Jump to content

4.0 - utisci, flame, nerdrage, hailovanje i ostalo


Lurdusami

Recommended Posts

@ Sarma - batali combat idi muti [8D] Video sam na EJ da ona kucka kenja kako combat dobar ... a kucka neda ni jedan WoL report =\ Nas ima 3 aktivna rogue-a u guildu i sad smo sva 3 muti , stim sto ce ako uspemo da sredimo ovo sa ID-em od raida , jedan ici u subt , ako nemas daggere baci u djubre SS glyph :P sta da ti kazem brate , cak i u pvp sam muti 31/3/2 samo sto malo ''istumbam'' talente . A i pazi kad je boss ispod 35% krece uzivanje :D Beskrajan energy pool i spamovanje backstaba i envenoma tad i ne drzim rupture zato sto bukvalno backstab kosta 10 energy :D http://cata.wowhead.com/spell=14159/murderous-intent#.

Znaci zaboravi combat , ako imas golda sve gems u agi/haste u zute , agit/hit u plave agi u crvene , respec u muti i uzivaj [:p] MH stavi mongoose OH berserking i cao :D

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam se respecovo iz ass u sub, svidzaju mi se oni cooldownovi za stealth i slicno:) sad mi nedostaje mutilate i poison mastery i 130 enerdzije:) ali ambush je dobar...mada sto se tice samog fajta, duplo vise vremena mi treba nego kao muti...

koju sekvencu da drndam, ambush, pa hemorrhage do besvesti, pa eviscerate?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam se respecovo iz ass u sub, svidzaju mi se oni cooldownovi za stealth i slicno:) sad mi nedostaje mutilate i poison mastery i 130 enerdzije:) ali ambush je dobar...mada sto se tice samog fajta, duplo vise vremena mi treba nego kao muti...

koju sekvencu da drndam, ambush, pa hemorrhage do besvesti, pa eviscerate?

Lepo ti je rekao Bree. Sub najviše od svih rogovskih specova zavisi od CD-ova i tajminga, tako da to treba da vežbaš. Kako se sećam sa slabijim oružjima, bilo je premeditation-ambush-kidney-cekas malo energije-backstab-evisc. Sada je samo premed-ambush-eviscerate, ili ambush-eviscerate. To za mobove. Za pvp možeš da ubaciš i jedan hemo sa glifom i onda samo backstab.

Link to comment
Share on other sites

@ Sarma - batali combat idi muti [8D] Video sam na EJ da ona kucka kenja kako combat dobar ... a kucka neda ni jedan WoL report =\ Nas ima 3 aktivna rogue-a u guildu i sad smo sva 3 muti , stim sto ce ako uspemo da sredimo ovo sa ID-em od raida , jedan ici u subt , ako nemas daggere baci u djubre SS glyph :P sta da ti kazem brate , cak i u pvp sam muti 31/3/2 samo sto malo ''istumbam'' talente . A i pazi kad je boss ispod 35% krece uzivanje :D Beskrajan energy pool i spamovanje backstaba i envenoma tad i ne drzim rupture zato sto bukvalno backstab kosta 10 energy :D http://cata.wowhead.com/spell=14159/murderous-intent#.

Znaci zaboravi combat , ako imas golda sve gems u agi/haste u zute , agit/hit u plave agi u crvene , respec u muti i uzivaj [:p] MH stavi mongoose OH berserking i cao :D

ma kao pratimo lore, pa da imamo i muti i assas u raidu... inace probao sam malo assas... sjajna zabava... imas execute rotaciju od 35% :D

razmisljam da odemo svi u sub i da bagujemo igru :))

a daggere imam 277 i 1.8 i 1.4... samo mi sekira sa lootshipa nikad nije pala... tako da to nije prob :)

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

:( ret paya me udara u jaja , bukvalno , toliko boli kad udari . Inache koliko sam pohvatao po nekim forumima envenom je bugged tj. radi 30% manje dmg nego sto bi trebao , moguce da je info netachan . Nema vise vajnovanja resio sam da prihvatim da warlock , pusti peta da me stanuje i da radi lolstorm , on baca neke crne komete na mene i ja umrem [^]

@Sarma - ja za prosli reset ni na jednom bossu nisam koristio backstab , totalno sam zaboravio [8D] kontam da od 35% pa nanize dps raste kao lud i da stizem magove i warlocke na dmg done :D

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

http://www.arenajunkies.com/showthread.php?t=211842

kako powerlvlovati dok ne hotfixuju

bilo bi lepo da stvarno neko proba

Pf, pa sve su to stare fore. Thorns scaluje sa SP-om i samo je pre trebalo da nadješ nekog lvl 80 druida da ti baci. Sada kada je promenjen treba neko stalno da ide sa tobom da te hila i thornsuje. A fora sa instancama je bila od pre milijardu godina, to je Athene postovao, pa su valjda uveli banove za to.

Inače, to je meni mega smor.

Link to comment
Share on other sites

poenta u prici je sto ovaj novi thorns udara 3x vise valjda i valjda ima glif za vise dmga ili kako god

Da, ali mora neko stalno da trči za tobom. Zamisli sada 10 sati toga: trčiš naokolo i puštaš da te mobovi biju dok vučeš drugara sa sobom...Ja kad levelujem drugare samo molestujem da me voze naokolo u chopperu dok ne dodjem do 20. levela. I to kad me vode u instancu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...