Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wow, lesko zapravo i cita sta drugi pisu ovde :D

tebi je samo krivo što leško čita moje postove. Provalio dečko da od kad sam ga dodao na FB, da mu je život krenuo uzlaznom putanjom [:D]

@kali:

i završio si tako da ti svršavaju po faci [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

wow, lesko zapravo i cita sta drugi pisu ovde :D

volim te pejice! :)

lesko car !:) jebe evropske ribe :)

\o/ \o/ \o/

tebi je samo krivo što leško čita moje postove. Provalio dečko da od kad sam ga dodao na FB, da mu je život krenuo uzlaznom putanjom [:D]

upravo sam opet ukljucio fb... hiiiiijaooooooo :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

E Lesko... kako bivsa riba?! (ultimativni depra test, hae!)

GG za italijanku

sad vidish lesko opet na topiku tuge. :P

VOZI VOZI ME KO NA ROLERKOSTERUUUU

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

deca od sedam nisu lol uopste, niste ni svesni koliko klinci upijaju (pa i ta sranja).

COKA KRALJ JUTARNJEG CAREVANJA

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro, danas ce biti laganica...

A realno, dzabe se nervirate i frustrirate oko te dece, jer zapravo nisu ona kriva, nego je sve los uticaj drustva u kome zivimo. Drustvo ide sve nize i nize u provaliju, pogledajte primer pesama, pre 50 god su najvilgarnije pesme bile tipa: "Da zakopcam jelek, ne treba mi nano", a danas je to dostiglo nivo "ostale mi kod tebe gacice", "steze me brushalter", itd... A da ne govorim o ovim kvazi reperima kakve tekstove prave, ne znam za vas ali osecam se kao da ne pripadam vremenu u kome zivim :D Poz od mene!

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

@f4ts0

To je trebalo davno da se uradi, sad je vec dosta ljudi palo pod njegov uticaj. Sve sto je valjalo upropastio je sa tim grandom, kichem i shundom. Sad jos pored granda ima jos manjih kuca koje rade jos gore stvari, svi se nadamo doci ce bolja vremena, a sve je gore i gore. Burn them all! :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...