Jump to content

Liga Sampiona 2010/2011


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kakva bedna mesarska ekipa. koja je to liga gde Juventus nije prvi.

fix'd

Kakva kontra, jebe keve Lenon...

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

to je mac sa 2 ostrice, igraci kao sto su gatuzo, de jong i ostali razbijaci su stvarno hrabri, pozrtvovani i neverovatne ''radilice'' i stvarno rade mnogo vise nego skoro ceo njihov tim, ali kad ispadnu seljaci kao gatuzo sinoc, ili de jong u finalu spa.. svi znaju koliko oni srce i muda imaju, ali sve ima svoje granice tolerancije i zdravog razuma, jbt sta je gatuzu skrivio onaj celavi da mu lomi vrat na sred terena? :D

Link to comment
Share on other sites

gatuzo je gotivac tu nema sta,ali ono ponasanje sinoc je bilo kriminalno.Sta god da mu je rekao Dzordan,on je morao da ima neko postovanje jer se radi o starijem coveku,a da ne pricamo da je on i bivsi igrac Milana.Pritom,nije fudbal igra u kojoj niko ne sme nista da kaze pa se gatuzo mica naljutio jer mu je rednapov pomocnik rekao da mu smrdi iz usta:)Da je njega Dzordan zabo,ko npr. Skolari Dragutinovica,to bi bio opravdan rejdz,ovako je samo ispao cigan...Umesto da ispadne uobicajeni car,ispao je toliko smesan,sto kaze stija,ko klimaktericna zhena.

I Vitjo,to sto je uradio Palasios je kriminalno takodje,ali to je jebena provokacija.Normalno je da su hteli da isprovociraju i vise nego najnervoznijeg igraca na terenu,a i ne moze realno Gatuzo da ocekuje da ce neko njega da stedi jer se zna kako on igra.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

realno alegri nije imao izbora,nije imao ko da mu igra...pirlo,ambrosini i prins povredjeni,van bomel nije imao prava,tijago silva je po meni odigrao odlican mech...robinjo je smesan,kasano takodje nema pravo da igra,a u odbrani od jepesa i bonere ne zna se ko je gori...tako da jbg...po meni,dobro su i prosli...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

gatuzo car, ajme mene sta sam cuo :D

sa takvim kao gatuzo sam se potukao na fudbalu/basketu milion puta, to je ono, prljav sam prema svima, ali prema meni ne smes biti prljav, jos ako gubi...ne gleda 'de udara. Naravno ti ljudi po pravilu ne znaju sport koji igraju, a i boli me bas kurac sto ostavljaju srce na terenu, kad ne znaju da se ponasaju

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

gatuzo car, ajme mene sta sam cuo :D

sa takvim kao gatuzo sam se potukao na fudbalu/basketu milion puta, to je ono, prljav sam prema svima, ali prema meni ne smes biti prljav, jos ako gubi...ne gleda 'de udara. Naravno ti ljudi po pravilu ne znaju sport koji igraju, a i boli me bas kurac sto ostavljaju srce na terenu, kad ne znaju da se ponasaju

Potpuno i apsolutno se slazem sa tobom!

koliko puta mi se desilo na treningu da me palijaner polomi da bi ispao borben, srcan etc. etc. Dodje utakmica svaku loptu u bunar daje, pas u noge ni pod tackom raznom, i tako u krug. Ako mu kazes da se smiri malo krece ona cuvena "nije ti ovo balet" :(

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

The-national-ballet-of-cuba-2001.jpg

Naravno da nije balet. Da jeste igrali bi fudbal sa Natali Portman i Milom Kunis i gde bi nam bio kraj. Nema tu ništa od fudbala.

Platim 300 kinti da igram fudbal u Pavle Savić školi iz zadovoljstva a igram kao da je finale sveCkog (ne pričam o kvalitetu već kvantitetu), zamisli još da mi plaćaju.

I da... "Ne igramo balet" mi je standardna uzrečica.

Link to comment
Share on other sites

Samo da i ja napišem da je gatuzo cigan, uvek bio i ostao. Iako gotivim italijanski fudbal (duvajte ga fanovi engleza:D:*), sinoć sam navijao za totenhem samo zbog gatuza voline maloumne.

Mislim, to kao sad kad bi ja rekao da je KOROMAN seljačina CAR, JER SE TRUDI I BORI LOL. Kad malo bolje razmislim, neki ljudi i jesu bili u tom fazonu što se koromana tiče dok je igrao za reprezentaciju :D

Edit: suviše često mi se ovih dana dešava da progutam ne slovo, nego celu reč :D

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

gatuzo car, ajme mene sta sam cuo :D

sa takvim kao gatuzo sam se potukao na fudbalu/basketu milion puta, to je ono, prljav sam prema svima, ali prema meni ne smes biti prljav, jos ako gubi...ne gleda 'de udara. Naravno ti ljudi po pravilu ne znaju sport koji igraju, a i boli me bas kurac sto ostavljaju srce na terenu, kad ne znaju da se ponasaju

e taj fazon

ko se macha lati,od njega i strada

znaci ako gatuzo mica hoce da bije,onda mora da nauci i da iskulira provokaciju

nemam nista protiv ako se peglam sa nekim ceo termin,ali dok ne trazi faul,ako trazi ko sisa faul,dodje mi da udaram glavom u beton

http://www.youtube.com/watch?v=eK0XyoF03XQ

Situacija kad je dobio zuti i ne deluje bash tako. Vidi se da je ishao na loptu i pre Pienaara, nije imao nameru i njega da pokosi. Zato je onako i rageovao.

nije on dobio za ovaj start zhuti,nego zato sto mu je to bio petsto milioniti faul na mechu

Grujo, sta mislis, ko dobija veceras na Emiratima? Kad god sam te poslusao nisam se zajebao.

pa zna se ko dobija,3:1 za arsu,a u revansu 4:2 za barsu:>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

taj fazon, Arsenal neće videti gol Barse

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...