Jump to content

Transfer hitovi 2010


komaa

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Postigli smo dogovor sa Udinizeom o jednogodišnjoj pozajmici Pepea za koju ćemo platiti 2.6 miliona evra", stoji u zvaničnom saopštenju kluba.

Juventus je objavio da ima i mogućnost otkupa celog ugovora i da bi u tom slučaju morao da plati još 7,5 miliona u tri rate.

To sam ja pogresno razumeo onda :) inace slaze se, ako ga otkupe=10m

~~

Link to comment
Share on other sites

Krasic ide ka zaokruzivanju svoje bede..navodno ugovoren transfer izmedju 2 kluba koji ce se realizovati posle WC - za 15 miliona evra u Juventus..prognoziram mu sudbinu Diega..ili nesrecnog Djovinka..upropascivace odbrambene fudbalere katanije i brese..svaki iole ozbiljniji bek ce ga ownovati..

Link to comment
Share on other sites

posto sam za dijega pogresio..bas je vrhunski igrac i pokidao je sezonu. zavredio je cenu od 25 miliona evra datih za njega..

Uz Kjelinija i Bufona je jedini imao nastupe znatno iznad svih ostalih igraca i konzistentnost u igri (ne bih tu cak ni dodao Markizija, jer decko nije imao konzistentnost).

Ovo u stvari i ne govori puno (kad pogledas kakvi su ostali bili), ali je cinjenica da pored onoliko anemicno-staticnih igraca nije mogao mnogo vise da uradi... Njegova trzisna cena i dalje ostaje ~25mil. i svaka eventualna trampa/prodaja bi iznosila priblizno toliko (mada je prodaja igraca nakon jedne sezone generalno losa ideja, a i mislim da ce ga zadrzati)

Link to comment
Share on other sites

milan preuzeo neki random lik iz kaljarija?!boze me sacuvaj.

lol alegri je car,i proglasen je za trenera godine 2009 ispred Murinja :>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Tottenham Hotspur's £28m bid accepted for Palermo's Simon Kjaer and Edinson Cavani

Palermo president Maurizio Zamparini claims bid was too good to refuse...

ZJEBOTE, KAKVA NAS SEZONA CEKA

Arsenal are understood to have agreed terms with Lorient for Laurent Koscielny.

Wigan Athletic have completed the signing of striker Mauro Boselli from Estudiantes.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Palermo president Maurizio Zamparini claimed Spurs had tabled a 35million euro (£28.4m) offer for the pair, with Denmark centre-half Kjaer and Uruguay forward Cavani having both played well at the World Cup.

However, the Premier League club insists those remarks are wide of the mark.

"Palermo's claims are inaccurate. We have not bid for these players," said a spokesman for Tottenham.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...