Jump to content

Transfer hitovi 2010


komaa

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

liverpul polako pocinje da se rasipa :)

ako im ode maskerano nece ni ls izboriti sledece godine

quaresma presao u besiktas za 7.3 miliona ojra.bolje ni ne zasluzuje

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

dobro znaci moram da pobedjujem u pesu 2011 sa Besiktasom :)

benajun dobra kupovina, stvarno..

a inace ja se samo nadam da u interu nece davati rafi previse prostora da dobija ideje koga treba kupiti..ne treba im niko, mozda eventualno Hamsik da nas zabavlja i da vidimo tog magicnog Coutinha da li je dobar toliko koliko jutjub i svi menadzeri kazu :)

Link to comment
Share on other sites

e da

JESTE SPREMNI?

NE OZBILJNO, NADAM SE DA SEDITE

NOVO POJACANJA MANCESTER SITIJA , YAYA TOURE, JE

HIGHEST PAID PLAYER!!!

Manchester City 's new signing Yaya Toure will become the first Premier League player to smash through the £200,000-a-week wages barrier. His weekly wage of £220,000 will earn him £55.6m over his five-year contract.

jebem ti sve

Bring It

Link to comment
Share on other sites

ja bih voleo da se ugasi fudbal zbog takvih izdrkavanja,da ne pricamo o tom momentu da imamo gomilu debila kao sto je Dusko Tosic koji svojoj zhenici Jeleni Karleushi kupuje rolex od belog zlata za rodjendan,a nije video zelenu travu dve godine.Nek svi veliki klubovi umru i nek Milvol osvaja ligu sampiona i premijer ligu,jebem ti sve!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

aj zeroxe posto si ti jedan objektivni megacar,da ti argumentujem celo tvoje iseravanje.

Stoper ne? Ager i Skrtel mogu da igraju, Karager ne,Karager je najprecenjeniji retardirani igrach na svetu koji nema grama mozga i ne bi mi igrao prvu postavu nikad.Dovoljno govori sto je chak i Apson igrao ispred njega u repki.Ako se povredi Danac ili Slovak,game over.

Levi bek podhitno? Insua je odlican,Aurelio je bio stalno povredjen,ali je isto dobar,dosena promasaj,realno treba samo insui neka zamena,po mogucstvu iz omladinske skole.

Babel i Jovanovic mogu leva krila i napad? Ne mogu nista.Babel se raspao i mora da promeni sredinu da ne bi postao jedan od mnogih raspadacha koji je izasao iz Holandije i posle ga nije bilo nigde,a Lane je isti kurac,samo sto je raspadach iz Belgije.Zhelim mu dobru karijeru na Ostrvu,ali jako tesko,i ne vidim ga uopste u prvoj postavi.

Arsenalovi klinci?Lol,niste nas pobedili petsto godina i pritom celu sezonu smo igrali bez dva najbolja igracha,a bili smo do kraja u trci i za LS i za titulu.

Celzi ima u proseku 105 godina?Ko da je bitno koliko godina imaju kad jebeno sabijaju.Nemaju 40,nego 30,sta sad,sest meseci su stariji pa kao JAO SAD IMAM 31 GODINU,ZABORAVIO SAM DA IGRAM.

Igraca ima? Kojih igraca ima,doveo je Dosenu promasaj,forsira Ngoga i El Zhara,promashaji,doveo je Degena,promasaj,Riera promasaj,koje igrache imate zapravo?Pola tima imate,a pola nemate,a tih pola sto imate pola ih je povredjeno.A ostacete i bez njih.

Vis te igrali pola sezone bez 2 naj igraca? nemoj pls, pa koliko samo lome Toresa jer ne znaju kako da ga cuvaju, on je sam propustio pola sezone fazon pa je igrao jbni Ngog. Insua nije los levi bek, ali ako hoces da udjes u LS treba ti neko sigurniji, ja pratim cele sezone pul, svaku mogucu tekmu pa ti kazem da za 1 tako veliki klub moze da bude samo backup. Riera po meni nije promasaj, meni se svidjalo kako igra ranije dok nije zaseo na klupu pa bi igrao Maxi ili Babel koji nista nisu pokazali, ali polako, mozda ce. Sam mozes da se setis kako je Arsenal dobio 2-1 drugu tekmu kad je Fabregas odigrao rukom kao Kejhil protiv Srbije a sudija navodno nije video penal u 92, a druga je bila X=sa obzirom koliko smo se raspali, trebalo bi da nas ugazite sa 2 razlike barem, ali ok. Dosena i Aurelio su otisli, zato treba LB podhitno. Sto se Karagera tice, njemu niko nista ne moze da prigovori za pul, covek daje 110% sebe i dize ekipu itd, a to sto su igrali Upson i Teri nemam komentar, video si i sam kako su odigrali, ne znas ko je bio jadniji.

~~

Link to comment
Share on other sites

Vis te igrali pola sezone bez 2 naj igraca? nemoj pls, pa koliko samo lome Toresa jer ne znaju kako da ga cuvaju, on je sam propustio pola sezone fazon pa je igrao jbni Ngog. Insua nije los levi bek, ali ako hoces da udjes u LS treba ti neko sigurniji, ja pratim cele sezone pul, svaku mogucu tekmu pa ti kazem da za 1 tako veliki klub moze da bude samo backup. Riera po meni nije promasaj, meni se svidjalo kako igra ranije dok nije zaseo na klupu pa bi igrao Maxi ili Babel koji nista nisu pokazali, ali polako, mozda ce. Sam mozes da se setis kako je Arsenal dobio 2-1 drugu tekmu kad je Fabregas odigrao rukom kao Kejhil protiv Srbije a sudija navodno nije video penal u 92, a druga je bila X=sa obzirom koliko smo se raspali, trebalo bi da nas ugazite sa 2 razlike barem, ali ok. Dosena i Aurelio su otisli, zato treba LB podhitno. Sto se Karagera tice, njemu niko nista ne moze da prigovori za pul, covek daje 110% sebe i dize ekipu itd, a to sto su igrali Upson i Teri nemam komentar, video si i sam kako su odigrali, ne znas ko je bio jadniji.

pa brate van persi od novembra,cesko poslednja dva i po meseca.Nemoj da si toliko slep.A te fore TORESA NE MOZE NIKO DA CUVA,a poslednji put se povredio sam.A to za Ceska sto pricas ruka,nije bio penal pre svega,vec samo nov slobodan udarac,ako si vec toliko siguran.A Karager je seo na klupu na Mondijalu,bas zato sto je retardirana rupa,cim se Ledli povredio on je igrao i bilo je,aj cao sine,bolje da mi igra Apson nego ti.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

tebra kakav karager kakvi bakraci..kriv je za 80 odsto liverpulovih golova..

meni je ceo ovaj arapski fazon gotivan bas zato sto je nekontrolisan neocekivan i zvuci kao neka zajebancija..pa ja prvi da imam tolko para, sedeo bi gajbi i u pauzi izmedju kurvi i zurki sa opijatima sedeo sa papirom i ortacima i smiljao koga cu da dovedem u svoj klub..cak ne bi dovodio ni tolko vrhunske kolko meni licno gotivne fudbalere ..i prstalo bi s lovom..tako da realno razumem arapina sto ga boli kurac za cenu kad covek oce da se sprda a kapitalisticki sistem upravljanja klubom mu to dozvoljava..cekam i da dovede nekog fudbalera iz Saudijske arabije i da naredi manciniju da igra spica..

samo neka gori, i neka dovede balotelija za 40 miliona evra da sipa u kasu..

Link to comment
Share on other sites

aj nastavite da igram fantasy i fm pls

neka,bolje ti nastavi,pa da liverpul ne vidi trofej josh 19 godina

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...