Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sad su mi svirale i mahale sa osmehom na licu neke ribe iz kola dok sam cekao na pesackom po kisi, olol

Sad cu da se umastim debelom pljeskom, kupio sam rum kasata za 10 dana i da cirkam vitamin c sumece tablete, smrt zivotu \o/

Planiram da predjem Metal Gear Solid 2 iz jednog eventualno 2 sedenja do sutra, posto nemam nista pametno da radim.

Edited by OU JEA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

vratio se iz BG-a, dao dva ispita, jedan sa devetkom, jedan sa desetkom (fak jea) ali opet moram da dodjem 28. posto mi je treci ispit pomeren (le fu).

posle toga 'ladim muda do oktobra

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Cele noći u teretani ti si bio

Jedva kuću da si jutros pogodio

Sav kipiš od trapeza i bicepsa

Ni žena te jutros nije poznala!

Лепота човекова је изнутра, не из вана.

Човек је вазда био уображен и није хтео да схвати да после 30-40 више неће бити леп и згодан, и да се цени само по оном што у глави и срцу има.

Edited by iguman11
Link to comment
Share on other sites

Vudu pesnice!

Oce ja znam za to, ali danas u vrijeme vraga svi gledaju samo covjekovu spoljasnjost, ja sam sa svojim vrecastim guzovima, zatupastim nogama visecim grudima i pilecim prsima vjecno bio prijedmet podsmjeha.

Moja tastina me je savladala pa sada idem i svojemu se liku divim, no u srcu znam da valjanosti od toga nema ni vajde (gledite vudua, taj se nije mrsio od teretane), ali jak je vrag dansa medj' zivljem, Tesko je ici protiv

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Oce ja znam za to, ali danas u vrijeme vraga svi gledaju samo covjekovu spoljasnjost, ja sam sa svojim vrecastim guzovima, zatupastim nogama visecim grudima i pilecim prsima vjecno bio prijedmet podsmjeha.

Moja tastina me je savladala pa sada idem i svojemu se liku divim, no u srcu znam da valjanosti od toga nema ni vajde (gledite vudua, taj se nije mrsio od teretane), ali jak je vrag dansa medj' zivljem, Tesko je ici protiv

Сине мој, ти који се теби смеју, смеју се својим слабостима. Јер тај да има шта паметније у животу радити или о чем паметнијем мислити он се не би теби подсмевао.

Не треба тебе да дира смех зла човека, већ суза доброг. И са 40 ће они бити ружни и дебели, а требаће са неким провести још 40, а неће више имати чиме очарати. А ти си вазда сине био симпатичан и знао насмејати људе, нема већег дара Божијег до твог.

Link to comment
Share on other sites

Оче, ријеч твоја ми даје наде да није сво свјештенство налик слугама врага који сада преузеше нашу цркву.

А младом ивану бих савјетовао да ће наћи ону праву када оствари помирење са својим унутарњим ја.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

bio sam sinoc na onom Usce festu. Bajaga bio dobar, Georgijev isto. I celo bi to vece bilo super da nisam bio sa 7 ortaka, jer stvarno se ne ide sa takvim drustvom na takvu muziku. :D

danas ceo dan radio, sad malo gleduckam fudbal, ostajem veceraske kod kuce, da malo odmorim.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

bajage je bio kul, jedino shto je najavio da ce da svira dve i po chuke tako da fu u sushtini, georgijeva ne bi da komentarishen, nisam ostao toliko.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...