Jump to content

vesti


dovlagsi

Recommended Posts

Čekaj bre, zar neće on zameniti Oktaviju? Mislim to je klasa i po veličini i po ceni daleko od Logana? I još jedno glupo pitanje, više ne postoji Fabia sedan? To bi praktično bio pravi konkurent Loganu....

Ne, on je prvo bio najavljivan kao nova Felicija, pa je onda ispalo da ce biti sedan... Prakticno nema vise Fabije Sedan, sto je opste poznato jel, pa ce ovaj Mission L da uleti na to mesto. Poseban "brending" za vozilo takvog tipa nije nista novo (Renault Thalia npr.), a i sta mislis zasto se koncept zove bas Mission L? :)

Inače, da se pofalim, sutra ću da dobijem na par sati da provozam i-Miev :)))) Tako da ćete dobiti detaljan izveštaj o mojoj prvoj pravoj vožnji električnim, ekološkim automobilom :)) Jebiga, jedini je bedak što ne mogu da ga dobijem na par dana da proverim kako ide i s punjenjem, ali mislim da su mi rekli da su ga prodali pa ga ovo i oni pozajmljuju...

Obavezno mi posalji fotke i tekst! ;) Ili jednostavno objavi to negde da se vidi.

Prodali su ga??! xD

Taj i-Miev koshta ovde kao Svetog Petra kajgana - u fazonu 45 'iljada evra!?! I sad ce neko da kupi njega, a ne neki dzip ili mega sedan - riiiigghhht :tf:

Pa i ovde je skup, skoro pa toliko... Jos je rano za takve automobile, jbg.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...