Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio na Kalisu sa drustvom, slusali malo Negativ. Svaka cast ovoj Ivani kako peva, fenomenalna je.

Posle svratili do Havane na salsa vece. Ono je B-O-L-E-S-T kakve su tamo ribe. Ajde sto su lepe, zgodne, nasmejane, opustene (to sve mozes da nadjes i na mnogim drugim mestima), ali kako dobro igraju, i kako vrckaju guzicama (ali naravno onako sa ukusom i stilom), pa to je zlo.

U svakom slucaju, zakljucak je da je bilo fino vece, i da moram da naucim da igram salsu. Dragance, pomagaj! :D

Ako hocesh ovamo gde ja idem (a realno su najbolji), novi kurs za pochetnike krece u septembru :)

Link to comment
Share on other sites

bio na Kalisu sa drustvom, slusali malo Negativ. Svaka cast ovoj Ivani kako peva, fenomenalna je.

Posle svratili do Havane na salsa vece. Ono je B-O-L-E-S-T kakve su tamo ribe. Ajde sto su lepe, zgodne, nasmejane, opustene (to sve mozes da nadjes i na mnogim drugim mestima), ali kako dobro igraju, i kako vrckaju guzicama (ali naravno onako sa ukusom i stilom), pa to je zlo.

U svakom slucaju, zakljucak je da je bilo fino vece, i da moram da naucim da igram salsu. Dragance, pomagaj! :D

dosao sa mokre zurke u kst sa par omiljenih osoba. najbolji provod u mom zivotu, ja sam bez teksta. da mi je neko pricao da ce ovako biti ne bih mu verovao. sad odo srecan da spavam !

Ливинг ла вида лока!

Само немојте занемарити обавезе зарад слатког живота, улажите ту енергију и у знање и занат, јер то је улагање са највећом каматом. Зна г. Драле.

Link to comment
Share on other sites

... nemoj da se ljutis ali zasto drveni prozori? Jel to neka etno gajba ili si prso kao oblanda? Em sto su skupi em sto drvo nikako nije materijal za trenutne vremenske prilike kod nas, puca nas 6 meseci kisa, 3 meseca mraz a 3 meseca pakao na zemlji. Ima da ti ispucaju, izvitopere se i posle ce da ih bacis. Naravno, posto ponovo budes renovirao fasadu i unutrasnjost od skidanja istih. :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

koji uzhas ovo vreme, spustim temperaturu u sobi na 24 stepena i legnem da spavam, posle sat vremena je vec pakao. onaj jadan jastuk, vishe ne znam na koju stranu da ga okrenem da nije znojav, tako da se celu noc vrtim ko nenormalan. i da to ne bude sve, kad i uspem da pridremam sanjam neke retardirane snove :/

de ima da se uzme onaj jastuk od ljuspica heljde?

Link to comment
Share on other sites

... nemoj da se ljutis ali zasto drveni prozori? Jel to neka etno gajba ili si prso kao oblanda? Em sto su skupi em sto drvo nikako nije materijal za trenutne vremenske prilike kod nas, puca nas 6 meseci kisa, 3 meseca mraz a 3 meseca pakao na zemlji. Ima da ti ispucaju, izvitopere se i posle ce da ih bacis. Naravno, posto ponovo budes renovirao fasadu i unutrasnjost od skidanja istih. :)

Alu-drvo mnogo bolja opcija tbh.

Ustao malo pre, napokon sam spavao vishe od 5h i sad odo' ceo dan da visim napolju. Btw, danas 10meseci sa dragom! \o/

.

Link to comment
Share on other sites

Mrtve vrucine me bacaju u depresiju.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

margi car :D

reve, imaš to kod zlatiborca (da, tamo gde prodaju šunku i kajmak)

upravo sam isao do CeZea (koji nije ceze vec sto godina nego OZ, al nije bitno) iz gandijeve, naravno bulevarom, a zatim sam se bez pauze i vratio istim putem. naravno, krenuo sam u pola osam, bulevar car.

poenta price je da nisam nadrndan od toga - dalaj lamo, jos si mali!

išao si kolima sa klimom, ne vidim šta je tu toliko zen tbfh :)

--

inače, mislio sam danas da odem ili na adu ili na bazen, ali sam odustao od toga kad sam se uputio do pekare oko 11. preznojio sam se dok sam prešao ulicu.

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod pasosa i licne, trebao bih i ja da vadim. Kakva su vam iskustva s' tim, predpostavljam da u nekim opstinama ide mnogo lakse nego ovde na NBG-u, ono da ne moram da ustajem u 5 da uzmem broj za red? Jel predlazete neku drugu opstinu?

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...