Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni je jako smesna situacija kako je boja dosao ?!:) sam se covek ponudio preko novina :) nemam angazman strava mi je bilo pre u partizanu mogao bih sad da igram !:)

Nije bilo tako, zvanicno je trener trazio da ga vrate ako je slobodan zato shto ga "veoma poshtuje kao igraca". Nemam pojma jel to neka izmishljenja prica ili shta, ali to je Stanojevic izjavio ja ga licno cuo...

Shto se tice utakmice, ne znam zashto gledam jebeni fudbal kada sam gubim zivce.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Mrtva utakmica, jedina pozitivna stvar navijaci koji su pokazali da propagandna mashinerija vlasti sere o nekakvim hiljadam i hiljadama huligana koji zele da ih skinu sa vlasti da bi sprecili Srbiju da udje u Evropsku Uniju.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

koji fail... svi panduri su bili na brdu... mogli smo komotno da odradimo neku banku :D

exile cergaru ovo ti je prvi u nizu izgubljenih derbija kao navijaca komsinice... pisacemo ti u oko! stojke srbin exile vise nije...

:////

jebi ga da se malo i ja radujem do sledeceg evropskog potopa :DDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

koji fail... svi panduri su bili na brdu... mogli smo komotno da odradimo neku banku :D

exile cergaru ovo ti je prvi u nizu izgubljenih derbija kao navijaca komsinice... pisacemo ti u oko! stojke srbin exile vise nije...

:////

jebi ga da se malo i ja radujem do sledeceg evropskog potopa :DDDDDDDDD

Hahah Sarma drugar [:D] [:D]

Link to comment
Share on other sites

jebi ga, sve ste videli.

očajan fudbal, partizan dao gol na grešku koju ja ne bih napravio da me puste da igram, zvezda nije mogla da uđe u 16 metara i tako.

Mrtva utakmica, jedina pozitivna stvar navijaci koji su pokazali da propagandna mashinerija vlasti sere o nekakvim hiljadam i hiljadama huligana koji zele da ih skinu sa vlasti da bi sprecili Srbiju da udje u Evropsku Uniju.

čekam da se postave slike na net povodom ove priče, grobari su definitivno postali nvo :)))

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

grobari nvo,stojke ljakse iz loznice

kakav nam predsednik,takav nam i kapiten,eto vam lukicevi vojnici,sta cete sad da kazete,ko nas je sad pokrao...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...