Jump to content

Mafia II


Dreadlord

Recommended Posts

Još nisam počeo da skidam, da se malo iskristališe situacija oko rilizova, i sad izađe ovo: Mafia.II.DVD5RIP-Unleashed.

Koja je apsolutno, ultra najbolja verzija za skidanje sada, a da nema puno cimanja sa njom?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Još nisam počeo da skidam, da se malo iskristališe situacija oko rilizova, i sad izađe ovo: Mafia.II.DVD5RIP-Unleashed.

Koja je apsolutno, ultra najbolja verzija za skidanje sada, a da nema puno cimanja sa njom?

Moj ti je predlog da skines Skidrow, evo stigao sam do osmog chaptera, nema nikakvih bagova, sve super radi.

U crackfix je ubacen i Made Man DLC - nekoliko odela + 2 automobila u garazi.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu prestati da se odushevljavam, carska je igra [8D]

MADA, ima poprilicno razlike izmedju ovog i prvog dela... Nekako je prvi deo vise bio onako gangsterski, ovde ne izgleda bas toliko... Mislim radi se o mafiji i sve to naravno, ali prvi deo je nekako vise imao taj "gagster family" fazon... No, nema veze, i ovo je do jaja :)

Link to comment
Share on other sites

Hm, skinuo Skidrow, skinuo crackfix (da DLC-om), pokrenuo igru i otvori mi steam i prebaci na Mafia stranu, sa reklamom za igru (nigde play opcije or something). Votafak?

Inače, nakon instalacije igre ništa nisam pokretao, nego odmah stavio crackfix.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Predjoh i ja...

9 sati igre, sto je jako malo :( Prvi deo je bio mnogo duzi cini mi se. Ne znam, bio sam preodushevljen igrom a sad kad sam presao nisam bas toliko srecan, prvo sto je sve proslo tako brzo, nista od grada nisam video generalno, samo jurcanje od tacke a do tacke b... Nema one voznje van grada kao u prvom delu, nema onog bash gangsterskog "feel"-a ko prvi deo, nista od toga.. Bas bedak.

jedini svetao trenutak igre je kad dodjete da ubijete glavnog lika iz prvog dela, kao u animaciji na kraju prvog dela, extra fora :)))

Vidi se da ce biti nastavak, verovatno dl content sa dodatnim misijama... Sto je generalno sranje, samo ce tako da kao ubiraju pare.

Greota baciti tolki novac za original, jadan onaj koji je tako kupio. Za free varijantu, igra je bas super, al' ne vredi 50 eura ili koliko vec.

Link to comment
Share on other sites

BRAVO COKO!!!

@topic:

Ja tek danas krećem da igram, možda je i bolje što je kratka jer nemam baš nešto puno vremena u sledeće 2-3 nedelje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Skinuo i poceo, presao prvi cepter :D poceo malo drugog nastavljam kasnije. Odlicno zasad ! Samo bi voleo da je duze posto kazete da je kratka...valjda ce biti neki expansion ...

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Skinuo i poceo, presao prvi cepter :D poceo malo drugog nastavljam kasnije. Odlicno zasad ! Samo bi voleo da je duze posto kazete da je kratka...valjda ce biti neki expansion ...

Prvih nekoliko su kratki, posle je svaki duzi i duzi, bar se meni tako cinilo :)

If we are marked to die, we are enough to do our country loss; and if to live, the fewer men, the greater share of honor

Link to comment
Share on other sites

Stigao sam do 10 chaptera i nekako mi igra nema isti smek kao prvi deo. Mislim dobra je i prica i grafika ali mi se sve cini da je prvi deo ipak bio bolji sto se tice atmosfere.

To ti pricham, ja bi to okarakterisao kao Amerikanzaciju tj GTAizaciju, mada to se deshava sa svim igrama sad :/ Chak i SC2 na Hard...je ono...easy xD

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Znači skidrow radi kako treba svima ?

Meni je zabagovalo u chapteru 14..nisam mogao da otvorim vrata kako bih zapoceo odnosno zavrsio misiju. Morao sam da pocnem ceo chapter iznova, a nije bas kratak. Ostalo u fullu.

If we are marked to die, we are enough to do our country loss; and if to live, the fewer men, the greater share of honor

Link to comment
Share on other sites

Meni skidrow sve radi kako treba zasad(do chaptera 10), sad cemo da vidimo dalje ... mada dvaput mi se desio bag, kad sam vitlao luku onog on udario auto neki i stao samo, i kad bezis od policije kad opljackas draguljarnicu, dzo pocne da mlati rukama i stoji u mestu, ali samo retry i sve normalno ...

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...