Jump to content

Liga Sampiona 2010/2011


GibanicA

Recommended Posts

Okej, verujem da si u pravu, koliko znam pises clanke o sportu itd. Ali ja ipak ne mogu da shvatim da protivnik moze da te gurne i ti da padnes preko nekoga i da to bude faul (svaki kontakt je faul, cak i takav, u napadu?) + Maskerano nije mogao nista da uradi a pao je kao da ga neko upucao u koleno...ja uopste ne volim real, ne volim onog marcela, pepea pogotovo ali stvarno sam imao utisak kao da sudije pomazu Barci...

Kazu - "Pa Real je sutnuo jedva na gol, nisu ni zasluzili" ... pa naravno da su jedva sutnuli kada su navodno nacinili 31 faul a realno nije bilo tako, kako pridjes igracima barce oni padnu, niko osim mesija nije ni pokusavao da izdrzi u duelu, odma su padali! Xavi i Messi su jedine face u Barci po meni ostali se foliraju vise od italijana, pike, alves, buskets, pedro, maskerano - ne zna se ko je veci italijan

Bas cu da se lozim da Man.Utd odvali Barcu.

faul je faul...sudija je nacinio gresku jer nije svirao faul nad ronaldom,ali nije nacinio gresku kad je svirao faul nad maskeranom...mask je jedno govedo koje se dralo ko njegov zubar kad on udje u ordinaciju,ali to je druga pricha,realno je bio faul,a ja sam misljenja i da je blizi lopti nego iguain,ali opet,to spada u sta bi bilo kad bi bilo...

situacija je jako specificna jer je faul prethodio faulu,pa su svi misljenja da ako kristijano nije dobio faul,da je trebalo da se postuje prednost,ali to nije tacno...najispravnija odluka je trebalo da bude faul za kristijana i slobodan udarac za real,a posto je sudija procenio da nema faula,on je ispravno postupio (u svojoj glavi) dosudivsi zatim faul u napadu nad maskeranom,iako smo mi mogli da vidimo da je tom kontaktu prethodio kontakt koji je uzrokovao faul...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koji ste retardi,ja sam sve vreme pricao da je faul nad kristijanom,ovaj klip sam postavio da se konacno vidi kontakt ronalda i maskerana:))

opet se hvatate za faul nad ronaldom,a on nije uopste sporan,kao ni maskeranov koji svi vi osporavate,evo vam kontakt jebote,faul cist ko suza...

meni je i ovaj kontakt nogama izmedju pikea i ronalda dovoljan da vidim faul,sta ste se uhvatili za to jbt,pocecu da pisem na ruskom,barem ce srba da cita sta pisem

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ali moraju ruzno i nezasluzeno da pobede

iskreno previse kenjas... tvoja je stvar koliko mrzis ili ne mrzis manutd, ali ne moramo na svakom topiku da trpimo tvoje kenjanje kako im se duva u ledja i kako su tu gde su nezasluzeno. najbolji timovi su uzeli premijer i primeru, i te dve trenutno najbolje ekipe igraju za 2 nedelje finale lige sampiona, koja god ekipa uzme trofej zasluzila ga je igrama tokom cele sezone. navijam za manutd, ali prednost dajem barsi (mladji su tim i imaju najboljeg igraca sveta), i trebace nam nesto vise od chicharitove molitve da dobijemo ovu tekmu (naravno hejteri ne aludiram na to da se sudi nepostojeci penal vec da zaustave barsin vezni red)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

mislim da je to rekao u kontekstu osvete vs barseloninog foliranja

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

naravno da sam to mislio, decko se malo zaneo..

da ima malo mozga i da obraca paznju, provalio bi da sam vec napisao da cu navijati za prokleti mancester u finalu..zbog pravde

i naravno da kenjam jer mi se kenja po mancesteru..i nastavicu, kao i ovi ljudi ovde - http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.html:324619-Mancester-Junajted-najomrazeniji-u-Engleskoj...tako da kome se ne svidja neka slobodno preskoci moj post.

Link to comment
Share on other sites

Meni se svidja! ali ne mogu navijati ni za jedna govna ! nek se polome svi do jednog, i da se gvardiola i fergi potuku i dobiju dozivotne suspenzije :D

mozda onda uzme neku titulu arsenal :tf:

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...