Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Ту му ја не могу помоћи. Ја га само могу водити на пут живота вечног (ако он то жели), а за пут блуда нисам одговоран, ја сам ту да исправим и упутим ако крене странпутицом.

igumane jel i ti delis ovo nebesko mishljenje

Наравно. Да ли је здраво пушити? Што није здраво није ни од Бога.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A dokurca više sa tim ritualima, ko da smo pagani!

ne diraj mi pagane, njihovi rituali su bili smisleni i nije bilo neurotika medju paganima!11

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Gospodjice Zene, u vasoj sluzbi je 5 zaposlenih, vi i jedan muskarac - Ivan Ognjenovic. Da li cete moci da se snadjete? Zene, Zene, sta to radite!?!?

e daki, zaboravio si da se doslihtas:

Gospodjice Zene, u vasoj sluzbi je 5 zaposlenih, vi i jedan muskarac - Milan Djukic. Da li cete moci da se snadjete? Zene, zasto ste poskidale i pocepale vudu-smajli majice i ne nosite bruseve?

i jos:

Gospodjice Zene, u vasoj sluzbi je 5 zaposlenih, vi i jedan muskarac - Dragan Stamatovic. Da li cete moci da se snadjete? Zene, zasto sve u ruci drzite po litru vinjaka koje obicno piju basisti?

U ostalim vestima...danas sam supeo da popravim grafickuu pomocu fluksa i duvalice, a iscimao sam lika iz neke prodavnice racunara da mi da sve pokvarene koje imaju, pa cu da probati da krpim redom. Bice nekog kesa. btw taj lik mi je duzan, odnosno njegov gazda, jer sam mu vratio lap koji sam kupio od nekog lika, kada sam skontao da je ukraden u njegovoj radnji :/ lap sam popravio cak, i mogao sam da ga prodam za oko 300 eura. Naravno, djlikos mi nije dao neki kesh, niti mi je ljudski rekao hvala, a mogao sam da se pravim lud :) bem ti ljude

Link to comment
Share on other sites

Ocekujem sad da neko edituje post i napravi alkohol-dule fazon :>

inace, teglio neka vrata ceo dan u magacinu gde se nalazi Arena (garaza) kazu da zatvataju sve i da ce tu zapravo biti garaza, sta ce biti sa Arenom :/

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Koji me kurac terao da uzmem novu kompu, nikad sad necu da dam ispite. Za 20tak dana presao mas efeket, FO trojku i Witchera, taman na vreme da krenem da igram stardzu :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

boli te kurac, ionako se od te istorije nećeš 'leba najesti

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...