Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poenta je da netreba da bude dve frakcije nego da se spoje u jednu jer niko nema koristi i besmisleno je i beskorisno za obe strane, a blizard moze lepo da napravi RC umesto FC i gg.

Koga briga sto je dorf na severu i ork na jugu i sto nece biti "realno" da 10 istih rasa napada i sver i jug i medjusobno, i sto se to ne uklapa u neku pricu koja moze da se promeni kao ste se sve ostalo menja svaki dan u wowu.

Koga boli k**** za ovaj podatak ? Sta tebi on iskreno govori ?

Napisao sam ispod toga sta to moze da govori.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Xzore rated bg's ce biti zanimljivi 10 dana , i onda ce opet ljudi da se okrenu samo areni , koja po meni , deluje izbalansirano na beti ( po onome sto sam gledao na xfire , i citao na forumima , nemam betu nazalost ) . Rated bg's ce biti igran za sprdnju i za lake poene , koje dobijas i kad izgubis , tako da ne bih bg's shvatao nesto preozbiljno . A to ally/horde da bude jedna velika RP familija je najgluplja ideja koja postoji , i koja bi upropastila ono malo stvari sto valja u igrici .

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Poenta je da netreba da bude dve frakcije nego da se spoje u jednu jer niko nema koristi i besmisleno je i beskorisno za obe strane, a blizard moze lepo da napravi RC umesto FC i gg.

Koga briga sto je dorf na severu i ork na jugu i sto nece biti "realno" da 10 istih rasa napada i sver i jug i medjusobno, i sto se to ne uklapa u neku pricu koja moze da se promeni kao ste se sve ostalo menja svaki dan u wowu.

Napisao sam ispod toga sta to moze da govori.

Што бих ја волео тебе да упознам. Просто ми је невероватно да овакав лик постоји. Дакле, или се неки геније зајебава на руру или си ти стварно...неописив.

Брате, теби медаља и награде и све.

Link to comment
Share on other sites

realno, deljenje na frakcije i sva mehanika koja ide uz to, su lose stvari u startu, imho. medjutim, sada to drndati bi bilo zaista mentolski. meni je debilan i faction change npr.

ali koliko sam ja shvatio, xzor je u fazonu ne da se brisu frakcije vec da se spoje u jednu, a to je bas wtflol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nek mi neko objasni zasto kad ja igram sa UDom moram da igram samo sa igracima koji igraju na UDovima, kravama, trolovima, orkovima, goblinima a nemogu da igram sa humnima, vukovima, dvorfivima, drenejima, gnomovima i elfovima, i zasto ako igram NEa nemogu da igram sa UDovima, kravama, trolovima, goblinima, orkovima, a mogu samo sa NEovima, humanima, gnomovima, dvorfovima i drenejima ?

U wc3 mozes da budes human, ork, NE i UD, i da igras sa humanima, orkovima, UDovima I NEovima protiv humana, orkova, NEova i UDova. I wc3 i wow imaju isti lore zar ne ?

U SC2 ima 3 race valjda, ljudi vanzemaljci i bube ? I ljudi, vanzmalci i bube mogu da igraju sa ljudima vanemaljcima i bubama protiv ljudi vanemaljaca i buba ?

U doti moze da se igra ffa 1-5 vs 1-5 a ima 3 frakcije ? Sentineli neutrali i skrdz ? S N i s sa S N i s protiv S N i s.

U kanteru, betlefieldu i slicnim pucacinama ima samo 1 rasa i rokaju se medjusobno, jedina razlika je sto nose razlicite boje, u 2 tima amogu negde i ffa.

U C&C genarals ima 1 rasa ali 3 drzavnosti. Ameri kinezi i pescane camuge. Ameri kinezi i pescane camuge su sa A K i PCma protiv A K i PC.

I tako dalje, sve igre koje imaju batlegraund/field/fight/etc mapu nemaju fakcijalnu zabranu sem u WoWu.

Nisam video ostale MMORPGove ali predpostavljam da tamo gde imaju fakcije kao u wowu ili nemaju BGove ili/i imaju ziv world/open pvp.

Edit:

@dulio

To bi samo izgledalo mentolski i kao wtflol, ali to je samo zato sto je tako od samog pocetka vec 6 godina i ljudi su se navikli na to, ali zadnje 4 godine to nema poentu i samo odmaze igracima i ogranicava ih.

Edited by Xzor

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Poenta je da netreba da bude dve frakcije nego da se spoje u jednu jer niko nema koristi i besmisleno je i beskorisno za obe strane, a blizard moze lepo da napravi RC umesto FC i gg.

Koga briga sto je dorf na severu i ork na jugu i sto nece biti "realno" da 10 istih rasa napada i sver i jug i medjusobno, i sto se to ne uklapa u neku pricu koja moze da se promeni kao ste se sve ostalo menja svaki dan u wowu.

Napisao sam ispod toga sta to moze da govori.

necu da delim feast sa gnomom TACKA! :P

ne, sad najozbiljnije... da li si svestan koliko bi se promenila igrica kada bi u hordaskom raid-u bio samo jedan jedini drenei... ili na primer zamisli likove u gacama kako lete i kopaju ti rudu ispred nosa, a ti ne mozes da uradis nista povodom toga... sve su to tvoji prijatelji (kinezi ili ne :P) ili ti taguju mobove... bolje FFA da se uvede nego da sve postane jedno... dovoljno mi je debila i na hordi samo mi jos i alijanseri trebaju... ne postoji programer koji bi osmislio idejno resenje za taj i takav trade chat...

pitas zasto je potrebno imati ogranicenja??? zato sto je igrica ionako dovoljno olaksana... sto samo 25 ljudi da udje u instancu??? ja imam 100 drugara i hocemo da se ispisamo lichu u usta... cemu ogranicenje??? mislim da to nije argument...

srpski fudbal se raspada... ajde da spojimo partizan, zvezdu i vojvodinu u jedan klub... yeah right :P

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

kako vas ne mrzi da se raspravljate oko nebuloza na koje nikada nećete da imate uticaja aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!11111111 igraj jebenu igricu

kako te ne mrzi da nam savetujes da se ne raspravljamo i da igramo igricu... kada tvoj savet nece imati nikakvog uticaja na nas aaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!11111111

:p

Link to comment
Share on other sites

To bi samo izgledalo mentolski i kao wtflol, ali to je samo zato sto je tako od samog pocetka vec 6 godina i ljudi su se navikli na to, ali zadnje 4 godine to nema poentu i samo odmaze igracima i ogranicava ih.

ne mislim da je tako. uopste ne posmatram to kroz wow prizmu, vec generalno. mislim, sta ce da radi ta jedna frakcija? da se drze za ruke svi i da pricaju sa npcovima? da se razlozi igra na mini igre (vec ide u tom smeru, al ne toliko jebiga) i da ne ostane nista od world tripovanja vec samo da se svi queueuju za bgove/instance/kurcepalce?

ovi primeri sto si ih dao su ti losi, ne zbog lorea, krenuo si pogresno tim tokom, vec zbog ciste mehanike i igre generalno. wow nije player-based igra, u smislu da nije dinamican i da je dosta kontrolisan od strane npc okruzenja i ostalih 'divine intervencija'. i kao takav funkcionise ovako kako funkcionise (defaultno zaracene frakcije, razni triggeri, nemogucnost nabadanja likova iz sopstvene frakcije, npc straza u gradovima itd). zamisli ti sad takvu mehaniku, a sa jednom frakcijom. ne moze, mislim, nema veze sa loreom, logikom ili bilo cim takvim, jednostavno ne funkcionise. ko sto rece covek, likovi u gacama bi leteli okolo i majnovali nodove, a ti bi sedeo i plakao jer ne mozes da ih targetujes 'na crveno'.

da ne pominjem da bi se sve svelo na veliki co-op 'protiv kompa', a to nije previse mmo, zar ne? ili to ili vec pomenuto cisto instanciono blejanje bg/arena/dandzn, sto opet nema veze sa mmo, vec predstavlja kvejkolike mini igre za vise igraca. multiplejer onlajn nije isto sto i mmorpg.

normalniji predlog od tog bi bio eventualno factionless svet, sto je sjajna stvar per se, i omogucava veliki uticaj igraca na igru i ostale zajebancije. ali to implementirati u igru cija mehanika jednostavno ne ide u tom smeru, a pritom je matora i definisana godinama, to jednostavno ne moze. opet, nema veze sa loreom ili bilo cijim emo tripovima, vec su to prosto tehnicke stvari.

kako vas ne mrzi da se raspravljate oko nebuloza na koje nikada nećete da imate uticaja aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!11111111 igraj jebenu igricu

ja sam jednom raspravljao sa drugarom o zlocinu i kazni i to prilicno dugo, a znao sam i tada da ne mogu da uticem ni na raskoljnikova ni na dostojevskog, mora da sam lud!:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Hello, TaurenWithHugeTeabag! Thank you for making a purchase from Blizzard Entertainment.

You have purchased a digital upgrade for World of Warcraft. To download the most recent World of Warcraft game client, go to Battle.net account management.

World of Warcraft: Cataclysm has been added to this Battle.net account.

You will be able to play Cataclysm on December 7 at 12:01 AM Pacific time. The next time you log into World of Warcraft, your account will be flagged to begin downloading Cataclysm game data when it becomes available -- so make sure to log into the game at least once before December 7! In addition, you must be playing World of Warcraft (or have the Launcher window open) to receive the game data.

===========================================

Purchase Receipt

===========================================

Customer Name: Ikilledbamby *****

Order Date: 11/11/2010

Order #: 8121560

(1) BAM Digital World of Warcraft® Upgrades - 34,99 €

World of Warcraft Digital Upgrade ***************************

Credit Card Number : ****-****-****-****

Payment Method Type : Visa

Item Subtotal: 34,99 €

Estimated Tax: 0,00 €

Shipping & Handling: 0,00 €

Shipping Tax: 0,00 €

Grand Total: 34,99 €

===========================================

If you have questions about your Battle.net Account, our Frequently Asked Questions page may be able to help. Additionally, our Support site offers online assistance and email support, and can be reached by phone.

Thanks for shopping with us!

Blizzard Customer Service

I sad samo treba preživeti do decembra.. :D No life hier i cum!

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Kad vec pomenu digital download cate , da li postoji mogucnost da se recimo to stavi na ''pause'' dok sam u raidu ? Ili mora da se skida kad se blizzu digne pisha ?

Radi kao i običan Blizz downloader, možeš da mu kažeš da ne skida dok se igraš.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

@xzor

Zato sto je wow pravljen po prici koja je verovatno starija od tebe, i realno decko nemoj molim te da postujesh vishe, samo navlachish ljude da te prozivaju da si rtd + svaki put kad postujes nesto dokazujes da si gluplju nego sto se predhodno mislilo.

neam obicaj da trollujem bilo koga, al' stvarno wtf.

Link to comment
Share on other sites

sta ce da radi ta jedna frakcija? da se drze za ruke

da ne ostane nista od world tripovanja vec samo da se svi queueuju za bgove/instance/kurcepalce?

Dobro, razumem da jos nisi poceo da igras wow i da trenutno lvlujes, za jedno dve godine kad budes igrao malo wow i upoznas ostale igrace i svet koj cini ovaj danasnji comunity, bice ti jasnije cime si okruzen i skim koju igru igras.

normalniji predlog od tog bi bio eventualno factionless svet, sto je sjajna stvar per se, i omogucava veliki uticaj igraca na igru i ostale zajebancije. ali to implementirati u igru cija mehanika jednostavno ne ide u tom smeru, a pritom je matora i definisana godinama, to jednostavno ne moze. opet, nema veze sa loreom ili bilo cijim emo tripovima, vec su to prosto tehnicke stvari.

Nevidim ogromnu razliku izmedju factionless sveta i sveta u komes su svih 10 playable rasa u istoj frakciji, samo mi je bitno da mogu da se igram kao jedna od tih 10 rasa sa svih 10 rasa protiv tih istih 10 rasa.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...