Jump to content

Transfer hitovi 2010


komaa

Recommended Posts

au sine koga sve najavljuju...

stamenkovic

mikic-djordjevic-vilotic-toshic

lazetic-milovanovic-isah-koroman

jevtic-kamburov

i shto je najgore nisu nerealne kombinacije, a ako bude tako bice gg no re :D josh ako kojim chudom ninkov ostane...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurac će Isah da igra, ja bih voleo al teško..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

za pepea juve ne placa nista od ovogodisnjeg letnjeg budzeta za transfere, ide u 4 rate od po 2.5m, a prva je tek kroz 12 meseci (nominalno 10milki, ali kad se odbije kamata efektivno izlazi na oko 8.5m, jer za sve to vreme kesh ostaje na juveovom racunu)

a za krasu sam juce dobio info da je deal prakticno zavrsen, on i agent su dali zeleno svetlo (2-2.5m po sezoni za njega), ostaje jos klubovi da se nadju na negde izmedju 12-15 milki, imo kradja [:p]

I Arsenal se ukljucio u trku za krasica, koliko sam citao nude 19m.

ne razumem, jel ce Wenger da obije banku mozda? [:p]

Edited by prime_abuse
Link to comment
Share on other sites

ja ne razumem..jel ja gledam neke druge utakmice, neki drugi fudbal od ovih ljudi..

za kolarova 15 miliona? (a sto je najgore bice i vise)..to je isto koliko i krasic naprimer..kakav paradoks i nepravda..decko kome je jedini kvalitet to sto ima beretu u nozi (i to nepreciznu) je na putu za real madrid..za njega su cak i prosecni rise, klisi, cishokho i santon doktori za poziciju..jer pre svega rade ono sto je osnovni zadatak beka - stoje u odbrani i zaustavljaju protivnicke napade koliko god to mogu. ovog je tolko boleo kurac da su ga zamolili da predje u vezni red a Radua vratili na beka da mu cuva ledja..zaista nemam komentara

a ovo za pepea sto ste napisali mi nije jasno - kako to placaju na rate pa im ispadne manje? 10 miliona al ako placas u 4 rate onda ispadne 2,5 manje? to je bankarski spektakl, daj da ja kupim tako nesto na rate..a ne prejebali me pa placam mobilni na kraju 20% vise..

i pametnije bi im bilo da kupe nekog u odbrani jer su primili skoro pa najvise golova u ligi..i to bednoj ligi

Link to comment
Share on other sites

@gibanica - ne znam brate al ono sto sam ja gledao kolarova u lazio-u kad su bili prenosi on je mozda najbolji igrac tog tima i zato ga cene toliko decko se vraca zaustavlja napade a kad ide u napad svaki centarsut i sut skoro je opasnost po gol tako da jbg esli kol,evra su sigurno bolji od kolarova ali bas da je klisi i rise ne bi rekao, po meni bar onaj klisi je mnogo zasrao zadnje 2 godine a riise pa bas i ne gledam sad kad je presao u romu jer ne volim vucicu ali u liverpoolu je bio ok ... i kristiano i ibra ne vrede sigurno koliko su placeni ali su jedni od najboljih pa ovi uzimaju kes na njima ... :)

Link to comment
Share on other sites

ma kure istripovo si debelo..najbolji igrac tog nesrecnog kluba je zarate samo sto nikom nikad nece da da loptu..roki ubaci gol neki kad zatreba a i onaj ledezma je imao svojih momenata..odbrana im je ubedljivo najslabiji deo tima i tu se ne zna dal je gori kolarov ili onaj diaz..nisu dzabe jedva uzeli opstanak a realno imaju tim za sredinu ili gornju polovinu tabele..

izgleda po mnogim izvestajima da ce jaja stvarno u siti..to im je mudra kupovina, mada imaju de jonga na toj poziciji i on stvarno jede malu decu..

Link to comment
Share on other sites

ma kure istripovo si debelo..najbolji igrac tog nesrecnog kluba je zarate samo sto nikom nikad nece da da loptu.. ( brate upravo zato i nije jer batica ni rodjenoj majci ne bi dao loptu :)))

-Pepe (26) će zvanično postati igrač Juventusa 1. jula, a "stara dama" će za jednogodišnju pozajmicu platiti Udinezeu 2,6 miliona evra.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...