Jump to content

Slike ljubimaca forumaša


Recommended Posts

ma nije taj ker kriv sto je postao to sto je postao, jadna zivotinja, to joj je nametnuta sudbina. ja bih gazdu isao da proburazim.

 

u stvari, i isli smo. cale, burazer i ja. nasli smo gajbu odakle je izasao. izasla je zena, mucenica neka.

moj matori je odma u prvom minutu pitao da li ima muza, i da li je tu. da se ne zajebavamo sa njom za dzabe. ona je, naravno, rekla da ga nema.

cale je poceo da cokce i da vrti glavom, a onda ju je zakucao glavom i polomio joj nos. onda smo skocili i buraz i ja, i odvalili smo je kao picku...

da, naravno da se salim. nismo mi takvi, samo da je muz izasao, pisali bismo mu u usta sva trojica. nekoliko dana kasnije se ispostavilo da ima muza ipak. elem,

rekli smo da je to sad proslo ovako, sledeci put ce ostati bez psa, na ovaj ili onaj nacin. onda su pocele da nam se javljaju ostale komsije. isti pas to radi vec nekoliko puta, jednom je cak napao i dete?!

 

 

laki sada, iz predustroznosti, laje i rezi na sve kerove. cak i na dojucerasnje ortake. okrenuo je drugi list

Edited by Carlito

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma lajao je  iz dvorista samo na nepoznate pse i ljude, one koje zna dugo i koji mu prilaze, nema frke. malo se njusnu i to je to. u setnji ne laje na druge pse. medjutim, prolazio mi je neki komsija sa mladim labradorom nekoliko dana nakon toga, a bio sam sa lakijem ispred, uvek se igrao sa njim, a sad je bio u fazonu da se pokrvi, dok je labrador stojao zbunjen, nista mu nije bilo jasno.  inace, odmah nakon onog nemilog dogadjaja, pa i u naredna 2-3 dana, laki nije mogao da nam pokaze svu ljubav i odanost koju je osecao u tom trenutku :D

 

usrao se jadnik kao picka :)

Edited by Carlito

 

 

Link to comment
Share on other sites

secate se kad je cela pricao da nisu kerovi za svakoga ? nadjite moje ranije postove, na ovo sam mislio. Ljudi zaboravljaju da su stafordi nastali od pitova, i da iako su totalno unisteni i dalje mogu da prokinu, ostalo im je malo prave psihe. A posto je sad moderno imati sto veceg psa, stafordi od  preko 40kg  prave veliku veliku stetu za kratko vreme + zena vlasnik koja nema pojma o kerovima "a bio je takva mica kad je bio mali spava samnom u krevetu mazi se" = problem za lakija i ostale normalne kerove u komsiluku. 

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

secate se kad je cela pricao da nisu kerovi za svakoga ? nadjite moje ranije postove, na ovo sam mislio. Ljudi zaboravljaju da su stafordi nastali od pitova, i da iako su totalno unisteni i dalje mogu da prokinu, ostalo im je malo prave psihe. A posto je sad moderno imati sto veceg psa, stafordi od  preko 40kg  prave veliku veliku stetu za kratko vreme + zena vlasnik koja nema pojma o kerovima "a bio je takva mica kad je bio mali spava samnom u krevetu mazi se" = problem za lakija i ostale normalne kerove u komsiluku.

Veoma je jednostavno, svi ti zenski gej kerovi kostaju toliko sa razlogom, da bi ribe mogle da idu okolo i da govore da imaju kuce od 2k evra. To je kuckarima najbolji biznis, odu jednom u Francusku, pare neko svoje sranje od pudlice sa nekom njihovom rojal linijom i onda svako buduce stene prodaju kao da je bas iz te kombinacije, i tako prodaju na osnovu jednog putovanja u Francusku stotine svojih stenaca. Moj prijateljski savet je, da osim ako neces da prodajes stence od tog kera za 2k evra i da od toga pravis biznis, kupis kuce neke druge rase, za neke normalne pare. Korgi je veoma retka rasa, i svuda u regionu ce da ti govore te nerealne cifre ( za njihove sranje kerove ) jer nemas nikakvog izbora u regionu sem njih, napravili ljudi biznis i zive od toga. Ako bas oces to kuce, moras da se potrudis, par meseci/godina da trazis, ne bi li nasao nekog normalnog, da nije belosvetski prevarant sa djubre kerovima od 2k evra, ili da odes u Vels ili odakle su vec ti kerovi i da kupis pravu stvar za 500 evra. I tako ima milion kerova za setnju i razonodu, bisoni pisoni pudlice kurci palci od 2 hiljade evra, profesionalni lezaci na kaucu 25 generacija u nazad.

Odluči se čoveče, jel su moderni što veći psi ili ovi za kauč? :)

Link to comment
Share on other sites

Ahah, you don't know the half of it. Ne bi verovao kakvi sve insekti-mutanti postoje (pola osa, pola komarac, wtf??)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...