Jump to content

Premier League 2010/11


konfuzni

Recommended Posts

cekajte bre ljudi, malo se preteruje..kerol je solidan napadac i nista vise..

ne smemo ga realno ni porediti sa Edinom, koji je brzi, agilniji i 1v1 dominira..kerol je mocan u skoku i jak je, to je to..da je engleska normalna zemlja on bi kostao 20-25m maksimum! ako uporedimo sa italijom gde je jedan Pazini koji je solidan ubacivac lopte u gol placen 12m+igrac onda se vidi sta je realnost a sta potpuno prepumpano trziste zbog abramovica, mansura itd..

Realno, Adam mora da ispuni misiju do kraja, to se slazem..blekpulu jos nije osiguran opstanak a mogu da zarade i na leto sta ih boli dupe..

za malog pickurka spanskog nemam komentara, oduvek sam ga mrzeo, to cu i nastaviti da radim..i ne verujem da ce anjelka biti izbacen iz postave..ostace u onoj svojoj `lutam po terenu svuda` poziciji..

najbolji napad - a to ce se videti za recimo godinu dana ima siti tevez-silva(baloteli)-dzeko..da je celzi drogbu i toresa imao pre 2 godine pa to bi bilo kuku majko..ovako je drogba ipak malkice omatorio a spanski pederas je povredljiv i van forme

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pa da,carli adam je preskup za 6 miliona, a kerol vredi 40 hahahahahaha

koja glupost jebote

tores ce da da sto miliona golova do kraja sezone

arsenal uzima

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se iskreno nadao da ce otici za velike pare jer Tores budimo realni ne vredi vise koliko je vredeo kad je dosao. Igrao je celu polusezonu kao slina, vukao se po terenu, pa ako zeli da ide neka ide. Kapiram da je vlasnik Njukasla bio u fazonu "vama se zuri da dovedete zamenu za nekoliko sati, iskesirajte bolesnu sumu ili ga ne dam, ja ne moram da prodam". Bilo koga da su trazili zadnji dan bilo bi isto. Mada mi ovi novi vlasnici ne deluju kao neki koji ce trositi pare na bilo koga. Iskreno se nadam da ce Tores proci kao Maskerano u Barsi i neka se pokaje sto izasao iz kluba kao pederko najgori. Mozda je i bolje ovako nego da seta jos 1 polusezonu uz 2 gola ko zna

~~

Link to comment
Share on other sites

onako kad je usao umesto raspalog rosickog odmah sam rekao da ce da preokrene mech i majti maus me nije izneverio ;)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...