Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako dodje reprezentativac Juzne Afrike Sabalala, imacemo trojicu iz Paninijevog albuma u ekipi! Toliko nema ni Barsa.

Sto se basketa tice, ova sezona je gotova u Evropi, obzirom na limitiran tim koji smo imali, dobro smo i prosli. Jedino Gist sto je znacajnije pokazao neko kosarkasko znanje. Vise bih voelo da su vecu sansu dobijali Lucic i klinci, i da su ostali Mitrovic i Rasic...

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Stvarno sramota...dokle vise da gledam basket bez borbe bez zelje...ovaj Jovanovic definitivno treba da napusti klupu Partizana , covek nema autoritet ni kod sudija ni kod svojih igraca...forsira konstantno igrace koji nemaju veze sa vezom , ovaj Milosavljevic veze nema izgubio 10 lopti kao i svaku utakmicu , Dzavai ne moze da se meri sa onim istim tim Dzavai-em sa pocetka sezone , Katic ne zna covek da uhvati loptu ispada mu ko da je uzarena lopta ja stvarno nemam vise reci za izbor igraca ove godine , O Dzerelsu necu ni da komentarisem prica kako je davao po 20+ poena po tekmi u razvojnoj ligi a u NBeju igra bez kontakta se igra mogu da zamislim kako je u toj razvojnoj ligi ko devojcice igraju...znaci totalni promasaj ove godine... Svi nesto pricaju kako Lucic treba da ode , ja vam garantujem da je on najbolji suter tu jer ga znam licno jako dugo trenirao sam sa njim dosta godina u Radnickom , nego ne sme da sutira nema dozvolu od trenera da pokaze sta ume...covek ga ubaci 2 minuta on da jedinih 4 poena u zadnjih 10 minuta i on ga izbaci odma posle toga i ne ubacuje ga narednih 15 pa gde to ima?? Sve u svemu necu vise gledati ovu sramotu samo mi upropasti vece za dzabe...

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

CONFY napusti sa'ranu molim te.

Skoro ceo novi tim, nov trener (iako je bio pomocni sve vreme) i opet top16 sa budzetom 50 puta manjim od ostalih ekipa? Fenomenalan uspeh, ocekujem bolje sledece sezone.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

lol, ko bre nije hteo da ga pusti.. josh proshle godine su ga terali, al' niko nece da mu da 400k platu... smorio je malac, bio je gotivan ranije pa se prokurchio mnogo a odlazak sa priprema mu je bila poslednja kap :)

nemas pojma koliko gresis

sad kad je konacno nasao klub,vi mu uvalili karu

on je svoju lojalnost dokazao kad je igrao iako mu je keva umrla,sigurno nije tek tako poblentavio

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam shta se deshava sa Moreirom ali sam siguran da nisu cista posla. Verovatno nije hteo da cuti kada je trebao i onda su odlucili da ga sjebu kao primer ostalim igracima. To shto je igrao kada mu je keva umrla svaka mu cast.

Shta god da je uradio trebali su lepo da ga puste da ode ili shta vec a ne da prave sranje ovoliko.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

CONFY napusti sa'ranu molim te.

Skoro ceo novi tim, nov trener (iako je bio pomocni sve vreme) i opet top16 sa budzetom 50 puta manjim od ostalih ekipa? Fenomenalan uspeh, ocekujem bolje sledece sezone.

Jesmo razmaženi, al neke stvari se ne mogu osporiti.

U ovaj tim je uloženo daleko više nego li u neki od prethodnih nekoliko godina. Doveli smo strance koji apsolutno nisu opravdali te pare (sa izuzetkom Gista). Džavai je potpisao da bude prvi centar, a maltene se došlo do toga da je to Katić koji sa 30 godina nema 10 jakih utakmica u Evropi. Kaže čovek kako skuplja iskustvo igranjem u Evroligi eeej! Plejmejkeri su priča za sebe. Gde je Jaramaz, zašto Božić igra po 20 minuta? Ostajemo bez ijednog pleja sigurno, a klinac ulazi samo na 30 razlike protiv Širokog. Lučić dobija priliku na kašičicu iako se trudi više nego svi oni zajedno. Pritom ga guraju na četvorku iako bi mu na trojci bilo mesto. Smlata Đekić bi mogao da se ugleda malo na njega. Niko nije očekivao da Klobučar odmah ubacuje po 5 trojki na svakom meču, ali za sad ništa nije pokazao. Šta će nam uopšte stranac koji igra 5 minuta po meču? Ove sezone kao da smo žrtvovali budući tim zarad većeg (i sigurnog?) rezultata, a pritom je taj rezultat diskutabilan. Razmišlja li se šta ćemo sledeće sezone kad odu Veseli, oba centra, Gist, plej, nadam se i Božić i Kecman?

I da, mučno je gledati ovaj Partizan protiv iole ozbiljne ekipe.

Link to comment
Share on other sites

nemas pojma koliko gresis

sad kad je konacno nasao klub,vi mu uvalili karu

on je svoju lojalnost dokazao kad je igrao iako mu je keva umrla,sigurno nije tek tako poblentavio

Istina, i od tog momenta je igrao kao kurac ako se ja dobro secam.. pola ove sezone je propustio jer nije trenirao i bio u formi (verujem Stanojevicu iskreno :)).. Nije tajna da je Partizan hteo da ga proda josh letos zbog najvece plate ikada u klubu tako da sumnjam da bi mu pravili problem da nije on napravio neko sranje u medjuvremenu :) Kao sto kazhe Sting, tu definitivno nisu chista posla :)

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je moreira zapravo zvezdin igrach i da se nije dovoljno trudio kako bismo mi dosli do prve titule i pobede u derbiju :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

CONFY napusti sa'ranu molim te.

Skoro ceo novi tim, nov trener (iako je bio pomocni sve vreme) i opet top16 sa budzetom 50 puta manjim od ostalih ekipa? Fenomenalan uspeh, ocekujem bolje sledece sezone.

sve to sto si napisao je svake godine isto...naravno da se vise ocekivalo ove godine posto smo prosle na final 4 bili ali shvati da nije sramota sto smo izgubili i sto gubimo , sramota je kakav odnos imaju igraci prema klubu i navijacima...niko se ne bori igraju preko *urca naravno da je sramota...

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...