da lvlujete) i imate wotlk epic opremu koja je slabija od cata lvling opreme.

Naravno da ce mele da radi manji dps jer imaju 80 iteme koj imaju kao fazon 150 str i 300 dps dok plavi 85 itemi imaju kao 300 str i 600 dps a kod castera je manja razlika u brojkama.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kratak klip koji govori o tome kako cu ubiti druida nikad kao rogue .... cak je

i Hydra napisao juce na blogu veliki naslov : Druids: Unkillable on Patch 4.0

Inache igrica je sranje ... Sve sto puca munje , boltove i ta sranja sabija me u 3 sekunde .

ja mislio da je do mene :S

kao sub roge,ubijam samo rogove i po koju mele klasu xD balance drud je tank,hiler i baja koji baca komete....

Edited by mLO

Durid's ken fajr ganz end evriting!

Link to comment
Share on other sites

Idd rogue's nikad nisu mogli da ubiju resto druida koji je ipak morao da se krece i bar malo da se heala , a sada udju u bear form odu naprave sendvich sipaju kocu vrate se a ono i dalje stoje na 50-60% ... A sto se tiche toga koga mogu da ubijem trenutno ... recimo warriore koji nisu ni za kurac , drugog rogue-a , enh. shamana , mislim da je to to . Sve ostalo me sabija u roku od 2 sek . Navodno danas ide resi buff pa ce vidimo .

@Xzor Ne , kad je 3.0.1 dosao na live servere rogue je i dalje ok tukao , i mogao je da ubije sve i svasta , sad petovi od raznih klasa mogu da soluju rogue-a . A sto je jos gore manje Hp-a imam u pvp nego u pve gear , razlika je oko 4k sto mi uopste nije jasno al ajde jbg . Realno do cataclysme nema sta da se radi pa mi nije toliko tesko sve ovo palo , a voleo bih ako Steva moze da potvrdi ( ili bilo ko sa bete ) da rogues dobijaju znacajan buff u 4.0.3 [:I]

Edit: Ne postoji mogucnost da bilo ko soluje heal-era .

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Meni se patch svidja.Ima debilizama koje ce ispraviti.Ono resto druid sranje sa RJ ce biti ispravljeno,ako vec nije.Svidja mi se druid u sva cetiri speca.Uneli su dosta novina,jos malo da ispelgaju neke gluposti.I Dk je extra.Probao sam UH i ghoul mi je sad extra.

Trade chat je sad whine chat.Gomila retarda kukaju kako je sve sranje.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

FAKIN JEBENI MAG POSLE OWOG PATCHA MOZE DA ZAMRZAWA LJUDE WTFFFFF??????????!!! NERF BLIZZ PLZZ. I WESHTCI PLASE LJUDE OKOLO I NE MOGU DA KONTROLISEM HEROJA KAD JE UPLASEN???!!

Hahahahaha!

Inace, nisam isprobao sve sto sam hteo temeljito, ali prvi utisak sa lokom je da mobovi u instancama i raidovima imaju nekako malo HP-a. [:D] Inace, nista mi drugo ne treba osim toga sto se hellfire baca u trku sa demo, ja sam srecan. Ali mi je nekako bezveze sto nemam vise detect invisibility. U PvP-u sam probao destro i sek'o me ko je hteo u BG-ovima, dzaba 1100 resija. Onda sam malo ukljucio mozak i vratio se pravom igranju, odnosno trovanju iz daljine i...mnogo je lepo. Cini mi se da malo rogovi slabije biju, ali ne razumem vajn na ret paje. Doduse, nisam igrao, nisam pricao sa svojim prijateljima, ali lepo ovo bije po BG-ovima.

Inace, nista nisam skoro igrao sinoc i danas, samo sam se vrteo medju likovima, isprobavao kakve su promene i ostalo. Sad, verovatno nisam dovoljno probao, ali ne izgleda mi sada da je tolika razlika u disc i holy kao pre.

Svidjaju mi se i promene na magu, ali najnajnajvise mi se svideo holy paja. Do te mere da razmisljam da ga promovisem u svog glavnog alta. Istina, potpuno je pojednostavljena igra, ali mi je kod holyja super sto je zaista kaster.

Inace, sta uradise to sa inscrpitionom? Kupio sam sa mainom sve glyphove sa AH i sad mi vise u zivotu nece trebati scribe. Koja je svrha inscriptiona sada uopste?

Najveca mana novog patcha je sto zoning traje milion godina i cesti su random dc-ovi.

Link to comment
Share on other sites

FAKIN JEBENI MAG POSLE OWOG PATCHA MOZE DA ZAMRZAWA LJUDE WTFFFFF??????????!!! NERF BLIZZ PLZZ. I WESHTCI PLASE LJUDE OKOLO I NE MOGU DA KONTROLISEM HEROJA KAD JE UPLASEN???!!

WwwwwwwwwwwwwwFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFfFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Ja sam čula da od ovog patch-a sveštenik može da uđe u formu senke i onda da učini da oružje neprijatelja nestane a i da ih, zamislite, UĆUTKA kako ne bi mogli da izgovaraju čarolije. :o

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

To je za 310% posto mounti vise nece davati riding skill.

Btw ako neko nije izvalio moze da se kupuje t1 wrath oruzje za honor i wrath armor (bez sholdera).

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Rogue je golo govno koje ne moze da ubije vevericu u dalaranu iz jednog udarca , mage me danas zajebavao u wsg , kako me vidi pocne da spamuje /lol /lol/lol zato sto me je kritao 24k [:(] [:(] [:(]

a nije mi jasna jedna stvar oko warlocka , jel imaju neku novu magiju pa mogu da skakucu po 6-7 yardi ili sam glup totalno =\

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

ladno se izbagovalo

kupujte dok ne hotfixuju ...

i izvinjavam se svima koji su bili glupi :D

Napisano je da ce svako moci da kupuje poslednje glad iteme bez rejtinga i da se nece razlikovati od onih sa rejtingom (mada mozda je to samo od cata ili su mozda i sad uveli malkice pre :))

Ipak je bug ovde jer pise rating malo sam overlookovao to :D

Edited by GT-R_Addict
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...