Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

uspeo sam sinoc da udjem, ulazim na hh, hocu da uzmem healthstone .. naravno game frozen ajmo jovo na novo, alt f4 pa ponovo :D napravim koji korak napred, eto ga opet, ajmo alt f4.. i tako jedno 3-4 puta onda sam rekao ovima, sta god uradim zabode igra, ja cu stajati ovde i tenkovati a vi udride :(

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juce zabodem HH mounta...I sada opet...Fuckin' sreca.

2hqs182.jpg

Kako bre sretja? Ja bi popizdeo ko besni jazavac. Sa drugim ne moz apsolutno nishta da napravish sem da ga bacish. Ne moze da se proda chak ni vendoru, ne moz altu da poshaljesh, samo "delete". :(

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

el ima neko savet kako uraditi zombie fest sada u 4.0.1 zombiji vise ne prate kroz inn... nego se svi do jednog vrate na svoja stara mesta..probali smo da ih ubijemo ispred inna pa sa hunterom da odemo na drugu stranu, ali nam je zafalilo 14 zombija tj bili smo kratki sa vremenom :(

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

el ima neko savet kako uraditi zombie fest sada u 4.0.1 zombiji vise ne prate kroz inn... nego se svi do jednog vrate na svoja stara mesta..probali smo da ih ubijemo ispred inna pa sa hunterom da odemo na drugu stranu, ali nam je zafalilo 14 zombija tj bili smo kratki sa vremenom :(

Uh, ne sećam se tačno kako to ide, ali bila je fora da se razidje ekipa po celoj instanci napolju i onda na znak svako ubija svoj deo, a druga je bila ta da se čeka respawn pa se dovuku u inn.

Ja inače samo da kažem Duliju da je do jaja crtež, da mi ne bude posle žao što nisam odao priznanje umetniku. Ali gay elf je gay elf. Tačnije, lezbijan elf.

Link to comment
Share on other sites

olol, majndfakovo sam se u ajronfordzu malopre:)

neki lik kreno da yelluje "sladjanaaaa! dusaneeee!" i ja kao omg evo ga neko sa rura:)

i ja kao ko je to ovo ono, i lik kao pa ne znamo se lol. i ja reko jebem mu mater, nemoguce da se deres dusane i sladjana:) i lik mi kaze da je to iz 'kad porastem bicu kengur':)

naravno, ja nisam gledao film:)

btw, sad sam 57. level, trckaram po eastern plaguelandsu. jel vredi turnovati one tripove za one insignije, nesto gledam sta se dobija za njih i deluje mi ko da nije vredno truda (pobij milion sranja za jednu insigniju, onda turnuj milion insignija za neko sranje od odece)...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...