Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Doshla sestra sa mora juche i vec je uspela da me ispizdi. Dement razmazeni matori! Napolju je opet vrucina a slabo ima sunca, bio sam pola sata napolju i vratio se u kucu mokar. On the bright side, jebem mater Telekomu i adslu koji se opet raspada, vec 3. dan! Valjda cu se nakaniti danas da pochnem da uchim, krajnje je vreme!

.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ santa

uvijek je bolje lolovat, smijeh lijeci!

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

mislio sam da nema goreg naroda za izvlacenje zaradjenih para od srpskog, dok nisam upoznao ruse. Isti mentalitet, 15 puta vishe lopova plus imaju izgovor o prostornoj udaljenosti...

sa crnim arapinom, sudancem nisam imao toliko problema

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

posisao sam se grozno

punjene tikvice i kajmak poz

Identičnu stvar sam i ja ručao, lol :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Plazma and Coka time!!!!

Umri Sunce, umri. Jel neko radio sa metalom po ovom suncu? Jel oce a da je na sat voznje od mene? Nema dnevnica, samo moje drustvo, pohovana piletina i pivo. Mada, zavrsavam uskoro :) Ajde ako i sutra crncim, ista ponuda :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Teretana?

Najeo sam se pasulja kao car, jao kako ce mi nedostajati kevin lonac u Bgdu! (Poz Ivane, moram da dodjem da nastavim sa faxom)

veceras, kupio sam ciz kejk u kmn-u, koji sam burzuj, trosim pare!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Zhivim solo par dana, i uspeo sam totalno da se usvinjim.

Pa sam lepo oprao nagomilano sudje, radni i kuhinjski stol, kuhinjsku plocu, ispekao neko meso, osisao se, platio racune, sredio matorom roming.

Pa cu veceras da odem da se usvinjim parama koje mi je otac zaradio i ostavio dok ja nisam radio nista.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...