Jump to content

Transfer hitovi 2010


komaa

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chudno mi je da josh niko od proverenih sajtova (sto goal.com nije) nije potvrdio prelaz Di Marie u Real....

enivejz, prica se na eurosportu da Van der Vart prelazi u Man UTD kao naslednik Skolsa, dok bi u Real sa ostrva trebali da dodju Eshli Kol i Esien za oko 50 miliona funti. Cisto sumnjam da ce se Celzi ovako unakaziti za toliko malo para. Enivejz, Almunia je izgledao odbroja svoje dane u Arsenalu jer Venger dovodi Marka Svarcera iz Fulama

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

samo neka ga nosi, i nek ne prilazi interu..covek igra odbranu svaki treci napad..i sutira sa 45 metara kad god moze..jes da je nas al je brate preduvan..vredi mozda 8 mil max

edit: nemojte stavljati goal.com kao bilo kakav izvor jer su pouzdani koliko i Kurir za politicku situaciju

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

shvarcer je solidan gosha al on ima 37-38godina, nije mi jasno shto se ne otvori wenger jednom pa zavrshi pitanje golmana za sva vremena. akinfeev, lloris, eventualno frey...

inache birmingem mi bash gotivan klub tako da mi je drago shto je tamo presho, bolje nego u wolvse, stouk i slichno. znachi u napadu nesudjeni zvezdin tandem zhigic - benitez :D

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

ja tako jedva cekam da popusi masan kurac sledece sezone.Smejacu se grohotom i citiracu ovaj post.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja tako jedva cekam da popusi masan kurac sledece sezone.Smejacu se grohotom i citiracu ovaj post.

Pridruzujem se chestitkama :)

shvarcer je solidan gosha al on ima 37-38godina, nije mi jasno shto se ne otvori wenger jednom pa zavrshi pitanje golmana za sva vremena. akinfeev, lloris, eventualno frey...

Uh... Voleo bih da vidim Akinfeeva u timu... Mada... I Shvarcer je bog igrice za ovu dvojicu... Kontam da je Manone trebao da bude prvi golman minule sezone i GG :)

Link to comment
Share on other sites

mrzeo sam real celog svog zivota ali posto murinjo navodno zeli da dovede kvarezmu sa sobom (to mi vise zvuci kao neko prebijanje sa interom zbog one odstete nego kao stvarna kupovina..verovatno ce da odrade neku pricu `evo vam ovaj kreten kvarezma za 16m i ne morate da placate odstetu za josea, ionako ga je on totalno nepotrebno kupio i navuko nam bedu na vrat`)..

..ne preostaje mi nista drugo nego da pocnem da navijam za trojni ciganski portugalski tandem i da nabacim dres Quaresma 77! :)

ono sto ce svakako pokusati je da dovedu maikona..samo je pitanje za koliko para i da li ce ovi zeleti da ga prodaju..i treba im neki ozbiljan spic, ne iguain i benzema..nedorasli su, bez obzira na broj iguainovih golova on nije vrhunski CF kakvog real mora imati..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...