Jump to content

Premier League 2010/11


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

retardirano je sve jako.

ne mogu da opisem njihovu igru na poslednjim utakmicama. jako nezainteresovano, i nepojmivo mi je da takvi top class fudbaleri prave onakve greske, onakve debilne pocetnicke greske, plus onda odem na b92 i vidim kako bane kaze kako su igraci skenjani zbog odlaska vilkinsa :/

Bring It

Link to comment
Share on other sites

e a provalio sam da je Bejlu neko rekao da se ne zamajava fintama vise, da jednostavno vise za tim nema potrebe..dovoljno je samo da gurne loptu ulevo i pretrci svakog protivnika a zatim centrira/sutne..stvarno je brz kao gigs nekada..

samo da mrtvi mancester ne bude sampion..

a vilkinsa su izgleda igraci basbas gotivili..nesto sam citao terijevu izjavu kad su ga otpustili..

edit: svaka cast za blog. konacno neko da mi objasni ovo - i da kaze da je to mozda najveca glupost ikada napravljena

http://swissramble.blogspot.com/2010/09/zlatan-ibrahimovic-transfer-analysed.html

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Kakve probleme klisi ima ? Da onakve greske pravi pa to je strasno ! Arsavin je car, cim se malo uozbilji . Fina igra arsenala, ali opet mrtvacke golove primamo i zbog takvih golova cemo nesto osvojiti NIKAD!

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

malo sutra,lampard se povredio posle 2-3 utakmice.imaju bednu klupu svakako,ali o tome su trebali da razmisljaju pre pocetka sezone.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...