Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

Skines najnoviji Pirox Fishbot, wow moze da ti bude cak i minimizovan. Kod starih verzija je trebalo da ti bude glavni prozor i automatski ti je pomerao misa na bobber i clickovao na njega, ovaj novi nemam pojma kako radi ali radi. Fishing je tako odvratno levelovati na 450 bez ikakve pomoci, ovako gledas film, surfujes netom a u pozadini ti lik peca i stavlja bait automatski svakih 10 minuta. Svaki put kad catchujes ribu cuje se Beep kako bi znao da te nesto slucajno nije prekinulo, a kada dobijes whisper imas isto zvuk koji ce ti sigurno skrenuti paznju da udjes u wow i da odgovoris.

Pricaju da je undetectable, a realno sansa da te banuju je 0% kad si zapravo tu za kompom. Ja ponekad odem u Wintergrasp i pecam pomocu bota, a posto u jezercetu tamo pada sav mats za fish feast, pravim ih i prodajem za neke smesne pare.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E, kako bi bilo sad malo vrlo konstruktivne rasprave? Koliko mislite da ce novi raciali uticati na vashu klasu za pvp(ovo me vishe zanima)/pve?

Pa uticaće beskrajno i kol'ko oćeš, više nego što su BE/Draenai uticali na početku TBC-a.

Goblin ima praktično još jedan blink i jedan dps ability koji nema veze ni sa čim. Taj goblinov rocket barrage na beti na 85. levelu pravi skoro 8k damagea, a ne košta ništa. I na sve to 1% attack i casting speed. Još ako se osim PVP-a doda to da imaš maksimalni popust sa svim frakcijama i pristup banci gde god da se nalaziš, sve što možeš da kažeš je: MA DAAAAAAAAAAJ

Mada se meni više svidjaju worgenovi raciali - free sprint i +1% damage. Zamišljam subtle roga worgena sa engineeringom - 4 vezana sprinta, jebo mu ja mamu.

Ali, tako je to kod Blizza, sve što je novo je i OP.

I za kraj, nemoj da misliš da naša diskusija nije konstruktivna. :)

Link to comment
Share on other sites

koristio sam ga u tbcu na drugom akauntu za druge stvari. Ma necu da rizikujem, da me banuju zbog jebenog bota

ako pecas napolju da bi zaradio (ko da tebi treba jos golda :D) onda mogu da te banuju... ali ako odes u WC i ostavis bota... imas 450/450 do ujutru... politika im je jasna... ako nema nekog da te reportuje neces nikada ni biti pod istragom :D

Pa uticaće beskrajno i kol'ko oćeš, više nego što su BE/Draenai uticali na početku TBC-a.

Goblin ima praktično još jedan blink i jedan dps ability koji nema veze ni sa čim. Taj goblinov rocket barrage na beti na 85. levelu pravi skoro 8k damagea, a ne košta ništa. I na sve to 1% attack i casting speed. Još ako se osim PVP-a doda to da imaš maksimalni popust sa svim frakcijama i pristup banci gde god da se nalaziš, sve što možeš da kažeš je: MA DAAAAAAAAAAJ

Mada se meni više svidjaju worgenovi raciali - free sprint i +1% damage. Zamišljam subtle roga worgena sa engineeringom - 4 vezana sprinta, jebo mu ja mamu.

Ali, tako je to kod Blizza, sve što je novo je i OP.

I za kraj, nemoj da misliš da naša diskusija nije konstruktivna. :)

35 evra ekspanzija

20 evra 2 meseca igranja

20 evra da prebacima trolicu u goblina

rezultat jeste priceless, ali ODAKLE MI LOVA FRAJERU... ODAKLE MI LOVA :D

Link to comment
Share on other sites

Sto na WoW ili generalno te igre ne gledate kao na sport/takmicenje. Ne uzivljavas se do te mere da samo o wowu razmisljas, ali u isto vreme kad sednes radis na tome da budes bolji od drugih.... Meni jedino taj takmicarski deo i social deo u wowu ono sto me drzi da i dalje igram.... Odavno sam prestao da se palim na pricu igre i sve te "efekte" koje prave.....

to je jedan nacin, da. ali on se svodi na to da je tebi onda svejedno oces li voditi automehanicara ili nekog orka, na kojoj ces strani biti, sta se desava u svetu i tome slicno. tako nekako i ja igram wow, mada ne potpuno, ipak sam izabrao najt elficu zato sto mi je kul, a ne zato sto ima dobar racial. medjutim, mislim da je to do same igre, a ne do igraca - smatram da kad bi neko napravio nesto sto tebe moze engagovati na vise polja, da bi se ti isprimao:) isto kao sto gledas betmena pa si u fazonu jeeej pew pew sto je dobro ovo vuuuu, a onda gledas, ne znam, let iznad kukavicjeg gnezda i nije ti dobro pet dana u rl-u:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

koristio sam ga u tbcu na drugom akauntu za druge stvari. Ma necu da rizikujem, da me banuju zbog jebenog bota

Ne bih ti ja preporucio bezveze da ima sanse da te banuju. Prvo ja ne bih rizikovao svoj account, pet ipo godina ga imam.

Jedino ako te neko prijavi kao sto Sarma kaze, a to je tesko da se desi jer si svo vreme tu za kompom, ne trebas da ga ostavljas preko noci da pecas, to ni ja ne radim. Cak i nekim slucajem da te neko prijavi, prvo ti ide warning od strane blizzarda, pa ako nastavis suspenzija na odredjeno vreme, pa ako jos uvek nastavis da botujes onda ide perma ban.

Anyway, jel uzeo neko onaj Cataclysm Digital Pre-Sale? Ne znam dal da uzimam to ili diskove, ovo je 35e, diskovi 4k dinara, isti kurac. Diskovi mi bas i nisu preko potrebni jer mi je skinuto sve sto mi treba za install. Fazon bas 7. decembra imam let iz Dzermanije nazad, a hteo sam da igram od 00:00 ali necu moci.. Zadnji put sam to radio kad je izasao TBC, gajbi sam bio vec oko 1 i krenuo da igram. Zanimljivo je tad biti online, zilion ljudi oko tebe, svi ti ninjuju mobove i ne mozes nijedan quest da zavrsis haha.

Link to comment
Share on other sites

sad sam citao za ove rated bgove i smorio sam se...mi forever alone likovi mozemo da pusimo kurac, nema solo kjuovanja, nema cak ni polu-solo kjuovanja, tipa pet likova da se kjuuju...mora da se ima tim od 10 ili 15 likova. nema cak ni neki engine za draftovanje ako ti fali tipa jedan lik...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jer "solovanje" neceg zasta treba 10/15 ljudi nema nikakve logike :) I dalje ces moci da igras normalne BG. Poenta rated BG je team play.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

a jeste, al otkud znam, ako ja neam devet drugara (i to ako su svi stalno available, inace pre mislim da se radi o 20+ likova), odsecen sam od tog contenta...a ne vidim zasto ne bi moglo solo (ili barem manje igraca) kjuovanje da bude izbor, ako ti sa svojim mega drugarima naletis na randome, opracete ih, svi srecni:)

a realno, moze neki polu-pug po ratingu ili nesto slicno...

ocu da kazem da sama mogucnost ne vidim kako moze da ucini ista lose, pa makar je niko ne koristio i makar ne sluzila nicemu. ja nemam dvaes likova na lageru, a necu da se gildam, znaci mogu da pusim, ne mogu cak ni da udjem, pa da izgubim 's nulom', eto.

ili barem da su uveli neki individualni rating za random group bgove, pa onda ako nekom fale dvojica za rated, da uzmu pa da draftuju nekog ko se prijavio da popuni ili sta god tog tipa. ili da postoji rejting i za random bgove koji je odvojen od rated bgova. ili da se dobija manje tripova, tj teze je doci do nagrada ako se randomujes, ali da neka poenta postoji. blablabla nemam pojma, lupam mogucnosti sad ovako bezveze, ali nemoguce je da je ovo sada jedino resenje. mislim, postoji li uopste kontent za nas kezualce, a da je kompetitivan...

ja u dandzn mogu da udjem sam i da poginem ako bas ocu, a mogu i da nadjem random likove. u raid (nisam raidovo pa ne znam) pretpostavljam da isto mozes da udjes sa manje ljudi, pa da pogines, ko te jebe. ovde cak nemas ni mogucnost da te satru lol

a volim bgove, al dobro, jebiga, igracu arenu, sta da se radi. al me nervira to, onda nek mi uzimaju manje para mesecno:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

meni je zvuk tek danas malo jeo govna i to kad sam divljao sa alt-tabom. a to i mene smara iako sam tek poceo, pre patcha si mogo da ides basem alt-tabovan i da ti lik sedne i bleji kad stigne, sad ti izlazi iz igre...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...