Jump to content

Red Dead Redemption


Al Bundy

Recommended Posts

Znaci igra je DO JAJA, ovaj rockstar stvarno ume da napravi kvalitetnu igru :D

U sustini je (ko i ocekivano) GTA u wild west-u, imate identichan fazon sa misijama, samo umesto auta jasesh konja, pa cak i kasnije autic imas da uzmesh (ja mislim, nisam jos stigao do tog dela)

Isto ima snimanje nivoa kada legnes da spavas, pucanje je na isti fazon itd itd..

Prichu jos ne kapiram bash najbolje, dosao si da uvatish nekog tvog bivsheg ortaka koji je postao bandit, i na samom pocetku on te upuca pa ti planirash da se oporavish i da ga ubijesh...

Uglavnom pocetak je za sad do jaja, videcemo posle sta ce biti i kako ce izgledati

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bio kod druga, ima on ovo na PS3. Meni grafika izgleda isto ko i GTA4(prvi, bez ekspanzija), glavni lik se krece i trci potpuno isto, imas gps na konju itd. Neko ce reci sredili su malo grafiku, jesu kurac! Samo zato sto su umesto solitera stavili ogromno nebo sa 100 miliona zvezda...ok ok polako. Nisam dovoljno dugo gledao da kazem nesto vise o glavnoj prici, ali sporedni kvestovi su tipa idi od tacke a do tacke b kroz genericku pustaru koja uvek ima iste planine u pozadini ko one prve trkacke igre na arkadama, kad plavusa sedi pored tebe u kolima. Krocenje konja je u sustini mala reflex igra gde koriste sisaxis. Pucanje je smesno s autoaimom.

Nisu se potrudili i nece me kupiti carevim novim odelom, iako kazu ljudi da je multi dosta zarazan.

p.s.

Grafika i mehanika konja je smesna u poredjenju sa assassin's creed, pa cak i shadow of the collossus.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Slazem se u potpunosti ali to nas opet vraca na ogranicenja jer AC2 ima koliko manje mape nego RDR, znaci odredjene granice postoje kad su u pitanju velicine nivoa i slicno. Evo recimo Monster Hunter Tri sto je prvobitno planiran bio za PS3 je pomeren za Wii i zbog toga pati jer recimo stalno ucitava kad prelazis iz zone u zonu.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...