Jump to content

Mafia II


Dreadlord

Recommended Posts

pip, meni je npr ta misija bila fenomenalna, upravo zato što se ništa ne dogodi. atmosfera je fenomenalna, imaš dva pijana debila u kolima, svako malo očekuješ da te zaustave panduri, oni se deru i pevaju neka sranja. meni je to bilo carski, iako je samo vozikanje

da ne pričam što je omaž goodfellas-ima

Ja mislim da je Pip hteo retji je da je fail upravo to shto sve ochekujesh da te startuju panduri - a na kraju te ne startuju panduri.

I ako je to hteo retji, slazhem se...mislim ono, super postavljena atmosfera...sve se razmishljam kad tje vishi ovi panduri, ili kad tje neki ortaci mrtvog lika da se pojave na groblju...kad ono nishta...obichna vozhnja :/

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa to, da je misija bila u početku igre, ne bi bio problem (mada opet treba nešto gameplay-wise da se desi tokom misije, a ne samo da bude uvijena u good fellas oblandu). To mi je i skopčano sa failom po pitanju likova i priče, opet jedna od kasnijih misija je vožnja razdrndanog kamiona i dilanje boksova cigareta na ćoškovima, a ovamo kao opasni mafijaši, lol. I još komentar, "ima se obogatimo od ovoga", a svakim boxom dobiješ 2 dolara :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

I to scene maltene iste ko iz gudfelasa i u toj misiji, dolaze panduri ovaj daje kutiju, pandur mu placa,dok u gudelasu pandur dobija dzabe steku i pare . Mada nije bilo samo prodavanje cigara, morao si da poubijas kasnije one u onim nabudzenim autima :D

I previse je lagana igrica nije bila ni jedna jedina misija u kojoj bi se bar malo namucio.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Ma nije u pitanju struktura misije, nego više u smislu priče. Šest godina robije i ćutanja, valjda bi očekivao posle toga da ga introdusuju u neke višlje rangove porodice, a ne da dila cigare na ćošku ko zadnji šaban.

Btw, radi ova Jimmy's Vendeta, iskopirao sve u pc folder, i u glavnom meniju igre, pored glavne kampanje (story), sad stoji i Jimmy's Vendetta (kao zasebna mini kampanja).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ok Mafia III nek ne izlazi, ova Mafija 2 je mafija u zadnje 3 misije a pre toga neki hibrid GTA-a, ovaj DLC - je GTA u Mafija svetu.

Dovidjenja nabijem vas na kurac.

Ja sam strashno razocharan, sve sam se nadao da tje DLC da vrati onaj stari shmek mafije...a ono brate i dalje nema chak ni da pucash iz kola, ajte molim vas....kakva mafija bez reshetanja thompsonom iz kola...mislim stvarno.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prvi put stavio skidrow crackfix (sa mademan dlcom), druga tura je bila onih dodatnih četiri dlca (nova vozila+odela, isto ko mademan) i tu sam morao crack ponovo da prekopiram (u pc folder, thats the trick) jer mi je energija opadala u misijama, i sad ovaj novi dlc turio preko svega i radi kako treba bez novog kopiranja cracka.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ma o'cu osnovnu kampanju da igram, prekopirao sam taj skidrow crackfix i mademan dlc u pc folder, ali trub. kad kliknem na exe fajl, pukne odma' uz send report/don't send report poruku...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

moguce, nisam ih instalirao. da, physx je bio u pitanju. fejlov'o sam odmah na pocetku, cuknuo kola i nisam uspeo da pobegnem muriji. back to dragon age :P

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

haha izgleda da sam retardiran.... iskopiro sam novi crackfix blablabla..... i kad

kresnem exe on mi otvara jebeni steam i drka nesto, kako da pokrenem usranu igru,

MRZI ME UZASNO da trazim resenje.....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Jesam... i dalje nece da radi.... na WIN7... a onda sam digo XP sa druge particije, otisao u folder gde sam u sedmici instalirao igru i pokrenuo exe fajl i u XP-u proradilo normalno a u sedmici i dalje nece! [8D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Na sta oni gube vreme. Pa rec fuck se toliko odomacila (kao kod nas, recimo, jebi ga) da se vise skoro i ne moze smatrati psovkom. Vise je to neki nacin za oslobadjanje od frustracije nego ruzna rec. Na stranu sto je i sam izraz ruzna rec totalno mentalno retardiran. Moze se govoriti o nevaspitanju i nekulturi, ali ne vidim kako psovke mogu da budu "ruzne reci". Za mene je recimo ruzna rec "bre", pa opet niko ne bi rekao da je u pitanju psovka :)

Nego ovo me je podsetilo na jednu drugu stvar, na imdbu za svaki film ima link "content advisory for parents" koji cesto pogledam (da vidim da li ima neke socne golotinje [:D] ), i koji ukljucuje i stavku prostakluci.

Citiram tu stavku za Fight Club:

"Profanity : 8

76 uses of the f-word, mostly as an expletive. The s-word is used ten times. Sex and anatomy are talked about in vulgar terms. There is also religious profanity."

Ejjjjjjjjjjjj neko je sedeo i izbrojao da se rec fuck cuje 76 puta. I onda jos ne kaze ni to nego napise f-word, kao da ce bog da ga spali munjom ako opsuje. I pri tome je verovatno totalno prenebregao da je fajt klub film egzistencijalisticke tematike koji nikako nije mogao da se napravi bez psovki, jer bi u tom slucaju izgledao potpuno nerealno i neuverljivo.

Nista, posle ovog filozofskog traktata ostavljam link za epizodu South Parka koja se zove "The F Word".

http://www.southparkstudios.com/episodes/251889

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...