Jump to content

Paintball + majice + humanost "manijaka"


Recommended Posts

Au al' ste skenjali temu :) Nema veze, splitovaću kasnije ... šta je fora kod duksa, ako me ovako laički pitate ... prvo, moramo naći ko ih valja. Drugo, moramo da nađemo dobre dukseve. Jer je tu još veći problem nego kod majica njihov izgled, kroj, itd. Majica ko majica, može da prođe i ako je malo lošija, ali ja prvi ne bih nosio neki jadan duks od sintetike koji se raspada. A svi bolji duskevi koštaju. Jasno vam je da to ne bi bilo verovatno ispod 2000 din?

U tom smislu mi je dizajn čak i manje bitna stavka, njega ćemo "lako".

Ako neko pak zna dobru ponudu dukseva, neka viče.

Link to comment
Share on other sites

Super ideja. Sto se tice dizajna na duksu bilo bi super da se ovde napravi topic (ili negde drugde tipa ovde) i da svi zaintersovani bacaju svoje ideje, ako se napomene da je to dobrotvorna akcija ne verujem da ce odzviv biti slab, moze se izreklamirati na jos par foruma :). Samo bi trebalo u startu naglasiti kakav se dizajn zeli :), ako bacite nekoj firmi da vam odradi dizajn nece vam ispasti jeftino :), jedino da angazujete nekog rodjaka, komsiju itd. :). Srecno !

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, ja npr bih dao do 4k za kvalitetan duks sa kapuljacom i dobrim dizajnom (NPR PREDLAZEM DIZAJNERA CIGU IZ FUTOGA) ;c

Kao što Lucky reče, nema šta tu mnogo da se dizajnira, pre svega treba nabaviti kvalitetne crne dukseve(nešto na ovaj fazon), lupiti beli zupčanik (eventualno OVO) i to je to, mislim da će se večina složiti sa mnom.

Link to comment
Share on other sites

al sam pogodio u živac sa duksevima :)

paintball je ok ali ne verujem da će tu moći da se skupi neka ozbiljnija svota novca.

mada i za dukseve i za paintball može da se napravi fora "minimalna cena je X, a vi platite koliko mislite da treba"

ne znam kakva je priča sa narodnim kuhinjama po Srbiji, ali mi je u glavi ono američko kada poznati jedan dan služe siromašne po narodnim kuhinjama. Možemo možda da napravimo i neku takvu akciju, tipa RURovci volontiraju u kuhinjama + donacija za opremanje tih istih kuhinja.

Link to comment
Share on other sites

Kao što Lucky reče, nema šta tu mnogo da se dizajnira, pre svega treba nabaviti kvalitetne crne dukseve(nešto na ovaj fazon), lupiti beli zupčanik (eventualno OVO) i to je to, mislim da će se večina složiti sa mnom.

Na crni duks sa belim printom sam i ja pomislio kada sam pročitao ideju. Bilo bi možda zanimljivije da ide onaj zupčanik sa 101 motivom. Ako uopšte bude išta išlo.

Link to comment
Share on other sites

Au al' ste skenjali temu :) Nema veze, splitovaću kasnije ... šta je fora kod duksa, ako me ovako laički pitate ... prvo, moramo naći ko ih valja. Drugo, moramo da nađemo dobre dukseve. Jer je tu još veći problem nego kod majica njihov izgled, kroj, itd. Majica ko majica, može da prođe i ako je malo lošija, ali ja prvi ne bih nosio neki jadan duks od sintetike koji se raspada. A svi bolji duskevi koštaju. Jasno vam je da to ne bi bilo verovatno ispod 2000 din?

U tom smislu mi je dizajn čak i manje bitna stavka, njega ćemo "lako".

Ako neko pak zna dobru ponudu dukseva, neka viče.

pa mislim da valjda niko i nije računao da će duks da bude ispod 2 somundare

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

odakle ovaj topik jbt, i gde sam bio tad, ah da:P:)

jel pala ta krv bar? daj da setujemo neki datum, kao sledece nedelje tipa?

ivan, kali, pesma, saint, me, josh neko?

ja sam jos uvek za :) moze sl nedelja :) samo ja sa vremenom jako lose stojim :)mislim mogu i sam da dodjem posle u okviru te akcije :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...