Jump to content

4.0 - utisci, flame, nerdrage, hailovanje i ostalo


Lurdusami

Recommended Posts

Dakle, lepo sam jutros ustao, skinuo sve sto je preostalo, pokrenuo patchovanje, nastavio da skidam sta treba, sve se zavrsilo oko 14...I tad sam otisao na posao. [V]

Posto ne mogu ceo dan da provedem na talent kalkulatoru, a bicu pored wowa tek sutra pred ponoc ( [V] ), molim vas, pisite sve svoje utiske kakvi god da su. Sta ste specovali, kojom klasom, kako to radi, kako izgleda u bgovima, kakva je grafika, sta ste reforgeovali, svesvesve.

Od klasa sa kojima trenutno igram, generalni plan mi je da sa lockom budem demo za pve i destro za pvp (umesto sadasnjeg aflija), sa pristom nastavljam disc/holy, samo ne znam sta sa rogom da radim. Najmanje ga igram, kapirao sam combat za pve, ali mi i subtle i assa sada deluju nekako neinspirativno.

(Novi topic jer mi je bezveze da se ovo gubi u Talks, gde uglavnom pada tehnicki deo).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Lurdusami

Za sada destro pravi bolestan dmg, searing pain is the way to go sa sve kukanjem za salvation. Za ferale mogu da kazem sta i kako ali....u stvari, ko ga jebe - reforge u mastery sve sto mozes, drzi hit/expertise cap (ili bar blizu expertise), full agi gem da bi se nekako vratio crit, idi na target dummy i placi...onda idi u raid i na hc sauru umesto 18+k uradi ~11k dps-a i pri tom se takmici sa tenkom na listi, izadji iz raida, napusti gildu, idi sa bombom u blizz hq.

@ Kreator

Enha je govno, isto kao i svaki drugi melee sa izuzetkom DKa (govorim o legendary DKovima sa maltene full bis girom), elemental pravi retardiran dmg iako se na prvi pogled cinilo da je nerf lightning bolt-a (cast time sa 1.5 sec povecan na 2.5 sec) prevelik i da ce jako da utice na dps.

Generalno, sve range klase, ukljucujuci i huntere, vladaju trenutno. Jebeni arcane magovi ispaljuju nuklearne bombe, shadow pristovi, lockovi, boomkini bukvalno gaze dps liste. Elementali su tu negde sa njima ofc. Hunteri zaostaju ali rade vise nego pre patch-a.

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

E ovako, nisam stigao pvp da radim pa da kazem utiske ali sto se tice PvE, arcane mageovi su nezdravi, lik udara 33k arcane blast i ubije elitu iz 2 casta, tankovanje na warru mi se nimalo ne svidja jer ima onaj ability que sto ne znam kako da iskljucim, a retardirano je jer ti sve sam radi samo da rolujes facu preko tastature

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

@ Lurdusami

Za sada destro pravi bolestan dmg, searing pain is the way to go sa sve kukanjem za salvation.

OMG, vanila destro dayz are back! :D

E ovako, nisam stigao pvp da radim pa da kazem utiske ali sto se tice PvE, arcane mageovi su nezdravi, lik udara 33k arcane blast i ubije elitu iz 2 casta, tankovanje na warru mi se nimalo ne svidja jer ima onaj ability que sto ne znam kako da iskljucim, a retardirano je jer ti sve sam radi samo da rolujes facu preko tastature

E, to me bas zanima na sta lici i kako radi, citao sam, ali nisam mogao da zamislim.

Link to comment
Share on other sites

@ Lurdusami

Evo ga jedan WoL, ljudi farmuju LK HC uredno svake nedelje. Gledao sam strim njihov danas ne bi li video sta se desava koji moj (posto sam na poslu jel' i ne mogu da se ulogujem). Iz ovoga moze puno zakljucaka da se izvuce. Od klasa do specova / rotacija. Dosli su na frku do LKa i njega nisu mogli da ubiju posto su shadow trapovi ubagovani do jaja (bar oni tako kazu, ja to nisam mogao da zakljucim) i odustali nakon 2 pokusaja.

@ topic

Sem tih shadow trapova na LK HC ima jos gomila bugova koji se javljaju na raznim hc fajtovima, izmedju ostalog i na Festeru gde svi ranged pushe vile gas, bez obzira na razmak koji drze medjusobno, i jos par idiotskih stvari. Nadam se da ce to da poprave do sutra kad mi je main raid i kad sledi final check feral dps-a.

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Rage inc.

Tank dobija rogue-a u dps , 5k golda za neko letenje koje ne znam cemu sluzi , HoT ( recuperate ) koji smo dobili heal-a ~1200 svake 2-3 sekunde ,

Crit mi je ostao zadovoljavajuc oko 45% , AP nemam posto sam gemovo uglavnom haste i ap haste pa cu javim sto se toga tiche , HP nam je povecan

ja bez buff's u pve gearu imam 33k , glyph;s koje naucis ne unistavas kad ih promenis nego sa onim vanish dustom ih obnavljas , zemljotres na svakih 5 minuta u sw/if ,

lock me udario u bg 21k , ret pala je umro , nema vise , kraj , kaput ... Treba se navici , za par dana cemo svi verovatno bolje reci kako sta i gde , inache za sada sam razocaran

rogue promenama ...

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

jedno off topic pitanje,mada je vezano za 4.0 patch,naime skinuo sam patch instalirao i sada mi opet pokrece neki DL ,kao 120mb i mogu da igram,onda ima narandzasti status nesto tipa 5.3gb kao moze da se igra ali igra nije potpuna i kao neki zeleni deo 4.3gb i kao igra je kompletna skoro,o cemu se radi? kontam da je to Cata download? ili se varam?

edit: kada stavin na Download opcije Allow quick play onda mi je prvi dl 120mb a kada ga iskljucim onda je 120mb...??

Edited by malisha
Link to comment
Share on other sites

aaaa sta su uradili sa enginom/grafikom? zasto mi je sve na low i imam 11 fps? necu valjda morati da menjam graficku ? :S uvek sam imao 60+ nemoguce da je odjednom igra postala tolko zahtevna

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Warlockov pet me ubija... lock ne mora ni da me dira , pet udara na 1k resi beli dmg po 3-4k u lolstorm-u , boomkin i arcane mage 2 shotuju sve po mapama ovog sveta , shadow priest te ubija pogledom ... sve u svemu sve sto je melee je toliko sranje da to nije normalno ... bzvz pitam drugara da me udara najjache sto moze u duelu on u pve gear ja sa 1k resi tukao me pola minuta ... Kazu da ce to sve srediti u sledecem patchu tj. da ce buffovati melee klase , ako ostane ovako ne vredi igrati igricu cak ni u pve-u . Laku noc

@ Moyo pogasi addons , znaci sve i vratice ti se fps . Meni pravio quest helper i atlas loot probleme , kako sam ih disable tako fps skocio na 150 .

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

jeste bilo je do addona

@patch

jebem mater svim maloumnim boomkinima magevima i ostalima sto uzivaju dok su buffovani jer je igrica atm scalovana za lvl 85 . Isto tako bi jebo mater blizzardu sto je nerf warra i sto je usrao sve sto je valjao. Najvise mrzim kad se nesto promeni a nije bilo potrebe za tim. A promenjeno je sve sto se tice interfejsa. Malo nerdragujem jbg dozvoljeno je, pise u opisu topica.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ja ceo dan ko kinez stojim ispred AH i prodajem sve zivo sto sam stekao uzeo sam proteklih 8h vise golda nego u protelih mesec dana. Ziveli veliki patchevi :D

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Odigrao sam sinoć samo jedan wsg, čini mi se da je DK gde je i bio pre patcha (top dps po bg-ovima) malo me muče magovi ali šta da se radi. Jedno pitanje za nekoga ko je malo više stigao da isproba sve, da li je mastery toliko loš za unholi i da li je bolje da se ide na haste?

Drugo pitanje je u vezi DK enchantovanja za oružja, skill mi je 1/300 i na prvu ruku mi se učinilo da necu moći da ench weapon? Ono što sam primetio je da eng enchanti sada mogu da idu zajedno sa ostalim enc...

U principu nije loše, čini mi se da boleštine mnogo više tikuju nego ranije. Od addonova jedino koristim dfilter ali izgleda da trenutno baguje i moraće da se sačeka update.

PS. Prime, jeste li se skupili na fmane-u? Ja samo čekam da prodam DK-a i dolazim sa rogue-om malo da spamujem rur kanal :-)

Link to comment
Share on other sites

jeste bilo je do addona

@patch

jebem mater svim maloumnim boomkinima magevima i ostalima sto uzivaju dok su buffovani jer je igrica atm scalovana za lvl 85 . Isto tako bi jebo mater blizzardu sto je nerf warra i sto je usrao sve sto je valjao. Najvise mrzim kad se nesto promeni a nije bilo potrebe za tim. A promenjeno je sve sto se tice interfejsa. Malo nerdragujem jbg dozvoljeno je, pise u opisu topica.

gudise sine mi smo zadnji koji bi trebali da pljuju sada po boomkinima i magovima i njihovom uzivanju :P

seti se retrija pred kraj TBCa kada smo pravili po 60-0 u BGsu,imam SSove kako ih gazimo u duetu !

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Warlock 14k dps u ICC10, Mage 6k .. Warrior 6k .. Paladin 6k ... -.- wtf is wrong with this patch

Koji to nub danas vodi melee u ICC je glavno pitanje :D

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Usrali su igru skroz, uleteo sam veceras konacno, dodali neka sranja nepotrebna, moonkine su neverovatno pojacali (ma koliko oni stvarno sibali jak dps, ovo je jos gore), svi na serveru kukaju na retri pale, na fire magove, ja sam se prebacio na elementala jer sam odradio Voa25 kao enha i razocarao se koliko mi je sjeban dps.

Najveci lol koji sam doziveo jeste taj da, pre patcha, imao sam tipa 5.5k AP kao enha, veceras kad sam usao, specovao se i sve ostalo, imao sam tipa 4.3k AP loool, gde je ostalo nestalo, boga pitaj.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

hm utisci .. oket

neke klase su sjebane jako , neke su mnogo bafovane

radio sam togc na warrioru . pravim tako nesto 3k dpsa kao arms . jednostavno klasa ne radi sem ako nema arpa i radice tek kada u igri budu postojali itemi koji daju na 85om lvlu 2x vise stra nego sto je sada sto ce moci da se stekuje posle pa ce mozda tada raditi kao klasa jer je dmg jednostavno nepostojeci trenutno i uopste mi nije cudno nista jer sam ocekivao totalni pad u vodu

tenkovi ne mogu da drze agro nekim range klasama dok drugi tenkovi umiru iz udarca jer su im iz nekog razloga UBILI oko 10k armora tako su rekli ljudi barem . verovatno je isti slucaj kao sto je nekima nestao ap jer su izbacili ap iteme iz igre i slicno

igrao sam 1 bg kao holy paladin bez pola glifova i magija na barovima . ono je bolesno sta ono radi. healujem verovatno 100k hpsa sa svim onim novim cudesima koji jebu kevu . jednostvno je holy pala sada zanimljiv i prejak kao healer

igrao sam takodje 1 bg sa resto shamanom i mogu reci da su glifovi i theory craft resto shamana sada nesto najbolje sto je mogao dobiti kao jedna takva klsa u igri ikada zamisljeno . neverovatno su dobri svi talenti i glifovi i cenim da ce biti jedan od najjacih bg/arena hilera kasnije sto se tice koliko ce biti koristan u raznim pogledima

odigrao sam koji duel na fire magu i mogu reci da je ovo bolesno koliko je zanimljivo samo i koliko je spec napravljen bukvalno da bude mnogo jak za pvp

ima dosta novih sitnica koje treba sam svako da provali jer su zaista zanimljivije, uvek ce postojati i neke za koje nije bilo nikakve potrebe ali sta da se radi

grafika je poboljsana a meni radi isto kao i ranije . tako da veliki plus za to

najveci problem ce mi biti da izaberem izmedju fire maga koji je ubica igrice, holy pale koji instant healuje za 50k hpsa , resto shamana koji ima predispozicije da bude najjaca pvp healing klasa u igri ili warriora na kome ce mi pisati gladiator iznad glave i koji ce raditi tek posle prve sezone verovatno a tada ce raditi kao prot spec ili nesto slicno tome posto u ovom obliku je ne moguce zamisliti melee klasu da udara za jace od 200 sto se sad desava sa ovim lvl gearom i idejom blizarda da ostavi haste u igri a izbaci arp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...