Jump to content

Premier League 2010/11


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Au al se zakuvalo. Imao sam taj osecaj da ce celsi da padne. Sto kaze gruja everton uglavnom dobijamo. Jao kako bi bilo zanimljivo da bar jednu utakmicu nismo usrali od one tri (sandrlend, wba ili njukasl ), ali neka ,sto kaze venger "we need to go game by game" :D

a liverpul ne znam sta bi rekao, onako da odigraju :S

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Cujem ja Sandrlend pobedio Celzi, i onako prosecno iznenadjen... Ali kad sam cuo da ih naduli 0-3, reko' ovi su bas masteri kad im jebali kevu toliko.. I ako su.

Arsenal dobio Everton!

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

kako pacerski gubi bodove arsenal, to nema nigde

to nije pacerski, to je GUBITNICKI! da ja ne mogu da opisem koliko sam jebeno nervozan, pa nek da pare vise venger na odbranu jebeno ili nek se goni u kurac, dokle vise trpi i kako moze da trpi to ! ne razumem da tako dobijaju golove, da jebeno tako glup potez napravi fabregas nije mi jasno!

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

lol?

nije vise ni do igraca ni do odbrane nego do glave..mora nesto svima u glavi da kvrcne da shvate da su zaista ekipa sposobna da bude prva..a ne druga ili treca..jer oni su realno sabili totenhem, oni golovi kabula i vdva su produkt nekog sranja i nekoncentrisanosti..

i ima li lepse lige od PL? svi nabijeni na pet-sest bodova a bolton u vrhu sa sve Kevinom..

Link to comment
Share on other sites

fantasticno...evo citam i citam i citam i citam i citam i ono u fazonu,u jbt,moram da idem da kuntam :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

iznenadio me je ovaj Koma

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...