Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@starbak

Pa realno ako si gledao protiv nemaca, vise smo isli na levu stranu i na Jovanovica, sad su forsirali sve vreme Krasica i taj desni bok, a lik nije mogao da se sastavi.

Pricam samo realno, dok je igrao za mladu repku, sabijao je igru, svuda ga je bilo po terenu. Tad je i odveo repku u finale evropskog prvenstva... Sad gledam, kao da nije to taj isti igrac, jos je i onu sto postotnu sansu promasio.

Ali sta da se radi... Slede kvalifikacije za evropsko, tu smo u finalu :D Mada nije iskljuceno, ove evropske ekipe katastrofa... Da nije juzno americkih selekcija, ne bi ni gledali dobar fudbal :))

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

komentar

sramota

Sramota, steta za pare sto je Srbija utrosila da te jadnike salje u Afriku

ne vrede oni ni lulu duvana, a da su kamoli predstavljali nemacku, igrali bi oni kao na zaru. Steta, nemaju svesti, nemaju dostojanstva, nemaju patriotizma, nemaju kicmu, nemaju osnovno vaspitanje od kuce, steta, zalost…

znaci, sad mi je drago sto nismo prosli jer nisu dali shansu ovakvim govnima da se raduju

koliko retardiran trebas biti da napises ovo

Link to comment
Share on other sites

neverovatna je cinjenica da:

1. odigramo (manje vise) lose protiv Gane, izgubimo, i pljujemo ih, jebemo im kevu.

2. odigramo lose protiv Nemaca, usere nas DOOOOSTA, dobijemo 1-0, i slavimo ih kao da su ne znam sta uradili.

3. odigramo stvarno dobro (prvo poluvreme sabili, drugo losije, ali opet bolje nego bilo koje u prethodne 2 tekme), izgubimo DOOOOOSTA nesrecno, + nam se ne svira ocigledan penal, i pljujemo opet po nasima kako su smradovi, kako se ne bore, kako ne trude.

Pa ajde sto smo maloumni, protiv toga se i ne moze, nego smo stvarno bre i najgora govna.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

a ju, garant se primas na takve komentare :)

pa primam se, posto je rts.rs pun maloumnih komentara, prosto se pitam kako neko tolko retardiran zna da se prikaci na net

ako ciljas da je troll, veruj mi nije, pratim komentare na rtsu i procitao sam svasta :D

Link to comment
Share on other sites

neverovatna je cinjenica da:

1. odigramo (manje vise) lose protiv Gane, izgubimo, i pljujemo ih, jebemo im kevu.

2. odigramo lose protiv Nemaca, usere nas DOOOOSTA, dobijemo 1-0, i slavimo ih kao da su ne znam sta uradili.

3. odigramo stvarno dobro (prvo poluvreme sabili, drugo losije, ali opet bolje nego bilo koje u prethodne 2 tekme), izgubimo DOOOOOSTA nesrecno, + nam se ne svira ocigledan penal, i pljujemo opet po nasima kako su smradovi, kako se ne bore, kako ne trude.

Pa ajde sto smo maloumni, protiv toga se i ne moze, nego smo stvarno bre i najgora govna.

Ja kapiram da je sve to zbog ocekivanja.

Svi smo ocekivali da pobedimo Ganu, i zbog ocajne igre izduvamo. Posle takve igre retko ko se nadao da mozemo da uradimo bilo sta protiv Nemaca. I onda ih pobedimo i Stojkovic odbrani penal, i po meni je bila dobra nasa igra. Nije bas da je na srecu. Ali da, slavlje je bilo preveliko.

I sad smo svi posle takve igre protiv Nemaca ocekivali da pobedimo Australiju i svi racunali sta nam i kako treba za 1/8 i kurac. Razocarani smo svi, i onda dolazi do pljuvanja. Prvi half je stvarno dobro odigran i tada smo morali da damo gol. U drugom poluvremenu se nesto desilo i primilo smo 2 gola onda kad smo morali da damo go i sve pade u vodu.

Link to comment
Share on other sites

stvarno ste opleli prestrogo prema krasicu, pogotovo imajuci u vidu nekoliko standardnih paraplegicara (zigic, stankovic, pantelic su prvi koji mi padaju na pamet).

jbga, igrali su dobro tekmu ipo sve ukupno na ovom prvenstvu, i to je sjajan napredak u odnosu na proslih 10 godina naseg internacionalnog nadmetanja u fudbalu. to "dobro" je relativan pojam posto fudbal nije ono sto je bio. dovoljno je samo pogledati snimke utakmica od pre 20-30 godina :|

al ostaje cinjenica da nam ne ide davanje golova. i to nam nije islo od kad ja znam za sebe (ne racunajuci tekme protiv farskih ostrva). moje misljenje (cisto da potvrdim "svi srbi su najbolji selektori" stereotip:) je da je krivica za to na selektorima. jesu igraci ocigledni "krivci", ali mislim da nije zigic kriv sto ne zna da igra, vec selektor koji osnovu svoje napadacke igre zasniva na njemu. devedesetih smo imali mihajlovica da iz slobodnjaka vadi stvar uvek (neverovatno kolko smo se puta iz tog slobodnog udarca hvatali za slamku spasa), sto su neki shvatali kao blagoslov (sto imamo tako kul izvodjaca), dok je meni bilo tuzno da se tim oslanja na prekide.

problem je i taj vezni red. mislim da igraju mnogo povezanije i bolje nego sto smo navikli od repke vec duze vreme, ali bez ideje za zavrsnicu. jako slabo te lopte dolaze do spiceva (mozda je delimicno greska i sto se oslanjamo na "zigic" igru), a jos slabije se iko od igraca odlucuje za sut izvan 16 metara (mada je paradoks to sto recimo sutiraju sa 40 vise nego sa 16-20).

posto smo uzasno neefikasni u napadu, i to vec akutno, jedino nas vadi organizacija i disciplina na sredini i u odbrani, u kontroli lopte i igre. na sredini prekidamo najvise napada, a kad dodje do zadnje linije vec je gusto.

nadam se da ce se stankovic dostojanstveno oprostiti od repke, i da cemo napustiti "zigic" doktrinu uskoro.

Link to comment
Share on other sites

Krasić je dobro odigrao protiv Nemaca, i večeras nije loše, ali jebiga, nije imao sreće da da taj gol

Ne znam samo, jel vam opet Pantelić kriv? Protiv Gane je namestio dve šanse, danas je uspeo da izbunari taj gol i još ulazio u šanse (doduše dva ofsajda, al ajde), al generalno u onoj prvoj tekmi protiv Gane i sad nije bio loš

Od svih naših, razočaranje prvenstva mi je Stanković, nema snage, greši i sl

I čuvanje Kolarova da ne dobije žuti, jedan veliki lol, Obradović je bio presmešan. Ne verujem da ima kredita da zbog jednog gola Austriji igra i dalje..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nema sta, nisu mogli da pobede australiju (cak ni X da izvuku), ajte kuci. fore nije nam sviran penal u '90, to je stvarno jadno. 90 minuta smo imali da pobedimo jebene kengure, nismo uspeli, izvolite momci kuci

licno mi je najvece osvezenje u nasem timu vlada stojkovic koji je stvarno vrhunski branio i bio siguran u svakoj situaciji. razocarenje mi je vidic, koji je napravio penal, zamalo dobio gol od bambusa, dobio gol glavom od svrce kejhila i sklonio se od lopte kad je kengur sutirao.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

da, za Vidića se slažem, igrao je mlako, bezvoljno, baš kao da ga boli kurac

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Od svih naših, razočaranje prvenstva mi je Stanković, nema snage, greši i sl

Slazem se sa ovim, Stankovic bi trebao da napusti repku, i da nabavimo pravog igraca za napad inace ako ovako nastavimo za Evropsko se necemo ni kvalifikovati.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...