Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pozpoz

jebi ga, zivot mora da ide dalje, a na meni je da to zaista sto pre shvatim, i nekako preskocim tu preponu. Ne znam kako, ne znam sta zapravo da radim, ali valjda cu se nekako snaci.

Sad bar znam sta je i kako je, ne zivim vise u nadi. Za nesto dalje i sledece moracu sam da se izborim. Bice i vise nego tesko, ali to je valjda zivot.

A vi? Kako ste drugari?

Сине мој, постави се као победник, као да си ти њу шутнуо јер ако те неће не заслужује те и није вредна твоје пажње. Биће вредна она која увиди твоје квалитете и не помисли на раскид никада и коју ће испуњавати што познаје тебе као таквог.

Link to comment
Share on other sites

kako si, margi?
eo, kljakav ali ziv:P, zabo sam kafetin, josh mi se prevrce onaj dimljeni po stomaku i tako, kul u sushtini:)

on juri ribe i to po KST-u.

ta realno, tu decu treba jebati

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pozpoz

jebi ga, zivot mora da ide dalje, a na meni je da to zaista sto pre shvatim, i nekako preskocim tu preponu. Ne znam kako, ne znam sta zapravo da radim, ali valjda cu se nekako snaci.

Sad bar znam sta je i kako je, ne zivim vise u nadi. Za nesto dalje i sledece moracu sam da se izborim. Bice i vise nego tesko, ali to je valjda zivot.

A vi? Kako ste drugari?

a jbg djolence to je zhivot. secam se prichali smo pre jedno godinu dana i rekao sam ti da su sve ribe kurve i da treba da batalish. medjutim ti si mi rekao neshto i bio si u pravu, rekao si da si svestan da ce se sve jednog dana i zavrshiti a da ces da sada uzivas pa kako bude kasnije... i da i ako budesh bio u sjebu neko vreme neces biti ni prvi ni poslednji

sve je to neki prirodan sled dogadjaja i nikada ti neces preskociti tu preponu nego ces da nauchis da zhivish sa njom i onda bude sve lakshe.

aeeeeee slushaj alors en danse, spremi steznik i pojavi se sutra ;)

Znaci taktika "na koljenima sam" nije urodila plodom :(

Evo, bole ledja i kolena, radi se subotom, ne prima se plata, ide se kod vd taste na grube radove i tako...

Zivot je sranje, ne treba se nervirati!!!1!!

a grubi poslovi mogu da se rade a kad treba da se igra basket sa drugarima onda te boli kichma! ej tashto tashto shta nam napraviiii.... :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha...duvaj te ga...sad kad sam prizetak aka domazet mora da se zaradi za stanarinu...XD

Osim toga, rekao sam verovatno da necu moci da igram, sto znaci da dolazim i na stakama...Ja sam titov pionir, a ne ko vi zrtve tranzicije :))))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Iskljucivo zato jer sad nakon 6+ godina ne zna gde bije. Umesto da se posveti quakeu on juri ribe i to po KST-u. :(

hah, igore, pa kakve veze ima.... sad sam se resetovao na 19 god (: taj kst je rupa realno ali ima neku atmosferu i sto je najbolje uvek sretnem nekog koga poznajem (ili NEKU, hae!).

Posvetio sam se pola rlu, pola kstu (: nema mesta kvejku u poslednje vreme jebiga.

@Lesko

Samo ti nauci da zivis s bolom, i vremenom ce postati manji (bol!).

edit:

COKO BRATE I MENE JE RIBA SUTNULA ZOVI ME NA ZURKU NEMOJ DA SI SMRAD!

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Leshko matori aj veceras na malboro zurku pa ces moci da plachesh i kukash tamo nekim ribama [8D]

jel to ovo na sajmu? Kleinenberg?

@Lesko

Samo ti nauci da zivis s bolom, i vremenom ce postati manji (bol!).

jebote, kako ti mozes da prihvatis tako nesto? Ja stvarno ne mogu. Ne mogu da radim svakodnevne stvari, i da zivim svoj zivot, sa nekim znanjem kako mi je tesko i kako me nesto boli. To je isto kao kad bi ti neko najavio da ce upravo da ti slomi ruku, i onda ti je to znanje i iscekivanje duplo gore od samog loma (ako me razumes sta hocu da kazem).

Poenta je da ja sad znam na cemu sam, definitivno. I da moram da shvatim, sam sa sobom, da jednostavno moram dalje, i da zaista poverujem u to da ce doci nesto bolje, lepse... Samo sto mene tu jebe jedno pitanje, a to je "Sta ako ne dodje?" :\

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

onda ce ti ae resenje ukazati na TV ENTER svake ponoci!!11

Ne blamiraj se vise, bice ti neprijatno za par meseci kad budes citao ovo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jel to ovo na sajmu? Kleinenberg?

jebote, kako ti mozes da prihvatis tako nesto? Ja stvarno ne mogu. Ne mogu da radim svakodnevne stvari, i da zivim svoj zivot, sa nekim znanjem kako mi je tesko i kako me nesto boli. To je isto kao kad bi ti neko najavio da ce upravo da ti slomi ruku, i onda ti je to znanje i iscekivanje duplo gore od samog loma (ako me razumes sta hocu da kazem).

Poenta je da ja sad znam na cemu sam, definitivno. I da moram da shvatim, sam sa sobom, da jednostavno moram dalje, i da zaista poverujem u to da ce doci nesto bolje, lepse... Samo sto mene tu jebe jedno pitanje, a to je "Sta ako ne dodje?" :\

Brate, nema sta mozes ili ne mozes da prihvatis.... moras. Znam kako ti je, znam kako je previse dobro, boli ko djavo, i ja se osecam kao da mi je neko odsekao ruku (posle 6 godina covek navikne na sve)... ali brate.. nije ta riba jedini izvor srece, zivota, radosti i vaginalnih sokova... bice drugih.. ne sad, nego nekada, ali nemoj da padas u takvu vrstu depresije da ne mozes da se izvuces.. nego nauci nesto iz toga, bolece neko vreme i onda ces biti ok. I najvaznije.... izlazi s ortacima, radi faks, posao, uci, zanimaj se, upoznaj nove ljude, ne zovi bivsu devojku ... a i ako popustis da je pozoves nekad, neka ti razgovor traje manje od 2 minuta....

i najvaznije od svega....

IZADJI U KST!

Hae, koji post.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pa leško je emotivac, zar niste do sad skapirali, on to tako gura čovek.

A enter tv i mislim da kopernikus ima taj sexy shop, vrh stvar :)) Real Fantasy za guranje piše, a ima i plavi vibrator za žene, i isto tip i riba u intervjuu pričaju "otkad je kupila vibrator, mnogo se bolje provodimo u krevetu" :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...