Jump to content

Anime


Feno

Recommended Posts

Umeju i jako dobro da uklope 3d sa 2d, e sad ne mogu da se setim gde mi se najvise dopalo dal je to bio Seirei no Moribito ili mozda onaj 12 kingdoms

ne znam, te nisam gledao, ali sve sto sam gledao mi je bilo tresh... cak i digimone kad sam gledao kao mali, nekako su mi pokemoni uvek bili vise ol' skul :((

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Да мало дигнем тему из мртвих.

По цену да испаднем глуп, али морам питати. Који је трип са овим маскама? (ако уопште постоји)

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcShwc-dUC8MD8ZF6W72eP1BQ-kld__F2zMgdFlQz_mfM2XinjfQ8w

Виђао сам сличне маске и у Наруту.

Link to comment
Share on other sites

Да мало дигнем тему из мртвих.

По цену да испаднем глуп, али морам питати. Који је трип са овим маскама? (ако уопште постоји)

http://t1.gstatic.co...Qz_mfM2XinjfQ8w

Виђао сам сличне маске и у Наруту.

Deluje mi kao da je to adaptacija klasičnih italijanskih karnevalskih maski, babaroga style.

Link to comment
Share on other sites

Maske u Narutu su za Anbu odred, oni su fazon tajna policija / DB Leaf Village-a, resavaju stvari "iza paravana" po nalogu glaveshina sela i uvek je pozeljno da zbog pipavosti operacija koje sprovode njihov identitet bude skriven..... To ti je kao kad nasi SAJ privode zemunce i pri tom naravno imaju fantomke na glavama [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Питао сам на ''причајте'', па ме подсети Драле да има овај топик, па реко да исхајџекујем малчице:)

Ајде неко од вас дежурних рурјапанаца да ми каже, ако бих хтео да будем мали амер и наручим неке аниме курце са нета, које сајтове да ишчекирам?

Ја сам глуп за те ствари, кликтао сам по гуглу и мени све оно исто делује што се тиче неких услова и трипова (једино зависи шта где има од робе), а капирам да неко можда има искуства.

Под ''аниме курцима'' мислим на фигурице/merchandise :)

Фала:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ma nemoj, ovde postujes samo kad ti nesto treba!

Najguplji i najbezbedniji odgovor koji mogu da ti dam je preko Amazona, al nikad nisam licno narucivao (jedan ortak jeste) tako da ne znam kako funkcionise to sa srbijom :)

http://www.amazon.co...5501&sr=8-5-acs

Ne znam dal ima neki sajt koji se specializuje samo za to i ima povoljnije cene. Ili reci Lex-u kad ponovo bude u japanu da ti kupi nesto :D

http://forum.klanrur...00#entry1964087

Edited by nikita_
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Par stranica ranije neko je postavio FB lika koji kod nas radi to. Cini mi se da radi samo mecha ili pak samo evangelion figure, al ne drzi me za rec.

EDIT:

facebook.com/gunplasrbija

dakle gundam je u pitanju. Verujem da tamo mozes i detaljnije odgovore na pitanja u vezi sa narucivanjem toga iz inostranstva da nadjes.

Edited by Fenodrim
  • Upvote (+1) 1
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Фала другари:)

Значи, нико се није дрзнуо да наручи однекле, видим има по јевропи неких проџа које шаљу, па реко можда се неко зезао с тим...

За те наше ликове ми је рекао ортак, изгледа да имају само мекове и тако то, проверићу их још мало. Мене више занимају оне кастоване фигурице ликова (за на пол'цу) у принципу.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...