Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kompleksasi, a ne znaju da smo danas u dva derbija dobili, vaterpolo i rukomet!

a kad smo kod kompleksa:

Александар Брковић, тренер рукометаша Партизана рекао је да је за њега овај меч финале плаy офф-а.

„Рањени лав је најопаснији и ми смо свесни тога. Без обзира на проблеме које има Црвена Звезда ми верујемо да ће то бити добар меч и да ћемо се ипак ми радовати. Када је здраствени билтен у питању, Бојан Бутулија нормално тренира, Саво Мештер је такође почео са тренинзима, али је неизвесно да ли ће играти.

На Брковићеву изјаву, тренер Црвене звезде имао је одговор:

„Желео бих да исправим колегу Брковића који је рекао да је ова утакмица за њега финале плеј офа. Очигледно да има неко у овој земљи коме није у интересу да ово буде плеј оф. Ово је лоше за популаризацију рукомета. Партизан јесте фаворит, али мислим да није нешто много истрошен јер јер Челенџ куп нико не схвата озбиљно, нити је АЕК, против кога је играо Партизан у четвртфиналу, нека озбиљна екипа.“

ИП: Како то мислите да Челенџ куп нико не схвата озбиљно?

Бутулија: Реците ви мени, да ли знате које екипе не играју Челендз?

ИП: Не бавим се екипама које не играју.

Бутулија: Ја ћу вама рећи. Ниједна јака европска екипа не игра тај куп.

ИП: Реците ви мени, коју лигу игра Звезда ове године?

Бутулија: Играли смо ЕХФ лигу.

ИП: И како сте прошли?

Бутулија: Испали смо.

ИП: Управо тако.

hehe, pozvoz

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

Ajmo frustracije shto se Stojkovica tiche manite sa ovog topika ako Boga znate.

Pre svega pokazuje koliko neke ljude boli ta pricha oko njegovog prelaska. Pa kad krene masa da divlja, ludi postanu josh ludji, polunormalni polude a normalni se prikljuche polunormalnima. Sve u svemu kolektivna histerija i divljanje.

Ne bih voleo da se osvrnem na neke slucajeve od ranije, ali prosto moram.

Izmedju Stojkovica i Gurovica, dva seljosa nema neke velike razlike. To su dva debila istog nivoa.

Kada se Gurovic kleo u Partizan, pa onda postao "legenda" KKCZ (samoproglasena), nije bilo svejedno Grobarima, ali opet se cela prica nije svela na kolektivno ludilo proglasavanja coveka Turchinom, histerija oko MUSTAFA... pa menjaj Wikipediju, pa slike na sve strane.

Bilo je pogrdnih pesama na Gurovicev racun, kao i shto se to uvek desava, kroz to prodju svi, a glavna je bila "Obrisi suze mala moja" kao sprdnja na njegovo plakanje nakon poraza. I pozvoz. Lik i dan danas zivi preko puta moje zgrade, normalno sheta... Sve full bilo tada, kao i danas.

Prelazak Stojkovica je odmah poceo kao - ne sme da seta po gradu, ubicemo ga, mrzim ga, "ne bi ni za milion dolara". Shta jebano ocekujete od jednog neobrazovanog, a posve prosecnog golmana? I onda jedna sportska INSTITUCIJA (velikim slovima) bude uzdrmana iz temelja zbog jednog lika koji nije cak ni top500 igracha FKCZ u istoriji.

Meni sve to izgleda jako jadno, i ponizava vas u ocima svih.

Jos jedna digresija, mada moze da se shvati apropo ove priche - Pekovic kada je pokidao KKP u Atini nakon sto je presao u PAO, kada je kucao kao manijak i divljao pred navijacima tamo kao zver. Mnogima to nije bilo po volji, medjutim zvanican stav je bio ne obracati paznju na njega. Ponasati se kao da ne postoji -- ne znamo ga.

I umesto zvezda da se ponasa po sistemu "Sitan kvar da bi zabrinuo se car", ovo poprima mnogo vece razmere... a ja pravo da vam kazem nisam imao ni pojma da je on i dalje u Partizanu.

nebitan lik skroz. a sad vi se trosite i nervirajte oko toga, ako vam je tako lakse

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

gurovic je bio pre 6 godina :) tada navijaci jos nisu znali za wikipediju :)

drugo ne mozes porediti dva mentola jer je jedan iz fudbala a drugi iz kosarke :) fudbal >> kosarka :)

i opet ne mozes praviti paralelu izmedju pekovica koji je presao iz partizana u drugi klub :)

trece ne znam zasto uopste raspravljamo o dva cobana :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Pre svega pokazuje koliko neke ljude boli ta pricha oko njegovog prelaska.

naravno da ih je pogodila, vecinu i jeste

a i razumem ih, sto kazu sami, klub u nikad tezoj poziciji u istoriji, a on im zabada noz u ledja

sto se mene tice, zelim ga sto pre i sto dalje iz/od partizana, uvek sam ga mrzeo, ne moze da izbrise taj ciganluk sto su mu usadile komsinice hehe

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

jebote koji smeh,na 1:0 cist penal za spartak ne sude,a onda vam poklone penal,jeboteeeeeeeeeeeeeeeeeee

pa da,mazic sudi nabijem ga na kurac

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ću sada zaista poslednji put mirno zamoliti drugove članove foruma da svoje frustracije neuspesima tvz SD "Crvena Zvezda" ižive na nekom drugom mestu.

Bilo to na topicu "kuda ide srpski sport", ili recimo na komentarima izveštaja sa utakmica na b92 ili blicu, pošto tamo ljude ipak plaćaju da te komentare čitaju i moderišu.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

slazem sa svim, ali ne mozes da pocnes post sa 'ajde da se manemo ovoga', a onda napises 30 redova i ocekujes da se to ne nastavi na jos dve strane...

istina. hteo sam tu da zavrsim ali morao sam da se rapisem.

gurovic je bio pre 6 godina :) tada navijaci jos nisu znali za wikipediju :)

drugo ne mozes porediti dva mentola jer je jedan iz fudbala a drugi iz kosarke :) fudbal >> kosarka :)

i opet ne mozes praviti paralelu izmedju pekovica koji je presao iz partizana u drugi klub :)

trece ne znam zasto uopste raspravljamo o dva cobana :D

ma da istina je sve to, ne mogu da nadjem adekvatan primer u fudbalu, ali samo hocu da ti kazem koliko je vishe gospodski ispadnes ako ga iskulirash i koliko se taj oseca malim u odnosu na situaciju kada ga napadash.

Samo josh nekoliko misli, ja sam dosao na ovaj forum pre malo vise od 6 godina. i iskreno da vam kazem nivo rasprave nikad nije bio jadniji na ovom delu. Celokupan rur je uvek bio nesto kao hejt, trc, vrc, sad je postao pozzopvoz ali na sportskom delu su se uvek vodile ozbiljne rasprave, kontao sam da je to zbog toga sto se svaki od nas manje ili vise razume u sport i siguran sam da svaki od vas moze da kaze nesto sto ima smisla i moze da doprinese kvalitetu foruma.

Sta se dogodilo u medjuvremenu ja ne znam ali kad dodjem i procitam komentare ovde ja pogledam brze bolje dal citam b92 komentare, al nigde nema preporucujem/ne preporucujem dugmeta.

Ajde svega vam, radije bih imao 2 posta, ali da je tu neko nesto napisao, nego 32 od kojih mi dodje da se izlogujem i ne ulogujem vise nikad

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...