Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Covek je uradio pravu stvar. Lepo je na idirektan nacin rekao da mu se napusite kurca ali onako slasno. Naravno da ce da vas odjebe nakon sto ste ga napali fizicki. Je l' Garnett picka sto je presao iz Timberwolves-a posle 8 godina? Ma svako od vas bi dusu prodao za 500e a ne za pare koje je Stojkovic dobio od Partizana. Ne kenjajte vise sebi u usta, ne moze da se zivi kad zinete.

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

Decko si bio ti na tekmi ili to cenis po onome sto si video na TV-u...Navijanje je bilo super nije kao u nekim predjasnjim derbijima ali i dalje do jaja. Mishevi su bili smeshni kao i obicno...

bio sam na tekmi, grmelo je mozda na 2-3 pesme (na to podrazumevam da cujem sta pevate), otprilike 10% utakmice i manje, a to s obzirom koliko vas je bilo i s obzirom da se igralo u rupi je mnogo lose i to znaci ako vas ja ne cujem na suprotnoj strani, slabo vas cuju i ovi na terenu na toj strani...

lepo si rekao nije kao na prethodnim derbijima, sve je losije i losije i to je tuzno, klinci dolaze na sever/jug samo zato sto je to krimi i da bi slike mogli da okace na fejs i da bi mogli da prosetaju nove trese i air maxeve

a za grobare, ove nove vodje su totalno lose i neorganizovane, na jednoj strani nije bio megafon i naravno da ta strana nije mogla da cuje sta se peva dok ne pocne da peva ostatak tribine u par navrata je bilo dobro ali opet ne bih ni nama dao prelaznu ocenu

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

bio sam na tekmi, grmelo je mozda na 2-3 pesme (na to podrazumevam da cujem sta pevate), otprilike 10% utakmice i manje, a to s obzirom koliko vas je bilo i s obzirom da se igralo u rupi je mnogo lose i to znaci ako vas ja ne cujem na suprotnoj strani, slabo vas cuju i ovi na terenu na toj strani...

lepo si rekao nije kao na prethodnim derbijima, sve je losije i losije i to je tuzno, klinci dolaze na sever/jug samo zato sto je to krimi i da bi slike mogli da okace na fejs i da bi mogli da prosetaju nove trese i air maxeve

a za grobare, ove nove vodje su totalno lose i neorganizovane, na jednoj strani nije bio megafon i naravno da ta strana nije mogla da cuje sta se peva dok ne pocne da peva ostatak tribine u par navrata je bilo dobro ali opet ne bih ni nama dao prelaznu ocenu

Naravno da nije bilo ljudi kad ljude sa kartama nisu pustali na granici da predju iz neznam kog razloga... Znaci ljude iz Makedonije, CG, Republike Srpske.... Isto tako su na Pancevackom mostu zaustavili autobuse i kola i ljdu su bukvalno peske prelazili most i snalazili se kako je ko stigao taksijem stopom etc...O propagandi da ne pricam, kako da bude pun stadion kad na B92 i ostalim televizijama derbi predstavljaju kao da ce biti 3ci svetski rat jebeno....

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

Covek je uradio pravu stvar. Lepo je na idirektan nacin rekao da mu se napusite kurca ali onako slasno. Naravno da ce da vas odjebe nakon sto ste ga napali fizicki. Je l' Garnett picka sto je presao iz Timberwolves-a posle 8 godina? Ma svako od vas bi dusu prodao za 500e a ne za pare koje je Stojkovic dobio od Partizana. Ne kenjajte vise sebi u usta, ne moze da se zivi kad zinete.

puko si... stojkovic je presao u partizan da bi branio, a ne sedeo na klupi... sto se tice novca dobija tacno NULA vrednosnih jedinica vise... poredjenje cirkusa sa evropskim sportom je nonsense... "ta ta ta ta... ta ta ta ta... ta ta ta ta... ta ta ta ta... difens... difens" vs "jebem ti kevu i mrtvog caleta, jebem ti svecu i brata debila, novi beograd takva su nam pravila"...

jos hoces da nas nabedis da stojkovic vec nije zaradio vise nego 95% srba za zivota... mora da je gladan... mukica...

e ovo je kapiten...

KRALJINA!

Link to comment
Share on other sites

sarma milwall lol

nek prelazi ko gde oce, nek se napusava ko oce sa kojim god oce navijacima i klubovima, svako ima svoj fazon, nek ga fura. ali kad je neko pederski frodo, onda jebiga, nikakav zen to ne moze da ispravi...ja iz mog okruzenja ne poznajem ni zvjezdasa ni partizanovca koji nije bacio peglu na onu frodost. pokusavam da se setim dal sam u zivotu video nesto tako, mozda ono kad je tadic plakao, al ne, to je emo, to nije frodasto...

da je neko meni dosao sa tim natpisom, sutnuo bih ga u glavu posle prve dve reci. brate, ako on ne pusi kare u svlacionici, al ne jednu po jednu, nego onako ko foka u cirkusu, ja sam bicikl.

i sve dok vam je u glavi ko je kome sta napisao blabla, upadacete u zamku 'ja volim partizan = stojkovic lik' ili 'ja volim zvezdu = stojkovic jadan', sto nema veze sa zivotom. osoba x je napisala to i to na majici = osoba x je frodo. frodoi su nizi oblici zivota = osoba x je nizi oblik zivota. pa sad, dal je frodo preso iz zvezde u partizan ili iz partizana u zvezdu ili frodo radi kao pisar u opstini, to je sve jedan informacioni balast koji samo zamucuje celu situaciju.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jeste glupo malo to shto je napisao na majici. Razumem zashto je to uradio, verovatno je razocaran shto su hteli da ga biju, umrlice i ostalo ali ipak nije trebao to da uradi. Kontam da ce se kad tada izviniti navijacima zvezde...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ja sam potpuno indiferentan prema tome sto ih je isprozivao. mislim, proziva se fuzbaler sa nekim huliganima sto oce da ga biju, ono, borba titana i umnih trustova, pa sta da ocekujem od toga osim onoga sto se desava - ovi njemu umrlice, on njih proziva na televizorima jer ima mogucnost i to je to...neka ih...cak mi nije ni glupo to sto se prozivaju, ni za njega, ni za njih, to im je maltene poso...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa verujem da mu to ne bi bio problem... ali onda doolio mora da nadje novi mracniji naziv za to... to cak ni frodo ne moze... covek nema karakter i to je jadno... divac je igrao u zvezdi... alo DIVAC VLADE... covek koji kada bi dosao sada u igraonicu i trazio da mu popusim, ne bih razmisljao ni sekunde... sa jedne strane je megacar a sa druge kisna glista... to sto je isla pesma "delije delije, ajmo svi u glas, partizanov predsednik igr'o je za nas" nikako ne bi smela da potrese grobare i divca... to je samo zajebancija... ovo je toliko prejadno... znate onaj osecaj kada ste sami gajbi i gledate nesto na TV (npr. ja imam talenat sa nekim ultra jadnim pacijentom)i blam vas je od sebe samih... ne znam kako da opisem taj osecaj...

to bi bilo kao kada bi mohi furao majicu: "evropo pushi kurac"... kao kada bi fruitdealer upalio terrana u finalu GSL-a... kao kada bi lesko odveo devojku na evroligu... oh wait... :***

bottom line... lesko je za mene megacar, ali ne kao divac... cisto ako dodje do price o pusenju :DDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

ne znam kako da opisem taj osecaj...

to se zove 'transfer neprijatnosti':)

ali onda doolio mora da nadje novi mracniji naziv za to... to cak ni frodo ne moze...

to bi zahtevalo merge...golum-frodo!

i frodo i golum su jadni, ali ne dovoljno, potreban je kombo, golum je dvolican, frodo je gej, dakle, FROLUM!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

to se zove 'transfer neprijatnosti':)

to bi zahtevalo merge...golum-frodo!

i frodo i golum su jadni, ali ne dovoljno, potreban je kombo, golum je dvolican, frodo je gej, dakle, FROLUM!

ahahaha... odma copyright... ty za info... da znam da kazem ubuduce kako se osecam :D moc da budes toliko jadan da transferujes neprijatnost na druge... EPIC!

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da je ovo Stojković, iako liči na njega iz profila.

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

fiksuj to "neverujem" pre nego sto dodje peja car gramatike !

btw ja bas verujem !

samo ono, i on je covek kao i svi, moze da se napije i to :)

mada je, kao sto kaze dulio, frodo i uvek ce ostati to

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...