Jump to content

Sampanjac i Krst


Recommended Posts

Neki od vas mozhda znaju, a mnogi verovatno ne...ali Dread je snimio film :D

/Za upis na FDU, te svoj prvi u zhivotu/

Cenim da ce vas isti krajnje uveseliti pochevshi od mog debelog dlakovog salceta kako lezhi na podu XD

I dati vam enormnu kolichinu za hejt na ovako dosadnu i sumornu Nedelju popodne!

P.S. Dodatni hejt materijal je da sam pao pismen deo testa koji je eliminacioni, jer sam krajnje nekulturan, nisam znao tri nasha najpoznatija slikara koja trenutno zhive u francuskoj :/ Tako nisu mi ni pogledali film :(

P.S.S. Ko ga interesuje imao sam 17 od 30 poena, i potrebnih 21 za dalji prolazak. Sa chim sam vishe nego zadovoljan shodno ulozhenom uchenju.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Lol kolka trbusina.

Film je za prvi film (a oni treba da budu onako totalno otkaceni i vrcavi) malo sabloniziran

Ali opet, lol kolki trbuh :)))))

Realno, smor je prica o sampanjcu koksu, utoki i droci. Daj snimi film o wowu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Lol kolka trbusina.

Film je za prvi film (a oni treba da budu onako totalno otkaceni i vrcavi) malo sabloniziran

Ali opet, lol kolki trbuh :)))))

Realno, smor je prica o sampanjcu koksu, utoki i droci. Daj snimi film o wowu

Sledeci koji sam planirao da snimam bi bio baziran na rotoskopiji (stripish/cartoonish movie) tako bi u sushtini i moglo da se ukombinuje.

Al masterpeice ako ikad budem video ikakvog budzeta ima HoN heroje u sebi xDDDD

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

ajde priznaj da ti je pre 7 dana palo na pamet "aha, hocu da budem reziser" i uzeo si da snimis film?! :D

imam sta da kazem, imam bas dooosta toga, ali stvarno mi je bezveze da ti ja sad ovde serendam. Ono sto je tebi za reziju zaista potrebno od svega ovoga je kadriranje. Moras mnogo da poradis na tome, jer ovde to ne valja nista. Scenario je takodje poprilicno mrsav, ili (sto bi jos bilo gore) nije mrsav scenario, nego ti kao reziser nisi uspeo da ga pretocis u sliku.

ne znam, stvarno ne bih previse ovde da ti pametujem, a misljenja mozemo uvek negde usmeno da razmenimo.

Mozda sam malo surov, a mozda ce ti biti i lakse, ali da si prosao prvi krug, ne bi prosao drugi. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ajde priznaj da ti je pre 7 dana palo na pamet "aha, hocu da budem reziser" i uzeo si da snimis film?! :D

imam sta da kazem, imam bas dooosta toga, ali stvarno mi je bezveze da ti ja sad ovde serendam. Ono sto je tebi za reziju zaista potrebno od svega ovoga je kadriranje. Moras mnogo da poradis na tome, jer ovde to ne valja nista. Scenario je takodje poprilicno mrsav, ili (sto bi jos bilo gore) nije mrsav scenario, nego ti kao reziser nisi uspeo da ga pretocis u sliku.

ne znam, stvarno ne bih previse ovde da ti pametujem, a misljenja mozemo uvek negde usmeno da razmenimo.

Mozda sam malo surov, a mozda ce ti biti i lakse, ali da si prosao prvi krug, ne bi prosao drugi. :D

Paaa palo mi na pamet kad sam video shta upisuje FDU, ali da - iz kompletno vedra neba chak bez pojmanja shta su planovi snimanja mi palo na pamet da snimim film u 2 dana (tj 16h) snimanja i 4 dana (tj 48h) montiranja :D

Da neam pojma - neam pojma...al zato bi i da upishem FDU da bi nauchio shto god :) Shto se tiche kritika udri shto vishe bile ovde, bilo na PM, bilo na nekom pivu...zato sam i okachio ovo kako bi skupio shto vishe kritika i sledeci uradio bolje!

Jedino se ne slazhem da ne bi proshao drugi krug, shodno kakvi su drugi filmovi koji tamo konkurishu :) (uz par izuzetaka)

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Јесу ли оно праве новчанице од 500 еура? Дајте те паре у добротворне сврхе, не размећите се.

a kako ja sad da vratim ovih 8 minuta mog zivota?

Одиграј партију Ворлд оф Воркрафта али играј 8 мин краће него иначе.

Link to comment
Share on other sites

aj sve ovo shto je nabrojano to se da progutati i oprostiti, ali za prichu jednostavno nemash opravdanje, mozda da si da si okachio na www.kajla.rs/forum

i tamo gde si mrkno obichno stoji patrola murije;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

aj sve ovo shto je nabrojano to se da progutati i oprostiti, ali za prichu jednostavno nemash opravdanje, mozda da si da si okachio na www.kajla.rs/forum

i tamo gde si mrkno obichno stoji patrola murije;)

Sa porukom da su sex, droga, kriminal (bahatost) i devedeset pogreshne i nemoralne? :D

Stajala je i sad, tamo iza na onoj 'obilaznici' xD

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Могу да те посватујем да гледаш више Француских и Португалских филмова. Стварно одлична кинематографија из које се може пуно научити. Ово не ваља ништа, ем ниси пренео поруку.

Link to comment
Share on other sites

ta pricha je toliko game over da neam rechi, nama kojima je to jasno je vishe preko kurca a ovima kojima nije jasno, nikada nece biti jasno tako da kako god da okrenesh nema smisla prichati je vishe;) ako si vec hteo enshto u batica fazonu, bolje da si napravio neki street racing film;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam oduvek zeleo da upisem reziju... Planiram da izadjem na prijemni u naredne 2,3 godine xD

Tesko da bi sa ovakvim filmom proso prijemni pa makar on bio i na singi/mega/bilokojiprivatni.

YTjubuj da vidish shta upisuje FDU ;)

Могу да те посватујем да гледаш више Француских и Португалских филмова. Стварно одлична кинематографија из које се може пуно научити. Ово не ваља ништа, ем ниси пренео поруку.

Ti pada neki kokretan film na pamet?

ta pricha je toliko game over da neam rechi, nama kojima je to jasno je vishe preko kurca a ovima kojima nije jasno, nikada nece biti jasno tako da kako god da okrenesh nema smisla prichati je vishe;) ako si vec hteo enshto u batica fazonu, bolje da si napravio neki street racing film;)

Da je prezhvakana jeste, al avaj kad nishta ne radim na vreme :D

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

U suštini, iako ne znam kakvi su prijemni na FDU, ako si ovo uradio na brzaka za dva-tri dana iz neke poluzajbancije, ok je. Za nešto ozbiljnije nije, jer treba srediti sve ovo što drugi pominju.

Ali u suštini nije ni ovo tako lako uraditi, pa treba pohvaliti trud.

Link to comment
Share on other sites

U suštini, iako ne znam kakvi su prijemni na FDU, ako si ovo uradio na brzaka za dva-tri dana iz neke poluzajbancije, ok je. Za nešto ozbiljnije nije, jer treba srediti sve ovo što drugi pominju.

Ali u suštini nije ni ovo tako lako uraditi, pa treba pohvaliti trud.

Ima tu josh i ona krv shto igra, i kolor korekcija raznih stvari, i to shto nemam ikakvo osvetljenje, i preskakanje rampe (za koju nisam ni chuo dok mi to nisu rekli), to shto se krstim prvo levom pa desnom shto je produk da snimak durge rotacije je bio tresh pa sam morao da invertujem prvu...i josh kurac ipo stvari...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...