Jump to content

Transfer hitovi 2010


komaa

Recommended Posts

liverpul moze da se nada 9 mestu sa ovakvim timom, kapiram da sledece sezone tores bezi, mozda cak i dzerard (da je pametan)

i jedan ogromni LOL za diega, koji promasaj juventusa jaoooo covek se posle godinu dana vrati u isti tim, ovo je gore od onog lika iz ukrajine sto je presao u barsu pa se ove godine vratio u sahtjor :D

Diego je igrao u Werderu, a sada je u Wolfsburgu..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja ne verujem brate, odakle ovom lionu kes, prvo zinjak, pa gurkuf, jaci su od sitija jebote :D

pocinjem da sumnjam u vengerove sposobnosti sto se tice kupovine i transfera

liverpul moze da se nada 9 mestu sa ovakvim timom, kapiram da sledece sezone tores bezi, mozda cak i dzerard (da je pametan)

i jedan ogromni LOL za diega, koji promasaj juventusa jaoooo covek se posle godinu dana vrati u isti tim, ovo je gore od onog lika iz ukrajine sto je presao u barsu pa se ove godine vratio u sahtjor :D

facepalm6.jpg

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

koje bačene pare

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

koje bačene pare

zapravo,24 milke je,sto je do jaja cena za igracha koji je proslo leto kostao skoro 70 milona barsu :)))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

od kad je 40 mil funti = 24 mil evra?

prvo nadji tacne informacije pre nego sto se kurchish

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

samo mi objasanite kako? jel ima neka klauzula koju mi ne znamo..sta cena mu je za jednu sezonu u kojoj je na 40 tekmi dao 21 gol pala sa 60+ miliona evra na 24? mene neko zajebava..neka crkne pizda mu materina ciganska...

bice stvarno mnogo jak milan, ako naidje i robinjo imace stvarno bruka napad..

hatem u njukaslu - to je bar lepo cuti..vrh igrac u gotivnom klubu..

Link to comment
Share on other sites

nije princ kategorija jednog Seedorfa, niti blizu. Robinjo bi mogao da uskochi kao mladja verzija Ronaldinja, da bude AM. Milanu treba neko mladji koji bi radio ono sto u Interu rade Snajder i Kambiaso (on i nije toliko mlad). Opet, da sam Galijano, priupitao bih Real za stanje Van der Vaarta

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kontradiktoran si igice:)

mislim pricas o kreativnosti i kako sve zavisi od sedorfa(a trenutno na kontinentu je naravno jako jako malo njih koji su njegova klasa uprkos njegovim godinama) i onda kazes kako treba pare da se potrose na igraca poput maskerana koji je turbo kosilica,a na toj poziciji milan ima ambrosinija,gatuza,pirla i sad prinsa:)

milan ukoliko dovede robinja,zavrsio je sav posao zato sto ima pata koji ce da shara svuda po napadu,roni i mali razmazhenko ce da menjaju strane,zavisno od protivnika,a u sredini ce da sipa ibra ko mutav.

Iza njih ce da heklaju ambrosini,pirlo,gatuzo i sedorf pored kojih se prins nece naigrati,iako delim gibino misljenje,on ce tek mnogo da napreduje,po meni je on bio najvazniji igrach u Rajevchevom bednichkom sistemu igre na Mondijalu.I realno,ukoliko nesta bude zdrav,on ce sa tijagom biti do jaja stoperski par,jedino je slabo mesto levog beka,ili sam jednostavno zaboravio ko je uz tu levu liniju posto je zambrota na desnoj...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...