Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koliko je to realno? Kako se zaista kreću cene likova i šta se zaista ceni sem trenutnog end gamea? Znače li išta old school pvp titule, netherdrakeovi, skyguard mounti, tigrovi iz ZG-a, broj lvl 80 likova, heirlooma na accu i sl?

Je l' zna neko provereno za te posredne stvari koliko doprinose vrednosti?

da zelim da kupim acc danas platio bih duplo vise za highwarlorda sa scarablordom nego nekog bis lk25man hc server first :D

Ma gde. :D Ima moj ingame drugar, mada sumnjam da će ga prodavati. Ali, medjeda, tigrova i raptora ima na sve strane, pa ako je zaista soma svaki, tu može da se napravi biznis.

huh dobro je vec sam hteo da te pitam da li si za vezu bez obaveza... :DDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Koliko su ljudi retardirani ja ne mogu da opisem recima ... Citam Bg Eu forume , onaj ''kao'' main deo foruma , nekoliko retarda trazi od blizzarda da im omoguci da igraju random bg's horde vs horde , posto im je 10-15min mnogo da cekaju za bg . Lepo im napisao jedan lik , kaze ako 'oces instant queue , faction change , i prihvati sudbinu da dobijas 3-4/10 bg-a . Ljudi si stvarno teski idioti [:D]

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Sta da ti kazem ... ocigledno retardiranost ne moze se izlechi =\ Ovaj jedan mu kaze u fazonu , druze pa mi playeri smo krivi sto horde ima toliki queue , samo smo birali da igramo hordu bla bla bla , retard mu odgovara , ne blizzard je kriv , hocu manji queue ... Nisu mi ljudi jasni sto kukaju , ima lepo faction change i cao , nego svi bi da pobedjuju svaku partiju , da imaju instant queue , narodski receno oce se jebu a da im ne udje [|)]

Elem ne znam dal neko prati hydrin blog al evo jedan fin filmic o shockadinu trenutno :D

Edited by Breeee

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

ovi rogovi na t11 helmu od locka izgledaju ko da je neko probio glavu locku sa udicom

Sad sam ja krenuo da radim tier 11 izgled na svim rasama, mozda promenis misljenje kako to izgleda na undeadu simpaticno. Realno ok je za pocetni tier. Moglo je biti gore.

Evo malo rurovci da se opuste ;)

Inace ljudi :) meni se u poslednje vreme tolko svidjaju komentari Ghostcrawlera na zvanicnim forumima - pocinjem da gotivim lika... Covek stvarno na finjaka pisa po svima wow igracima sa odgovorima. (najvise paladin whinerima)

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Zasto je horda vs horda ili ally vs ally retardirano ?

Na pocetku wow da bi postojao pvp oni su napravili dve strane, ally i hordu, koj su se sastojali od 4+ strana, a pvp je bio samo world pvp i duelovanje, bg nije postojao.

Da je u igri bilo ffa i/(ili samo) duelovanje ninasta nebi pvp licio.

Posle su ubacili bg i tu su lepo mogli da sklone AvsH ali su hteli da ostave world pvp.

Onda kad su se nakraju 2006 tj. pocetkom 2007 posrali na ventilator i napravili tBC gde je world pvp crko, mogli su lepo da sklone H v A i da se svi lepo druze kao u Shatrahu i dalaranu ali su i dalje ostavili AvH zbog RPera ili lora ili mozda zbog boljeg stanja na racunu u banci, neznam zasto.

Svejedno taj horda ally hostile stvar je meni glupost i nevidim ikakvu pozitivnu poentu od toga vec godinama osim toga sto blizz dobija 20 jevreja po FCu.

Inace ko zna kako bi statistike i queue u rated bg izgledale i ako ima vise ally nego horde , ima mnooooooooogo vise horde koja igra pvp nego ally i horda ima mnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooogo vise boljih pvp igraca od allly. Primer s7 gde je u top 50 igraca bilo 47 hordasa i 3 ally po AJ statistikama.

Ne znam kakva je statistika za s8.

Edit:

U s8 od top 50 igraca su 11oro ally ostali horda, prvih 10 svi hordasi

http://www.arenajunkies.com/rankings/player/

Ako HvA ostane za rated, a sve BGrupe u regionu su spojene onda bi sistem mozda izgledao tako da top hordina guilda koja je na 3k ratingu mora da ceka top ally guildu koja je recimp 5a po redu i ima 2.7k rating, ceo dan i onda kad ih pobede, dobiju fazon 1 rating.

Edited by Xzor

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Zasto je horda vs horda ili ally vs ally retardirano ?

Na pocetku wow da bi postojao pvp oni su napravili dve strane, ally i hordu, koj su se sastojali od 4+ strana, a pvp je bio samo world pvp i duelovanje, bg nije postojao.

Da je u igri bilo ffa i/(ili samo) duelovanje ninasta nebi pvp licio.

Posle su ubacili bg i tu su lepo mogli da sklone AvsH ali su hteli da ostave world pvp.

Onda kad su se nakraju 2006 tj. pocetkom 2007 posrali na ventilator i napravili tBC gde je world pvp crko, mogli su lepo da sklone H v A i da se svi lepo druze kao u Shatrahu i dalaranu ali su i dalje ostavili AvH zbog RPera ili lora ili mozda zbog boljeg stanja na racunu u banci, neznam zasto.

Svejedno taj horda ally hostile stvar je meni glupost i nevidim ikakvu pozitivnu poentu od toga vec godinama osim toga sto blizz dobija 20 jevreja po FCu.

Inace ko zna kako bi statistike i queue u rated bg izgledale i ako ima vise ally nego horde , ima mnooooooooogo vise horde koja igra pvp nego ally i horda ima mnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooogo vise boljih pvp igraca od allly. Primer s7 gde je u top 50 igraca bilo 47 hordasa i 3 ally po AJ statistikama.

Ne znam kakva je statistika za s8.

Zasto je retardirano, prvo zamisli kako bi izgledao battleground maps ? I samo sto svaki Battleground ima cak i neki svoj lore. Mante se gluposti i takvih pitanja, ja bi takve feedback-ove kao i misljenja igraca odmah banovo na official forumu da ne citam vise.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Procitaj ostatak, editovao sam.

Opet nema veze, ja kad bi' krenuo da gledam razlog zasto horda i alliance, imaju problema oko balansa igraca, ne znam dal bi mogao da nabrojim sve razloge....

Od toga da navodno vise klinaca igra alliance loladine

Da Horda ima bolje racial skillove

Zato sto su svi otisli na servere i napravili Horde igrace zbog Ensidia, Paragon guilda

1.000.000,00 Kineza koji igraju hordu :)

Gde ti je bre uzitak da Horda tuce Hordu, pa ne moze meni nista lepse da bude kad uhvatim da tucem Hordu :) E sad ima necega sto volim da odem u Gurubashi arenu i da se izivljavam nad Alliance igracima ^^

Ja bre ne kapiram da moze uopste neko tako pitanje da postavi na zvanicnom forumu. Ma prosto ne mogu da teram svom mozak da zamislja Alterac Vally Alliance VS Alliance gde je sever i jug totalno isti, jer naravno ne moze na jugu da mi se nadje hordaska baza a da mi iz pecine izlazi alliance igraci.

Jedino gde je izvodljivo je AB pod uslovom da menjaju one undead craps shits u Alliance texture kad igra Ally vs Ally ili obrnuto, i SoTa, ostlao nema logike.

Imas arenu pa radi bre sta hoces.

U s8 od top 50 igraca su 11oro ally ostali horda, prvih 10 svi hordasi

http://www.arenajunk...ankings/player/

Koga boli k**** za ovaj podatak ? Sta tebi on iskreno govori ?

Svejedno taj horda ally hostile stvar je meni glupost i nevidim ikakvu pozitivnu poentu od toga vec godinama osim toga sto blizz dobija 20 jevreja po FCu.

Igra ne bi bila interesantna da ne postoji hostile izmedju ally i horde. Hmm mislim da znam kako bi izgledala po tvom komentaru:

Ne shvati poruku kao neki hejt, jednostavno je u mojoj glavi nezamislimo to sto si napisao, i takva promena kad bi se desila, istog trenutka bi ugasio svoj sajtic i batalio wow za sva vremena.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Razzashi hatchling...Uspeo sam da izfarmujem 4 komada...I kao da sam znao da ga nece izbaciti iz igre, rekao ajde da prodam 3.Juce uspem da prodam 2 komada za 10k.Danas citam vesti ne ide iz igre. :D Ispalili se likovi koji su mislili da ce uspeti da zarade 20k na na na potrosenih 5. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...