Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

Ajde udahni duboko i razmisli... On se zalio sto lik sa takvim gearom je na 1200 mmr, al dobro, neko slabije kapira

Pa žalio se i što ne može da ga outhealuje i što "majmunčina igra na 1200". Normalno je meni što ne može da ga outhealuje kad je ovaj bolje gearovan, a to što igra na 1200 - možda ne zna, možda ga ne zanima.

Ispada onda da killy očekuje da razlika u giru ne važi za njega jer ovaj igra na 1000 mmr?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok posto srpski ne razumes

probacu ovako da ti to predstavim posto si pominjao da jedva cekas rated bgove

e onda ti se sigurno svidjalo u vanili da igras bgove

dakle zamisli vanilu bg i trkaju se ljudi za rankove svoje

ti imas grupu pvpera i svi ste oko ranka 10 i manje (znaci svi plavi gir)

imate taktiku, vent i svi znaju sta rade

prekoputa dolaze 5x warrior sa nax 60 waeponovima i 5 hilera iza sebe sa full aq40 setom (da tolika je razlika izmedju furiosa honor gira u kome mi igramo i shadowmorna ako ne i veca)

i onda vas kampuju na groblju i dobijaju partiju a iza monitora imaju ove face

0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Off topic totalno - http://cata.wowhead.com/item=65891

Izgleda zanimljivo ( imam jc/alchemy ) .

Vec vidim da ce 90% populacije da dize alchemy = kurac cu zaradim neke pare od flaskova/transmute/bilo chega

Da nekako mogu pomogao bi wowhead.com sa azuriranjem Cataclysm contenta, mnogo su sporu u odnosu na db.mmo-champion.com, zato vec duze vreme sa mmo-champ saradjujem, ali vise mi se svidja sistem linkovanja itema kod wowheada.

Ovaj silencer postao multi milioner, gde god da odem samo vidim njegovu reklamu za wow-serbia. Nebitno koj je sajt i dali je vezan za wow ili ne, cak i na YT, gledam nesto primer englez objasnjava razliku izmedju valett i valay i pored reklama wow serbia ...

SILENCERU POKLONI MI KOMP ZA KATAKLIZMU, PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Treba mi :D

Evo jos jedno 5000 klika na reklamu i necu vise da ti izlecem, posto cu da predjem na Facebook advertising :)

P.S. Porucio sam Geforce 460 za snimanje video zapisa iz cataclysme, trenutno mogu sve u full detaljima da frapssujem 720p bez shadowa, al zelim da frapsujem Full HD 1080p kvalitet sa shadow efects i 8x AA, al mi padne izma na 10 FPS :( Ne znam, a zelim isto da upalim i experimentalan DirectX 11 koji je ubacen u Cataclysm da vidim sta je i kako je uradjeno.

Kada ce ljudi ukapirati da nije potrebno da linkuju stvari koje su vec okacene na mmo-champ ili kod Steve. A pogotove nema potrebe za tim ako je vest bajata 3 nedelje

Jako sam srecan sto cujem da ljudi sa rura citjau moj sajt \o/ mada je opet mmo-champ #1

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Defias+Brotherhood&cn=Junice

NA 1200 MMRA IGRA OVAJ MAJMUN AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

IGRAM NA HOLY PALI IZ DOSADE IGRICU U 2V2 I NE MOGU DA OUTHEALUJEM DMG KOJI UDARA MAJMUNCINA SVE VREME

I DECKO JE NA 1000 RATINGU SA SVIM NARANDZASTIM ITEMIMA I HEROIC TRINKETIMA

nisi smeo ovo da link , moracu da odem na taj server da ga iznapusavam

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

da ga boli kurac za pvp nebi ima 20k hk-ova i full pvp gear i nebi ulazio u arenu ali nije u tome poenta. Ja naravno da nisam otisao da iznapusavam lika nego sam to napisao da bi pruzio podrsku killyu jer sam u zadnjih godinu dana 3 puta prodavao lika i kad god sam ding novog igrao sam na 1200-1500 raitingu i jebao sam mater retardima sa full pvp gearom koji igraju na low raitingu. Ali ovaj lik je prevrsio svaku meru. Ima jebeni shadowmourne i toliko failuje a 100% je ubedjen da je sabijac igrice/zivota.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ok posto srpski ne razumes

probacu ovako da ti to predstavim posto si pominjao da jedva cekas rated bgove

e onda ti se sigurno svidjalo u vanili da igras bgove

dakle zamisli vanilu bg i trkaju se ljudi za rankove svoje

ti imas grupu pvpera i svi ste oko ranka 10 i manje (znaci svi plavi gir)

imate taktiku, vent i svi znaju sta rade

prekoputa dolaze 5x warrior sa nax 60 waeponovima i 5 hilera iza sebe sa full aq40 setom (da tolika je razlika izmedju furiosa honor gira u kome mi igramo i shadowmorna ako ne i veca)

i onda vas kampuju na groblju i dobijaju partiju a iza monitora imaju ove face

0.jpg

Hihi mi smo to radili :D bas je bilo fun :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ocigledno da svi kreteni koji imaju beti nisu testerali ni djoku svoju (da se razumemo i ja imam betu) pa sad moramo da gatamo u pasulj

arp ide u krit i gemovi i statovi na itemima

ako item vec ima crit stat onda arp ide u haste.

jako prosto.

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Evo jos jedno 5000 klika na reklamu i necu vise da ti izlecem, posto cu da predjem na Facebook advertising :)

Nemsmeta mi nego sam mislio ako vec imas toliko para da se imba reklamiras, da mi poklnonis komp, onako, for good cause, karma, i tako to XD

@ Kili

Jesi li pitao tu malu devojcicu sto igra dk-a koliko ima godina pre nego sto si "ga" iznapusavao ?

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...