Jump to content

Premier League 2010/11


konfuzni

Recommended Posts

Jel to onaj fazon "kada su svi govna onda i ja mogu da budem govnar!"? Ja sam samo iskomentarisao malog kloshara Suareza a nisam rekao da je on jedini kloshar. Na moju veliku zalost kloshara danas ima toliko da je nekada skoro mucno gledati profesionalni sport.

Fudbal je inače oduvek poznat kao sport koji je svoju popularnost bazirao na igračima koji su akademski građani i džentlmeni.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jedno je isfolirati da te je neko udario ili recimo da kao anri onomad zaustavi loptu rukom koja ide u gol aut, gde ceo svet vidi sta si uradio, a totalno druga potez suareza koji je ocigledan.

sve je to u sportskom duhu i sasvim spontano i zato je on za mene ispao najveci car u poslednjih par godina i poceo sam jos vise da ga gotivim od tog poteza.

doduse, razocarao me je malo onim potezon u ajaksu, kada je lika ugrizao za vrat!

Link to comment
Share on other sites

Ja znam da nije ispravno to sto je uradio, da je sisica, da bih ja radije izgubio kao car nego pobedio kao pickica ali ipak ne bih mogao da garantujem da ne bih uradio sto i on i ubedjen sam da to niko ne moze! 120 minuta se kidaju, svetsko prvenstvo, lopta leti ka tebi i on je jednostavno mahinalno postavio ruku, da je mogao verovatno bi i jaja postavio na tu loptu!

Vec se raspravljalo o ovome...

Inace, Torres je izjavio da ce dati gol liverpulu sad za vikend :D Jedva cekam tekmu

Link to comment
Share on other sites

kakvih par godina u nazad, nikad on nista nije znao, sta pricate vi :D

btw

sta odbrani onaj Asmir :o

qft

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sad sam tek odgledo pregled..

obina ce da izvadi vesthem iz bede a nzogbia je novi mesi..vigan kad ispadne ima da predje u neki od top5 klubova..

i da - dodajem glas da je suarez mali klosar..koji tek treba da se dokaze kakav je igrac..nije isto davati golove RKCu, Bredi i Njukaslu i Totenhemu..pritom onaj lik na gol liniji je komican..

Link to comment
Share on other sites

BBC Sport

1705: I can tell you, by the way, that today is officially a record Saturday for Premier League goals, beating the 36 goals scored on 27 November. Breathtaking.

1702: And we've still got Wolves v Man Utd to come. Just... wow.

1700: A total of 33 goals we saw from our six 1500 Premier League matches. That's nearly an average of six a match. Added to our early kick-off, that makes a grand total of 38 goals in seven games. I can't get my head around it.

1658: What on earth? I mean, seriously people, what on earth have we just witnessed? Extraordinary afternoon. Utterly extraordinary.

Link to comment
Share on other sites

skoro nisam gledao tuzniji mancester jedna velika 0 premocni wulfsi su im ocitali lekciju, nadam se nekom cudu u poslednjim trenucima posto ovakvom igrom nece dati gol jos 5 dana

edit: gledaj ovog skolsa mater mu jebem bash i ovog crnju sto igraju jebeni rukomet

edit2: toliko su jadni bili da ni bog nije hteo da ih pogleda

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...