Jump to content

Slike ljubimaca forumaša


Recommended Posts

Mohican, mnogo ti je lep pas :)

 

elem, moj poceo da se poradja pre 30min, prvo dvoje brat i sestra!

 

10348537_1448269238798474_67080680201357

 

EDIT: Rodila ih je cetvoro, troje su preziveli. Ovaj poslednji sto je poginuo je ziveo jos nekih pola sata, dok nije polako prestajao da dise, sve bi kasnije i kasnije pokazivao znakove zivota. Mnogo depresivna i tuzna situacija pogotovo za kevu moju, ali opet s njim se to na zalost moglo videti jos na pocetku a i po velicini da je bio manji od njih iako to ne mora nista da znaci nekad. Najvaznije je da je moj ker preziveo porodjaj, da je sve sto se toga tice proslo u redu, i nadam se da ce ova trojica malih biti ok.

 

Evo i slika ove cetvorice, ovaj mali je skroz levo i on je poginuo. Slika je naravno pre toga, imao je problema i da cucla koliko god da smo mu pomogli i prinosili mu glavu. 

 

603801_1448314748793923_1379999841017292

 

Na drugoj slici ove stvari desno nije nikakav izmet vec krv, cisto da nekome ne bude previse gadno, nadam se da nije :)

Edited by lancemi3d
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

e, nije lepo sad tako, samo zato što je fora da se minusari.

 

lancemi je objasnio ovim postom!

 

+!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Našao sam nekog da usvoji malu, ali mala je skotna pa moram to da regulišem prvo. Biće štenaca za usvajanje, ako neko bude zainteresovan :)

10441393_10204634003064913_3090883883789

 

 

Koji drug ovaj Savić. Obavezno mi javi da pomognem za usvajanje, šibni pictures and stuff.

 

Počelo jutros. Dva već izašla. Znamo da ih ima bar 4 (ako veterinar zna da broji). Konačan broj ću znati kad se sve završi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...