Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mene je zvala zena iz telekoma da mi nudi open adsl,

i ja kao "pa koristim ga zeno" i ona sad sva zbunjena,

i ja kao "kradem ga od komsije wirelessom ololo", i nisam zadovoljan uslugom, net se gubi cesto, popravite to!

I zenka se smejala!

Da je bilo uzivo, jebo bi je garant!

Link to comment
Share on other sites

Au brate... a islo ti je tako dobro ! Mada znam kako je kad je kriza....

odupreti se moras !

istina. :\

Pokušavam da zamislim Leška kako napušava nekog i ne ide mi dalje od "ma idi ti u peršun" [roflmao]

hahaha :)))

a nisi u pravu, umem ja, a i volim onako doooobro da se ispsujem i iznapusavam. :D

@mendzi koliko para? Prica sam nesto sa drugarom da ga nateram da vozi, ali nesto se neckamo...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nije mi dobro od juce, puno masne, zacinjenje, ljute hrane, gomila piva, rakija...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Au brate... a islo ti je tako dobro ! Mada znam kako je kad je kriza....

odupreti se moras !

meni je jasna kriza, ali mi nije jasno kako neko kada je pijan zove bivshu. meni je uvek bilo lakse da uopste ne chujem za nju, niti da je vidim ili bilo shta shto ima veze sa njom. kad si pijan bolje je da cimas neke buduce ribe

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

meni je jasna kriza, ali mi nije jasno kako neko kada je pijan zove bivshu. meni je uvek bilo lakse da uopste ne chujem za nju, niti da je vidim ili bilo shta shto ima veze sa njom. kad si pijan bolje je da cimas neke buduce ribe

Da, ali tad isto tako i pucaju emocije najvise, pa pokleknes, i op, desi se blamaza.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...