Jump to content

gde kupiti


Recommended Posts

porusi mi klinac sneska

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pa to si i sam trebao da znash sa 12 godina.

naocare za sunce koje ne pruzaju nikakvu uv zastitu i u sustini su najobichnije ofarbano staklo od kojeh ti se samo, josh dodatno, siri zenica u susret uv zracima bi trebao da pozelish samo najgorem neprijatelju. Neke stvari kostaju toliko koliko kostaju sa razlogom

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

I ja sam na strani "vid nema cenu" ljudi.

Vec neko vreme planiram da kupim cvikere ali nikako da se nateram.

A jel ima neko iskustva sa normalnim naocarima za vid koje na suncu postanu suncane naocare. Stvarno nemam pojma kako se to zove. Znam da ajel ima takve cvikere.

Uglavnom, zanima me koliko to kosta i jel funkcionise? Mislim da nije ono samo da cvikeri promene boju i da izgleda ko da imaju super moci, nego da budu funkcionalni i da stite oci. Pricao sam nesto sa mojom ocnom doktorkom ali mi je ona prodala neku pricu u fazonu "naravno da shljaka evo prodacemo ti odmah jedne takve".

Thanks ...

Link to comment
Share on other sites

dobar shaner za cvidze je bio u beogradskoj, tu nadomak slavije zgrada, par ulaza pre one

poshtice kad se ide na dole ka onom parkingu na samoj slaviji...

inace ja sam prosle godine kupio regularno u radnji cvidze koje su bile na popustu za 6k dinara,

slicne rayban klasik modelu ali malko zaobljenije...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

I ja sam na strani "vid nema cenu" ljudi.

Vec neko vreme planiram da kupim cvikere ali nikako da se nateram.

A jel ima neko iskustva sa normalnim naocarima za vid koje na suncu postanu suncane naocare. Stvarno nemam pojma kako se to zove. Znam da ajel ima takve cvikere.

Uglavnom, zanima me koliko to kosta i jel funkcionise? Mislim da nije ono samo da cvikeri promene boju i da izgleda ko da imaju super moci, nego da budu funkcionalni i da stite oci. Pricao sam nesto sa mojom ocnom doktorkom ali mi je ona prodala neku pricu u fazonu "naravno da shljaka evo prodacemo ti odmah jedne takve".

Thanks ...

sta znam pomaze mi dok vozim al ono... nije da ne bih mogao bez tog menjanja boje ;) inace se zove fotogray, pa googlaj. meni su uvek osetljive oci bile na jaku svetlost, pa su me naterali da uzmem sa tim cudima.

kosta bas dosta. ne mogu da se setim cena jer sam uzeo svakakve zastite, pa ne znam kolko je sta tacno kostalo.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Većina preprodavaca daje na rate već neko vreme, i menij e to bilo interesantno saznanje.

A što se naočara tiče, jedini problem u suštini može da bude kod ljudi koji stalno gube ili oštećuju naočare, najbolje je da ih takvi uopšte nemaju :) Ako ih neko čuva i pazi, ili prosto nije nespretan, 100 eur za nekoliko godina je kul.

Link to comment
Share on other sites

Bullshit. Naravno da postoje kvalitetne naocare za ~4 soma, koj vam je kurac. Usce, ono sranjce izmedju nekih kafica na drugom spratu valjda.

Imaju i polarizovano staklo i uv filter ofc. Sta ste se istripovali sa tim brendovima...

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Piše i na onim od 200 dinara na bulevaru, UV filter 100%... Inače, moglo je negde da se proveri kakva je UV zaštita naočara, da li tipa na institutu za zaštitu zdravlja ili za fiziku, raspitaću se...

Jurite popuste i van sezone. A što se tiče šanera, ja sam išao kod jednog, moja devojka kod drugog... Zajednički zaključak je da to nisu originalne naočare. Ne kažem da možda nema šanera koji prodaju originale, ali uglavnom vam uvale ove kvalitetnije kopije za samo 20-30 evra manje od originala.

Ako već idete kod šanera idite obavezno POŠTO ste skautovali prave radnje, čisto da biste bili u stanju da provalite razlike. Ako vam krene sa pričom, ovo su prošlogodinji modeli i ta sranja, verovatno su falševi. Ali ako vam se ipak nešto svidi, zabeležite šifre sa unutrašnje strane okvira, zamolite ga da vas sačeka do popodne, i proguglajte... Često takvi modeli kakve oni prodaju uopšte ne postoje, niti su ikada postojali u identično takvoj izvedbi.

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

pitanje je da li zelite "modne" načare sa UV zaštitom ili samo naočare sa UV zaštitom,jer ako vam treba samo UV zaštita postoje modeli i za 50e, pričao sam to već, biciklistički cvikeri recimo :D

dakle za te "modne" važi ta priča 100+ evra, dok recimo za 50 evra može da se nabavi ovo :)

crowpro_black-3multi.jpg

Link to comment
Share on other sites

ove biciklisticke su skroz ok, gde ima da se uzme?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...