Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa i treba da ih izbace, totalno je kretenski da stoji autobus...kolko ja vidim niko nije bio u fazonu da smara zbog same kontrole, vec zato sto se gubi vreme...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

morali bi oni meni da plate, dž nije dovoljno tbfh.

eh znam ja to ali ovo ima jos jedan bonus... malo mestasce daleko od budvi i seljobera, kuca prazna, velika terasa sa jos vecim rostiljom, smokve okolo , plaza 30 m mala prazna ... drugari i dzek leden... da nije tako ne bih ni isao :D

mada realno sad mi se ne ide ni na splavarenje, pravo bih tamo da balavim u ladovini jedna 2-3 dana da dodjem sebi

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Krenem ja tako jutros na posao, jeeej, vozim se, jupi, jeeej, i kao, što je bre ovolika gužva?

I skapiram da sam po automatizmu otišao na gazelu :( Koji ono homer momenat :) I onda tamo okreći se oko bigza onim uličicama, pa Savskom na stari most koji je bio krcat, pa gavrila principa na brankov. I onda tamo preko podvožnjaka kao da dođem do Vladimira Popovića, i glupi pandur pušta iz pravca starog mosta tri "njihova" i tri "naša" semafora, pa onda nas jedan semafor i tako stalno.

Link to comment
Share on other sites

Instalirao sam rosseta stone sa japanskim language packom, i krecem da ucim japanski \o/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ja sam danas posle sto godina prošao kroz knez u radno vreme, išao sam do balkanske, i neverovatno je koliko se prosjaka sa onim fazonima da kupiš nešto od njih ili onih sa pamfletima za učenje jezika/ormane/super letovanje nakupilo, jedno 15 ljudi me je startovalo sa raznim glupostima..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam danas posle sto godina prošao kroz knez u radno vreme, išao sam do balkanske, i neverovatno je koliko se prosjaka sa onim fazonima da kupiš nešto od njih ili onih sa pamfletima za učenje jezika/ormane/super letovanje nakupilo, jedno 15 ljudi me je startovalo sa raznim glupostima..

Pricam mi o tome ne mogu da odem na pauzu za klopu da ne skoci horda prosjaka na mene :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...