Jump to content

Transfer hitovi 2010


komaa

Recommended Posts

kad vidim koje sve ovde gluposti zerox piše, dođe mi da krenem da navijam za neki drugi klub u PL

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zato arsenal kida, redovno uzimaju titule :)

A za City cenim da ovo rade kao neku vrstu demonstracije sile, cisto da objave na Ture ima 220k nedeljno i da na taj nacin pojedu konkurenciju, sad ce svaki igrac dobro da razmisli da li ce da odbije ovoliko para :)

~~

Link to comment
Share on other sites

pa uzeli su relativno skoro,al' to nije ni bitno,ja se ne secam da je neko rekao da Arsenal ima savrsen tim,dok si ti iz fazona "ma 'pool samo jos 1 igrac i to je to,ono po 2 savrsena igraca za svaku poziciju,ouuu jeeea !" + govoris za Karagera da je dobar,to je ekvivalent navijaca mutda,koji smaraju za tantusa Nevila.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

pa uzeli su relativno skoro,al' to nije ni bitno,ja se ne secam da je neko rekao da Arsenal ima savrsen tim,dok si ti iz fazona "ma 'pool samo jos 1 igrac i to je to,ono po 2 savrsena igraca za svaku poziciju,ouuu jeeea !" + govoris za Karagera da je dobar,to je ekvivalent navijaca mutda,koji smaraju za tantusa Nevila.

Sto se Karagera tice, njemu niko nista ne moze da prigovori za pul, covek daje 110% sebe i dize ekipu itd

Gde ovde vidis da sam napisao da je dobar? Ja ne kazem je pul savrsen tim, tacnije 7 mesto je manje vise realno ali sad da treba 100miliona...ne treba realno, pri tom mislim na realne cene igraca a ne sitijevske. Meni je Kara gotivan jer vidis da jebeno voli taj klub i da se kida svaku tekmu, a da je toliko los koliko vi pricate ne bi ga Kapelo ni zvao u rep a kamoli pustio da igra, e sad to sto je mistake-prone tip igraca to je druga stvar :)

~~

Link to comment
Share on other sites

Sto se Karagera tice, njemu niko nista ne moze da prigovori za pul, covek daje 110% sebe i dize ekipu itd

Gde ovde vidis da sam napisao da je dobar? Ja ne kazem je pul savrsen tim, tacnije 7 mesto je manje vise realno ali sad da treba 100miliona...ne treba realno, pri tom mislim na realne cene igraca a ne sitijevske. Meni je Kara gotivan jer vidis da jebeno voli taj klub i da se kida svaku tekmu, a da je toliko los koliko vi pricate ne bi ga Kapelo ni zvao u rep a kamoli pustio da igra, e sad to sto je mistake-prone tip igraca to je druga stvar :)

Kapelo ga je zvao u reprezentaciju jer realno Engleska kuburi sa golmanima i defanzivcima

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sto se Karagera tice, njemu niko nista ne moze da prigovori za pul, covek daje 110% sebe i dize ekipu itd

Gde ovde vidis da sam napisao da je dobar? Ja ne kazem je pul savrsen tim, tacnije 7 mesto je manje vise realno ali sad da treba 100miliona...ne treba realno, pri tom mislim na realne cene igraca a ne sitijevske. Meni je Kara gotivan jer vidis da jebeno voli taj klub i da se kida svaku tekmu, a da je toliko los koliko vi pricate ne bi ga Kapelo ni zvao u rep a kamoli pustio da igra, e sad to sto je mistake-prone tip igraca to je druga stvar :)

to ti je tip igracha dzaba ste krechili.Moze on da jede travu i da ima ratio uklizavanja 5 puta u sekundi,on ne zna da iznese loptu i njegova lopta je ili do najblizeg igracha ili preko stadiona,a pritom ni u defanzivi nije car,jer malo malo pa ga naprave majmunom,niko njemu ne osporava voljni momenat,a ti sam pricas da je on dobar,cim pricas kako su apson i teri kriminalni,a on je svoje mesto izgubio posle tekme sa jebenim alzhirom,tako da ono..i da,ta pricha,da nije dobar,ne bi ga zvao,u repki ti je emil heski,pa to ne znachi da od njega nema boljih...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Propasce? Samo cujem vas ljubomorne iz Arsenala da to pricate, ne vidim razlog...Uostalom videcemo u 1 kolu odmah.

Sto se tice Dzeka, realnije je da njega dovede City, mada stvarno vise ne znam sta ce da rade sa toliko napadaca...AJ kontam da Robinjo ide, ali sta sa Adebajorom,Tevezom,Balotelijem,Silvom,Belamijem,SVPom itd koju ce to formaciju da igraju? Bolje nekog stopera da dovedu posto Leskot vise bleji povredjen i trosi nerealnu platu koju ima...Ofc treba im i plejmejker 1 kad su vec idioti i teraju Irlanda.

~~

Link to comment
Share on other sites

Propasce? Samo cujem vas ljubomorne iz Arsenala da to pricate, ne vidim razlog...Uostalom videcemo u 1 kolu odmah.

Sto se tice Dzeka, realnije je da njega dovede City, mada stvarno vise ne znam sta ce da rade sa toliko napadaca...AJ kontam da Robinjo ide, ali sta sa Adebajorom,Tevezom,Balotelijem,Silvom,Belamijem,SVPom itd koju ce to formaciju da igraju? Bolje nekog stopera da dovedu posto Leskot vise bleji povredjen i trosi nerealnu platu koju ima...Ofc treba im i plejmejker 1 kad su vec idioti i teraju Irlanda.

tevez nije klasican spic. moze digra i kao krilni napdac gde i vise pokazuje, baloteli, silva, belami i svp takodje, od tih sto si nabroja je jedini emanuel spic... klasicni spic, tako da moze dosta da menja....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...