Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne vidim da iko prevodi 'hard disk' na srpski, sve ostalo sto sam do sada video je legitiman prevod. a da ne pominjem sto angloameri sve prevode na engleski, pa se niko ne buni...

i niko da ukapira da nije nikakav prestiz 'nase-tudje' u pitanju vec jednostavno preterivanje koje vodi u retardiranost, a dokaz toga je evo, pred nasim ocima - vidljiva averzija prema bilo cemu na srpskom, bilo ono kvalitetno ili ne, po sistemu prvo udri, pa onda pitaj. mislim, juce mi je drugar pricao kako je hendlovao situaciju ej bre, hendlovao situaciju...

i ivan se zeza, ali mark my words, za pet godina ce i biti brdo likova koji ce zaista da citaju andrica na engleskom jer je 'the damned yard' epic i cool i phantazy i omgdarkerski, a 'prokleta avlija' je ruralno, cobanski, rogobatno i zastarelo.

au dulio pa jel chitash ti svoje postove?

drugar je hendlovao situaciju a ti markujesh your words :) i to ne samo sad nego u brdu svojih postova presechesh rechenice nekom engleskom frazom za koju postoji sasvim adekvatna zamena u srpskom jeziku, shto itekako ume da bode ochi, a sad si nashao da se bunish neshto :) mislim zabole mene kako ti pishesh samo mi je malo paradoksalno to shto si napisao gore.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...