Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Dobro jutro, po svemu sudeci bice lep dan. Trebalo bi to iskoristiti... Jutros sam za divno cudo lagano ustao, obicno se prevrcem po krevetu jedno 15ak minuta, jutros je bilo skoro kao Gagi Jovanovic u "Lajanju na zvezde" :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel Tasa onaj momak sto se pojavi kada neko hoce da prica sa Docom na ircu, pa pritisne d pa tab i tako slucajno hajlajtuje njega prvo?

Pozdrav dobri drugovi!

'de si vićo, prva uzdanice hyundai-ja!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

'ladno si uzeo to govno pored živog i30, tuga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ма какав i30 у ком сте ви бре балону? Сид има дужу гаранцију и бољу опрему и повољнију цену и начин плаћања, а основа му је иста као за i30...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Draško se primio na troll, ostario si matori poprilično [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Naravno, djlikos mi nije dao neki kesh, niti mi je ljudski rekao hvala, a mogao sam da se pravim lud :) bem ti ljude

u poslednje vreme mi se nekoliko puta desilo da nekome učinim uslugu o sopstvenom trošku, a da za uzvrat ne dobijem ni "hvala". ogavan osećaj.

Jeste bio Tasa, sad mi rece sestra da ga je videla :D

vudu, zašto ti je sestra emo? :o

sutra na spljavarenje pa moreeeee o/ crnogorsko! :| al je bar za dz !!! \o/

morali bi oni meni da plate, dž nije dovoljno tbfh.

Link to comment
Share on other sites

kad "imate rambo kad su cvetale tikve roki brus li nindza" caleta, gledajte da budete negde daleko kad bude otisao u penziju i kad ga budu nervirali ljudi okolo:)

sjebo mu zubar zube nesto i bole ga vec dve nedelje, a zubar (a jes djubre teesko) je naplatio i sad ga boli dupe. i sad je nervozan i u fazonu je da ide sa stanglom da mu lomi zube pa da vidi oce li sebi tako lose da popravi [:D]

moram ja da budem glas razuma, a i ja bi ga prebio realno:)

danas je transferovao svoj bijes na nekog lika u idei koji je zakrcio prolaz i teo da se pobije. lik video da nema kud i stao u fajt poziciju i cale video da je lik zauzeo neki lol stav i otiso gajbi i smorio se sto je agrovao average joea. prica razocaran "ne bi ni bilo fajta, kako je stao debilno odma sam video, nogom u koleno i onda uletim i jedan udarac i cao, ne bi se ispraznio nista". [:D]

rofl, a ispizdeo je sto je reko liku da se skloni, a ovaj odgovorio nesto tipa 'sta zuris sad pod stare dane' i ovaj odlepio:)

ne shvata cale da moze neko da ga upuca, on je iz drugog vremena, tada su se peglali svaki dan na fer...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Objasni caletu da iskulra, jel si video kako su se lozili oni pajvani u silikonskoj dolini pa ljudi izvadili pishtolje i upucali ih. I najveci baja naleti na veceg baju kad tad i onda popije po picki! =)

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

sting:

brate, to je kao da objasnjavas starom slovenu sta je helikopter:) tj skontace on racijom, ali ce da fejluje na polju acceptovanja:)

druga stvar, on ako dobije po picki i prezivi, on ce da ide da jebe mater tom nekom:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ubacuju se ljudi:)

na svu srecu, cale nece da se fajta ako nije naleteo na admirable opponenta:) a uglavnom ne naleti, jer ljudi postanu lol maltene posle cetrdesete, a i ovi koji nisu lol uglavnom nisu fajtzorz.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...