Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da li delovi patcha skinuti preko zvaničnog blizz downloadera imaju ova retardirana imena bez ekstenzije (WoW-3.3.0.10958-4.0.0.12911-EU-Stage-1, WoW-3.3.0.10958-4.0.0.12911-EU-Stage-2 itd)? Pošto skidam sa wowwiki mirrora, nijedan dosadašnji patch nije imao ovakvu strukturu (mislim ovo jesu MPQ fajlovi, ali otkud sad ova nenadana izmena patchera?)

Link to comment
Share on other sites

Da li delovi patcha skinuti preko zvaničnog blizz downloadera imaju ova retardirana imena bez ekstenzije (WoW-3.3.0.10958-4.0.0.12911-EU-Stage-1, WoW-3.3.0.10958-4.0.0.12911-EU-Stage-2 itd)? Pošto skidam sa wowwiki mirrora, nijedan dosadašnji patch nije imao ovakvu strukturu (mislim ovo jesu MPQ fajlovi, ali otkud sad ova nenadana izmena patchera?)

Yep, tako se zovu i kod mene, smeshteno u root "updates" foldera.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Meni je malo zao sto ce menjati izgled starih kontinenata. Svaki put kad se vratim igrici i krenem opet da se lvlujem, prolazak kroz stare dobre krajeve mi budi secanja i uspomene. A sad ce mi shabani na lvlu 83 preletati nad glavom i zagorcavati zivot.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

EU Maintenance extended, now scheduled to end at 04:00PM CEST as well, instead of 12:00PM

Samo vi cekajte 11 :)

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Vrh, stage 2 za koji sam mislio da će biti gotov do sad, ETA 6 sati :\

Koje ludilo, od WotLK-a do 4.0.1 ima 8 GB patcheva, bolje da su pustili ceo novi klijent...

edit: hea, pa ovo i jeste installer a ne patcher... pustio sam WoW-x.x.x.x-4.0.0.12911-Updater.exe sa ovim partovima do sad skinutim, i krenuo je da overwriteuje fajlove. Nice!

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Skinuo sam patches , sve ok , krene instalaciju *boom* na 60% kaze nemam vise mesta na hdd , ja pogledam ono 13 gb free O,o A gledam files koje instalira , ima sve od ulduara do azerotha sunwella ... Nista mi nije jasno u pm [:(]

mozda sad vec menjaju iteme da daju mastery stats umesto hita,arpena itd..

ne znam,meni se instalira pech vec sat i po :P

Durid's ken fajr ganz end evriting!

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

SKINO SAM PATCH CEO SAD I ONDA MI IZBACI

Unable to initialize streaming. Please check your Internet connection. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (CreateStreamingManifest::Execute)

KAD TREBA DA SE APPLY-UJE I NECE GOVNO I NECE NI REPAIR DA SE URADI AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Link to comment
Share on other sites

Sve melee klase su otisle u kurac >< Vreme je da reroll sa ferala na bumkina vidim ja posto ce moj sveze dingovani shaman kao elemental u resto giru raditi veci dmg nego full 277 feral

Spit na jebeni blizzard

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

resio sam problem sa erorom tako sto sam restartovo komp par puta i onda je proradilo samo od sebe isto kao sto se i sjebalo

MEDJUTIM SADA MI SE POKRECE NEKI BLIZZARD UPDATER KOJI IDE 1% PO SATU I DOSLO JE DO 17% DA BI PUKLO I REKLO DA NEMAM DOVOLJNO MESTA NA HARDU A IMAM 7GB SLOBODNO I NE PISE DA JE ZAUZETO

DAL ME NEKO ZAJEBAVA JEL MORAM DA IMAM HARD OD TERABAJTA DA BI RADILA IGRICA USRANA

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...