Jump to content

4.0 - utisci, flame, nerdrage, hailovanje i ostalo


Lurdusami

Recommended Posts

to nije odgovor i meni je bilo jasno prve sec da se hoda 2 na sat

Na ovo pitanje:

E DA JEL MOGUCE DA NIKO DO SAD NIJE PLAKAO NI MALO O TOME STO MOUNT SPEED KADA SI MRTAV IDE -0 NA SAT?

odgovor je ovo:

Ako umres nekim slucajem moze da ti se zadesi da se rodis ziv na groblju, ili ako te nece, kao mene na primer, dobijes spirit pticu koja se krece jebeno 2 na sat.

Neko jeste "plakao" oko toga.

.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

par utisaka posle par dana igranja patcha

Svi udaraju za 30k sa svim spelovima one shot. Healeri healuju isto bolesno. Paladin upali baterisku lampu i zahiluje celu mapu, druid stoji u mesto i hotuje se dok ga bije 15 ljudi. Priest pravi neke addove od 5hp koji setaju polako kao na nekoj povorci ili sa'rani, nisam jos ukapirao koji je to spell i cemu sluzi. Cloth itemi imaju vise stamine od tanking.A da ne govorim o tome sto svi buffuju sve isvi imaju mortal strike debuff. Malo mi se kenja od stvari koje su promenili a nije bilo potrebe (character sheet npr.) If it isnt broken dont fix it. Mada navici cu se vremenom ali smara zasad.

Uglavno igra izlgeda kao da patch pravljen 2 dana i da je neko debelo zasrao. Videcemo u cata kako ce sve da izgleda

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Inache ti addovi od priesta te prate cak i posle vanish-a .... Huntardov pet te isto pravi posle vanisha ( ne svaki samo neke odredjene vrste zivotinja ) . Inache , sinoc u AV sam 2 shotovo warriora od 36k helta , kako ? ne znam , lupio sam greskom envenom koji je critao 20k i udario sam ga sa muti 6-7k ostalo su uzeli dotovi xP Sobzirom da je to bio pocetak partije nije mi sve bilo najjasnije pa sam pogledao a ono ja u pve gear / pve spec. . ZNaci do pocetka sledece sezone/ili 85 lvl-a ne pada mi napamet da nosim pvp gear [:p]

@ Resilience - Mnogo mi se svidja sto su promenili u dmg reduction (?) , mozda ce ljudi stvarno poceti da nose pvp gear i da trpaju resi gems xP

@ Killy - slazem se da je ovo jedan od boljih patcheva , ali bugovi su totalno idiotski , kao sto neko reche ne mogu zastavicu u ab/wsg da uzmem a da ne dobijem dc , random bg su AV i WSG , random dc , inspect bugged , ah bugged , ima jos stvari koji mi idu na onu stvar .

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novi topik posto se tice ovog 4.0 patcha, pitacu ovde.

Dakle, skinuo sam jebeni patch od 5.3gb, acceptovao one terms of use i tako to, pa posle toga sledi ovo i instant error (toliko je instant, da sam jedva print scrinovao:

gkaojo222.jpg

Error#132 je u pitanju.

Help pliz!

Mene neko doji ovde?! Obrisao sam WTF folder, i sad mi je na JEBENOM SPANSKOM login deo!

Edited by Kristian
Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novi topik posto se tice ovog 4.0 patcha, pitacu ovde.

Dakle, skinuo sam jebeni patch od 5.3gb, acceptovao one terms of use i tako to, pa posle toga sledi ovo i instant error (toliko je instant, da sam jedva print scrinovao:

Error#132 je u pitanju.

Help pliz!

Mene neko doji ovde?! Obrisao sam WTF folder, i sad mi je na JEBENOM SPANSKOM login deo!

Ovako.Greska 132 se uglavnom javlja,barem koliko sam ja shvatio,pri pokretanju igre preko wow.exe.Skini novi installer https://eu.battle.net/account/downloads/WoW-4.0.0-WOW-enGB-Installer.exe i pokreci igru preko Launcher.exe

Mislim da bi ovo trebalo da resi problem,ja sam imao problem oko nekog sounda pri installu,ali sam ga resio.

Link to comment
Share on other sites

@ Lurdusami

Evo ga jedan WoL, ljudi farmuju LK HC uredno svake nedelje. Gledao sam strim njihov danas ne bi li video sta se desava koji moj (posto sam na poslu jel' i ne mogu da se ulogujem). Iz ovoga moze puno zakljucaka da se izvuce. Od klasa do specova / rotacija. Dosli su na frku do LKa i njega nisu mogli da ubiju posto su shadow trapovi ubagovani do jaja (bar oni tako kazu, ja to nisam mogao da zakljucim) i odustali nakon 2 pokusaja.

Pokusao sam ja to da radim, nemoguce je preci 6k dps-a sa searing pain spamom, dok sa standardnom destro rotacijom odrzavam 12k dps-a na dummyu

Link to comment
Share on other sites

Sinoc raid , dobili svi inv , krecemo u icc , ulazim unutra ne vidim nikog , samo odjednom krece po ventu : '' Where the fuck are you guyz '' , niko nikog ne vidi [:p] a bio reset =\ Kazem a jbg nema veze aj idem da uradim HH , zakuca u sekundi cim udjem u scarlet , arathi basin mi zakuca na svakom capovanju zastave , ne mogu da kupim northern spieces , kaze internal bag error , transmute na alchemy 24h umesto 20h , bilo koji dungeon da sam usao zakucao mi komp . I tako ... digao sam pecanje i na altu =\

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Icc 25 hc sinoc - Ja i kolega rogue uvek medju poslednjima na dmg done i dps , do patcha uvek prvi bili....

3 mage-a su recimo na Festeru imali po 21k dps ja jedva nakrpio bednih 14k , na Saurfangu na kom stojim u mestu i stiskam dugmice jako brzo sam bio 10 na dmg done i 9 na dps sa 17900 dps sto sam radio i pre patcha ali naravno mage , lock and boomkin po 21k+ na prvih nekoliko mesta . Jedino sam na blood quuen jebo kevu svima jer dobijem bite medju prvima =\ Elem skontao sam nesto sinoc na EJ da ljudi sada igraju subt. spec za pve i da bije mnogo ... Probacu i to sranje ukoliko nema poboljsanja , reroll warlock/mage/boomkin i cao , stojim u mestu i pucam lasere .

sta si??? muti ili combat??? imam velikih problema sa jebenom blizz idejom da stave queue za sledeci ability... kao muti imam manju moru (ipak je u pitanju 55 energije, pa spam nije toliko neophodan :D), ali kao combat prozivljavam pakao... ili sam capovan sa energijom ili bacim RvS kada vec imam 5 mrtvih combo poena... cak mi i SnD pada zbog jebenog queue-a :/ dolazim na ideju da:

a) izbacim RvS iz bara

b) bacim u djubre sinister glyph... jebe mi se za DPS makar cu raditi ispravnu rotaciju :D

Da, to je najsladje. Iskopas roga iz stelta recimo demo shoutom. Koliko mi bude lepo posle :)))

whirlwind+lolherald... to su bili dani :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...