Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jos se trese precka :) Usrao sam se realno :D

Proto , Stojkovic je potpuno pravilno postupio kad je izleteo na lika , da se povukao ne bi mogao nista da uradi , em bi ga uhvatio u raskoraku , em bi ovaj pucao levo desno :)

Treba da se zameni JEDAN od ove dvojice [Kolarov i Ivanovic] da ovaj ludak ne bi napravio kosarkasku utakmicu od fudbalske.

Takodje Vidic je par puta SJAJNO zaustavio loptu u prostor , svaka mu chast.

Jovanovic igrac prvog poluvremena , sigurno.

Takodje sad treba 101% koncentracija , bolje lopta u aut sigurna nego da se nesto dribla u odbrani bez veze.

Pobeda nam MNOGO znaci.

On je tako izletao da je izgledalo kao da hoce da ga uplasi a ne da odbrani. Nije bas da je bio sam na njega pa da je morao da mu skracuje ugao. Neko od igraca odbrane je trebalo da izleti na njega.

Jovanovic je opet u par navrata trcao ko muva bez glave. Spusti glavu, ful sprint i prekasno dodavanje. Al je opet dobro odigrao.

Samo tvrdo !

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno kako nemci deluju sa igrachem manje, kao da ih je 15 na terenu,nashi ne mogu 2 pasa da povezhu,a oni nas non stop pritiskaju. NEVEROVATNO! Nikola Zigic aka. DRVO

Edited by uNkindTJM

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

hijaooo, jebo pas mater, stojkovic car! ali zasto jebeno, zasto pruzaju ruku u sesnaestercu...nebitno, mozda je i nije pipnu, al koji kurac mase rukama prema lopti jebem ga u glav...uzas, imamo expert luck:)

pa to, ja ne znam kako neko ko trenira fudbal nema taj refleks u glavi jebeno, kad skacem ruke su mi dole...kao kad igras basket i dobijes loptu, ne kreces da trcis dok ne tapnes tu loptu (osim ako nisi vudu)

mentolcine jebene

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...