Jump to content

Geek Mind


Recommended Posts

Glupost što mora da se kuca, da ima ponuđene opcije bilo bi mnogo bolje. Mislim, znam šta je Dyna jebeni Blaster, neka se zove i Bomberman, opet mi nije priznao (ni spojeno, ni odvojeno pisano, ni sa brojevima koji predstavljaju nastavke). Osim ako nije neki Super mega bomber man galaxy 8 ili tako neko sranje sa konzola.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ja se setim starijih, novije kad mi da, zbunim se:)

pip:

meni se svidja sto moras da budes tacan, jer obicno su shotovi dobri, tj ako vidis da igra zeleni bizon protiv crvenog na cudnoj pozadini, znas da nije sf2 nego ss2t:)

medjutim, lik nije konzistentan i to je ono sto jebe, kucam "the elder scrolls 4: oblivion" ili nesto tako i tek onda skontam da je trebalo samo "oblivion":)

dobio sam 1845 lol nista ne znam

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Lol, ja samo 100 poena i to na THE Little Big Planet, onda počeo da me drka sa Dyna Blasterom, pa sam batalio.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

super mario bros treba...moram da kazem da sam ponosan na svoju mario percepciju iako sam igrao samo super mario bros:) sve sam ispogadjao i to na intuiciju, tipa "joj vidi mario koji leti, to mora da je galaxy" i te fore...

2325

dustmane nisi normalan:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@Lex

Sigurno. Ja jedem munje i prdim gromove.

I sto kaze Doolio. Kucam Resident Evil 4 kao lud i nece da prihvati a jeste RE4 sigurno, slika kofera.

cek, pa meni je prihvatio "resident evil 4"

o da, gledajte i placite [:D]

asdfasdf.jpg

hint:

prezivite kako-tako prvi nivo, hintujte ko blesavi, posle daje vise poena po igri.

pip:

na avtomatu je bomberman valjda...u svakom slucaju, ovde sam do sada video bombermana i super bombermana.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@Lex

Sigurno. Ja jedem munje i prdim gromove.

I sto kaze Doolio. Kucam Resident Evil 4 kao lud i nece da prihvati a jeste RE4 sigurno, slika kofera.

Verovatnije da ti jedeš i prdiš, nego da ja imam 13 godina i hoću da lažem kako sam uber geek na forumu punom srodnih duša. :)))

haesq.jpg

Nadam se da uživaš u dijeti. ;)

Meni je prihvatio Resident Evil 4 na slici kofera. Možda si imao neku slovnu grešku - npr. Resdient Evli ili tako nešto?

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

lol bre niste normalni:)

moram da vas stignem:)

inace, igra ima neke tripove, al ne znam u kom su fazonu. npr, izadje warcraft (ono, vga grafika) i ja kucam warcraft ko lud i nije hteo da mi prihvati dok nisam ukucao "warcraft 2" (?)

sad, ne znam da li je lik pogresio, ili se igra zbaguje s vremena na vreme - ako je ovo drugo, to moze objasniti neprihvatanje resident evila.

takodje, ukucao sam slucajno "space invader" umesto "space invaders" i prihvatio je. isto tako mislim da prihvata tripove tipa "ratchet and clank" i "ratchet & clank".

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

samo da dodjem gajbi i sabicu, mada kapiram da lex izuva sa nekim goku igrama final atomic invader 8 :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

tebi ce lepo da legnu oni indi naslov kojih ja znam tri i po otprilike...i konzole me jebu strasno, sa kompovima i automatima sam dobar.

kad smo kod toga, kako se zove ona indi igra, ne cheatujem, nego ne mogu da se setim kako se zove:)

monohromatska je valjda, trcis po nekim zgradama i skaces, pocinje tako sto skocis kroz prozor...ja mislim da je to ta, ima screenshot sa nekim pticama.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@dulio

Canabalt

A ono za Warcraft 2 je greška u kvizu iako je sigurno kec.

Edited by shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...