Jump to content

Sta biste sve pokazali strancu u BG-u?


Recommended Posts

Nisam rekao sa salatom. Znači "blanko" kaprićoza na kaprićozu. Caribik > Bucko

I opet ponavljam, glupo je voditi italijana na pizzu u Srbiji...

A pizza hut se isplati kad imaš one bonove za 1+1 pizzu, inače je preskupa, koliko god bila dobra. (takođe zaobiđite pizzu sa morskim plodovima u pizza hutu!!!)

P.S. Vodi ga na neko karaoke veče, Italijani vole da pevaju. :)

Edited by Vladica^.^

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.011info.com/en/view_details.php?fid=13262&sid=84

Baš je onako što bi rekli "kouzi", nema mnogo ljudi a opet nije ni sablasno prazno, ima gore mapa al nisu lepo potrefili tačku, odnosno nalazi se tačno na onom trouglu gde je slovo "V" od Vodovodske.

Relativno lako se dolazi kolima ako ideš preko sajma, samo pratiš kuda ide 88 (poz) i u jednom momentu skreneš sa žutog puta :)

Hrana je (meni) super, yet again ja volim roštilj više nego leba pa možda nisam 100% merodavan (ali kažem, možda :D )

Specijalitet kod nese "za dvoje" koji u stvari nije za dvoje nego za petoro, doduse mi smo uzeli i dimljenu vesalicu (koja ima 30cm u duzini), ali zajebana je ta borba s tom porcijom, a meso odlicno!

(ako se neko nadje pametan da kenja o tome kako slabo jedemo, pogledajte kempa, pa pricajte nesto jer je i on bio tamo)

11042009864.jpg

edit:

e da dobro jutro

ko rano rani... ceo dan ce da mi se spava ><

Edited by WuDu

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Ma ništa, Bucko je, kao i većina drugih fast foodova, u ponudi imao pizzu a sa strane sendviče gde dobiješ šunku i kačkavalj ali biraš koju salatu ubacuješ - piletina, teletina, sir/susam, ruska itd. I onda se neko dosetio (a kapiram da je to bio neki gost, a ne uprava) da uzme parče pice, i doda tu salatu, koja se inače naplaćuje po nekoj ceni tipa 30 dinara. I tako je nastala pizza sa salatom preko.

I iako kapiram šta pričaju Dulio i ekipa, i ja sam u ovoj priči na vudsovoj strani, u suštini ti kad natrpaš salatu ni ne osetiš picu, pa bi bilo idealno (mada neisplativo bucku) da lepo prave samo podlogu i da je peku, pa ti dodaješ salate, mada bi tada mogli da uzmu manje para ljudima.

Ali recimo sendvic sa tom istom salatom je sranje, suv je i ukusu nesto fali dok je na pici do jaja socno i gotivno. Tako da KLJUC je PICA+SALATA, a ne samo salata.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Drugari, tuzno je sto se glavne znamenitosti koje bi pokazali strancu svode na prcvarne picerije.

Ne, meni su bas ovakve ideje i trebale, ponavljam da i njega vise zanimaju nasa kultna mesta negoli znamenitosti u klasicnom smislu.

Neko je predlozio npr toranj na Avali, ali odveo bih ga tamo npr i sta bih mu rekao? E kao ovaj toranj sluzi za emitovanje tv programa, srusen je u bombardovanju i sad je ponovo sagradjen. Nema tu neke posebnosti tbh.

Dok npr. cu mu sigurno pokazati one razrusene zgrade u kneza misosa, cisto da ga isecem, u fazonu evo sta ste uradili pedercine =)

A to sa picom cu probati, mada mi je rekao da je smrtna uvreda za italijanje kechap na picu, kod njih iskljucivo ide "sos od paradajza" na picu. A eto, tu bi vec bio fail za 95% picerija u gradu.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Ne, meni su bas ovakve ideje i trebale, ponavljam da i njega vise zanimaju nasa kultna mesta negoli znamenitosti u klasicnom smislu.

Neko je predlozio npr toranj na Avali, ali odveo bih ga tamo npr i sta bih mu rekao? E kao ovaj toranj sluzi za emitovanje tv programa, srusen je u bombardovanju i sad je ponovo sagradjen. Nema tu neke posebnosti tbh.

Dok npr. cu mu sigurno pokazati one razrusene zgrade u kneza misosa, cisto da ga isecem, u fazonu evo sta ste uradili pedercine =)

A to sa picom cu probati, mada mi je rekao da je smrtna uvreda za italijanje kechap na picu, kod njih iskljucivo ide "sos od paradajza" na picu. A eto, tu bi vec bio fail za 95% picerija u gradu.

ti si pao s marsa, dečače

Link to comment
Share on other sites

ne svode se, nego je krenula rasprava o bucku i salatama

pošto se radi o italijanu, mislim da obavezno treba da ga odvedeš na tu picu da vidi kako smo uspeli da mu se useremo u nacionalno jelo [:D]

to je manje useravanje u jelo ako imas u vidu da imamo i pica burek :)))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

to je manje useravanje u jelo ako imas u vidu da imamo i pica burek :)))))))

i the best: mesto pod lipom, ili tako se nekako debilno zove, iza hotela jugoslavije u kome prave the world famos pizza-pljeskavice (sadrzaj pizze istressen na pljesku, pa to u somun). sunce ti `ebem! atrakcija za strance koji zele da prodaju dusu holesterolu!

:(

Link to comment
Share on other sites

ah, pica pljeka :((

ah :(

srecom, jos postoji pica burek. kod bucka nisam u zivotu jeo trezan, i uvek mi je bila super pica :)

Super odvedite stranca kod bucka i na akapulko.

Steci ce pravilnu sliku o nama :)

pa to i jeste pravilna slika o nama. vidim, svi se naspominjase muzeja i kulturnih znamenitosti. vodi ga kuci na sarme i dedinu rakiju.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

dovedi mu i neku ortakinju da ga kresne ili da mu barem izdrka, pusti mu drugi dnevnik rtsa, drzhi ga u sobi, shta ima da ga vodash koji moj:P

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

E dodjite u Bataju sa svim parama,telefonima i pasosima. Pravim vam jako povoljan tur de put za dunav. Nema svetla,ljude nista ne zanima jer se krici cesto cuju ali zato garantujem provod!

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...